Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

moj ma ori juz 6 rok ,80% firmy LM reszta trw ze znaczkami OOOO . i coś zaczyna pukać z prawej strony ,jezdze około 5-6 tys km rocznie wytrzyma te MS chociaż rok po Ostrych dziurach i wiochach ?

Zalezy jak bedziesz po tych dziurach i wiochach jezdzil:decayed: Ja jezdze spokojnie na gwincie i 17' i poki co III rok stoja sztywno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A powiedzcie mi jaki jest koszt ogolny wymiany calego zawieszenia w warsztatach chodzi mi o komplet wachaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jaki jest koszt ogolny wymiany calego zawieszenia w warsztatach chodzi mi o komplet wachaczy.

Ja u siebie za wymianę przedniego płaciłem 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mnie tez tak powiedzieli 17 lat a wszystko jeszcze audi orginal i nie ma jakiejs tragedii cos tam cicho zapuka ale najgorzej to amory na jak bym prety mial zamiast teleskopu ale nie husta nim tylko tak jak na gwincie i glebie sie jedzie a nie bylo tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mnie tez tak powiedzieli 17 lat a wszystko jeszcze audi orginal i nie ma jakiejs tragedii cos tam cicho zapuka ale najgorzej to amory na jak bym prety mial zamiast teleskopu ale nie husta nim tylko tak jak na gwincie i glebie sie jedzie a nie bylo tak.

To że oryginał nie znaczy że siedzi 17 lat, równie dobrze mogły być wymieniane na ori wahacze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzieląc się opinią na temat wahaczy MS napiszę krótko-jakość za super cenę. Jeżdżę na nich prawie 3,5 roku, zrobiłem 80tkm i nic. cisza i spokój. autko płynie a jeżdżę po naprawdę słabych Szczecińskich drogach i nierównych torowiskach tramwajowych. Wymieniłem wszystkie wahacze- komplecik na przód.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szczecin to jakieś nieporozumienie jeśli chodzi o jezdnie i jeżdżenie po torowisku :facepalm:

Kolego a gdzie je brałeś ?

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

No szczecin to jakieś nieporozumienie jeśli chodzi o jezdnie i jeżdżenie po torowisku :facepalm:

Kolego a gdzie je brałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Oni tylko sklepom sprzedają a w detal się nie bawią. A sklep dostaje 55% zniżki na wejściu jak bierze za kilka tyś:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha a od kogo polecasz kupic chcialbym chociaz te 30 tys przejechac na tym drewnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze sie wtrące z innym tematem...Slyszeliscie (moze ktos ma zamontowane) WAHACZE MEYLE HD ??? Podobno 4 lata gwarancji daja.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze sie wtrące z innym tematem...Slyszeliscie (moze ktos ma zamontowane) WAHACZE MEYLE HD ??? Podobno 4 lata gwarancji daja.....

Tak to prawda ale są w uj drogie. Bo około 1200zł kosztują:kwasny: Ale fakt gwarancja jest na 4 lata i ponoć dają rade:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje ms nie wytrzymały nawet 20tys,z prawej strony ktorys puscił bo czuć stuk czasem,lewa sztywna.ale nie ma reguły jak się wpierdzieli w dziurę to każdy może puścić.jak dla mnie dobra jakośc za tą cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30000km i cisza aż miło. Za to cenę to myślę że nie jest źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną 22tys na MS, droga codziennie do pracy 40km w obie strony z czego 20km same dziury, obecnie absolutna cisza:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40tys km. 2lata wytrzymały MS, po zime zaczyna sie tam cos tłuc, drogi dosc dziurawe jak dla mnie moge za tą cene wymieniac co 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam wachacze firmy Rouville są trwałe tańsze niż Lemforder i robione w niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...