Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

no ja też przeważnie jak kupuję jakieś części to zawsze wole dołożyć i kupić lepsze a tu poprostu mnie tylko zastanawia tak naprawde ile te lemy śą w stanie wytrzymać przy mojej jeździe bo wiadomo że nie którym to nie zależy i jeżdżą po tych dziurach jak szaleni a tu chodzi czy ktoś testował lemy na rozsądnym jeżdżeniu omijając wszystko co złe dla wahaczy

---------- Post dopisany 18-04-2013 at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 20:31 ----------

Ja wymieniłem cztery górne i już zrobiłem 65 tys,jest wszystko ok,oczywiście lemy

kolego a powiedz gdzie kupowałeś te lemy bo ja chyba jednak wybiorę te lemy bo jak każdy pisze że są solidne i długo wytrzymują to chyba je wezmę bo nie mam zamiaru co roku zmieniać wahaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja dostałem ostatnio takie info od kumpla co robi w firmie dystrybuującej części:

"Lemforder (LMI) 120zł x 4szt = 480zł / RTS 60zł x 4szt = 240 zł

śruby zestaw FEB 20zł x 2kpl = 40zł

Suma dla Lemfordera 520zł / RTS 280 zł

Ceny są lekko zaokrąglone do góry, bo ciągle się wahają - normalnie powinno wyjść kilka złotych mniej.

Nie podaję Ci TRW bo wychodzi podobnie jak Lemforder, ani Hetiana bo to chiński szajs.

U nas wszyscy pracownicy biorą części z RTS - to nie jest konkretna marka, tylko robi części na zlecenie innych firm np. Febi, a oni pakują potem ze swoim logo - jest to najlepsza cena do jakości, ale wybór należy do Ciebie."

Pomijając ceny itp to chyba zaryzykuje z tymi RTS skoro to to samo co febi. Biorę komplet góra na lewą i prawą stronę by mieć jako takie miarodajne wskaźniki. Nie chce by się okazało że wymienie jeden a za chwile się wysypie drugi bo albo oba bo nie wymieniłem od razu oby z jednej i drugiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie chce robić żadnych testów bo jak się okaże że dałem trochę taniej a za moment się sypnie to po co kilka razy kupować i marnować czas lepiej od razu kupić tak jak tutaj polecają lemfordera bo to jest dobra marka i długo wytrzymują ale zależy kto ma jakie zdanie ja wole zrobić raz a dobrze i cieszyć się jazdą moim audi a nie żeby co chwile coś robić. Dlatego posłuchałem rad kolegów z forum i kupię lemfordery tylko w przyszłym miesiącu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas wszyscy pracownicy biorą części z RTS - to nie jest konkretna marka, tylko robi części na zlecenie innych firm np. Febi, a oni pakują potem ze swoim logo - jest to najlepsza cena do jakości, ale wybór należy do Ciebie."

Co za bzdury RTS pakuje w soje pudelka i górne wahacze nie maja nic wspólnego z febim bo sa całkiem inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy proszę o wyrozumiałość jak nie w tym dziale. Może ktoś z was miał już do czynienia ze sprzedawcą "danielloss", który oferuje Lemfordery po dość atrakcyjnych cenach:

WAHACZ DOLNY LEMFORDER AUDI A4 A6 VW PASSAT SKODA (3138663865) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czy jedynie sprawdzeni Tom77 i Dzik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raport z wczorajszej wymiany wahacza: jak widać rok produkcji 1999, przebieg 255tys na liczniku (raczej 100% pewny), z tego 228tys w Holandii. Po sprowadzeniu z Holandii do wymiany były lewy przedni górny i obydwa górne z prawej i łączniki (wszystko ori LMO 1999r.) , teraz po 2 latach zaczęło stukać i okazał się ten-czyli lewy górny tylny. Jak widać LMO - ale prawdziwe LMO - jak najbardziej warte swojej ceny.

wahacz_009.jpg

wahacz_011.jpg

wahacz_012.jpg

wahacz_013.jpg

wahacz_015.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Panowie,jak uważacie-czy warto regenerowac org.wahacze Lema czy lepiej kupić MS?Master ma dobre ceny,i wsłaśnie sugerując się ceną zeszłej wiosny kupiłem HPS i już trzeba wymieniać.Aż wstyd jechać,tak piszczy i skrzeczy:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak piszczy i skrzeczy to znaczy ze w prostym wahaczu sworzeń trze po aluminium bo wytarł się plastik lada dzień może się to urwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak na komplecie wachaczy za 600zł zrobie 40tys km to i tak długo jak dla mnie. rocznie robie od 12-16tys to jest luz 2-3 lata z głowy. w moim przypadku nie opłaca sie kupywac LM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak na komplecie wachaczy za 600zł zrobie 40tys km to i tak długo jak dla mnie. rocznie robie od 12-16tys to jest luz 2-3 lata z głowy. w moim przypadku nie opłaca sie kupywac LM

:hi:ja na MS mam już przelatane 55 tyś. na gwincie i feldze 18'' i cisza :kox:.Tylko to też zależy jak się trafi jak ze wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie jezdze na MG, pierwszy i ostatni raz

co mnie najbardziej zadziwilo, lacznik wyskoczyl po ok. 200km :facepalm:

po ok 10tys. zaczyna leciec reszta,

biednego nie stac na g...no, tylko LMO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak piszczy to strzykawka z igłą z olejem jakimkolwiek i zastrzyk w każdy sworzeń. Przestanie na bank ;):grin:

Już raz tak zrobiłem korzystając z warsztatu po znajomości.Niestety nie pomogło na długo:facepalm: A poza tym,niemam dostępu do podnośnika a pytając w warsztatach to nie chcą tego robić z uwagi na bezpieczeństwo..

Jak piszczy i skrzeczy to znaczy ze w prostym wahaczu sworzeń trze po aluminium bo wytarł się plastik lada dzień może się to urwać.

Kolego który wahacz prosty masz na myśli?

Zms-10-02-2010-001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...