Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

o SWAG słyszałem bdb opinie, ale sam nie testowałem.

jaki jest ich koszt?

kurcze nie pamiętam dokładnie ale SWAG jest o półkę cenowa niżej od Lema. Wydaje mi się, że zapłaciłem ok. 100zł za sztukę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U kogo mogę kupić komplecik MS do zawieszenia 1BV?

Może u chłopaków z forum-Tom77,Dzik,Wandej:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam właśnie wrzuciłem do siebie cały komplet wahaczy na przód LMO na fabryczne zawieszenie zobaczę ile wytrzymają jeżdżę wiekszość po łodzi ale staram sie omijac ubytki w drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się porozumiałem w tej sprawie z kolegą Wandejem.

Pozostaje kwestia tego, czy to zawieszenie będzie pasowało do 1BV.

Zakładał już ktoś MS do 1BV?

a dlaczego ma nie pasowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pozwolę sobie na wypowiedź na temat wahaczy MS Germany. Otóż ponad 5 lat temu w lutym dokonałem wymiany wahaczy oryginalnych u siebie w B5 98rok a MS Germany. do dziś na nich jeżdżę i jestem mega zadowolony. Opinie są różne ale ja jeżdżąc po Szczecińskich torowiskach tramwajowych (kto wtajemniczony to wie o co mi chodzi) zrobiłem na nich 90tkm! wymieniłem w tym czasie tylko raz końcówki drążków kierowniczych. Teraz poleciały mi tylko te dolne wahacze tylne i muszę to wymienić. Jeżdżone około 50%Szczecin i 50% poza miastem. Polecam tę firmę w takiej cenie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pozwolę sobie na wypowiedź na temat wahaczy MS Germany. Otóż ponad 5 lat temu w lutym dokonałem wymiany wahaczy oryginalnych u siebie w B5 98rok a MS Germany. do dziś na nich jeżdżę i jestem mega zadowolony. Opinie są różne ale ja jeżdżąc po Szczecińskich torowiskach tramwajowych (kto wtajemniczony to wie o co mi chodzi) zrobiłem na nich 90tkm! wymieniłem w tym czasie tylko raz końcówki drążków kierowniczych. Teraz poleciały mi tylko te dolne wahacze tylne i muszę to wymienić. Jeżdżone około 50%Szczecin i 50% poza miastem. Polecam tę firmę w takiej cenie. Pozdrawiam

Pytanie tylko czy te produkowane teraz mają taka sama wytrzymałość:decayed:

Ja zmieniłem w zeszłym roku, zrobiłem ok 35tkm drogi jakie sa każdy wie:facepalm: na chwile obecna jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem 700 z wysyłką na allegro i to była najniższa oferta na MS w tamtym czasie czyli ponad 5 lat temu :D

Długo Ci wytrzymały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze takie pytanie

Mam okazje kupic u siebie, na miejscu w Kedzierzynie max gear za 600 zl komplet, lepiej wziac to czy MS za 550 ?

MS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że forum było nieczynne przeszukalem już forum passata i już zamowilem MS także teraz czekać na części i zaczynam odliczanie ile wytrzymają :))

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ok 2 tyg też startuje odliczanie nowa zawiacha MS plus amorki itp itd audi a4 1.8Adr quattro na 1be zobaczymy ile wytrzyma ze 40 000 całość i będę zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 50tys wytrzymały i odezwały się górne wahacze ale i tak jestem zadowolony katujac zawieche kołami 18 cali:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...