Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Często dochodzi do uszkodzenia gumowych osłon sworzni podczas dokonywania innych napraw wymagających rozmontowania zawieszenia. Sam widziałem jak mechanik uszkadza osłonę wybijając wahacz:facepalm:

Odpukać wahacze MS które zamontowałem trzymają się dobrze a to już drugi rok i ok 38tys. nalatane na wiadomo jakich drogach:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam

Czy ktos z Was zakładał wahacze firmy Kamoka.Ponoc czesi to robia .Kupiłem okazyjnie dolne .Wygladają pożadnie z gwarancja i śrubami .Założe i zobaczę co są warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po przeczytaniu całego tematu zdecydowałem, że kupie wahacze firmy FEBI. Potrzebuję cały przód + końcówki drążka. Polecicie pewnego sprzedawce ?

Nie wiem czy zamawiać w z netu np.: Wahacze - kompletny zestaw naprawczy FEBI BILSTEIN: Audi A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI quattro 130KM | Sklep iParts.pl czy może w jakimś sklepie na mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu spytaj wysylkowo z Wawy i 100% pewności bo brałem.

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=20286

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Też brałem febi od TOM77. Jak na razie 30 tys. na nich zrobiłem i nic nie stuka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LMO 2 lata temu przebieg 59000 nic nie stuka nic nie puka smiga az milo koszt calego kpl wachacze sruby 1670zl

Nie ma sensu oszczedzac jak ktos chce pojezdzic

Lato 205.55.16 zima 195.65.15

Sam wymienialem - skrecane na glebie a nie na podnosniku i zyja

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie polecam MEYLE HD. 4 lata gwarancji. Wstawiliśmy parę takich na warsztacie i nie ma w ogóle reklamacji. Sam mam u siebie z jednej strony zalożone. Chociaż u mnie jeden drążek kier. sie rozleciał ale bez problemu wymienili na gwarancji- była wada fabryczna. Polecam jeszcze wahacze firmy MAXGEAR są korzystne cenowo a jakość w stosunku do ceny jest wysoka. Na pewno lepsze niż te inne MADE IN CHINA.

odnosnie firmy MAXGEAR takze moge ja smialo polecic wahacze tej firmy zakladalem na poczatku jak sie ori posypaly i naprawde sporo wytrzymaly po 40tys posypal sie jeden gorny po 60tys polecialy pozostale 3 a dolne i koncowki przelecialy ponad 80tys :wink: a komplet kosztowal 540zl mniej jak MS wtedy

mialem jeszcze wahacze firmy deckerman i powiem ze to chlam jakich malo jak dla mnie ta firma powinna przestac produkowac zawieszenia....

Wy zartujecie z tymi maxgearami? Przecież to najgoszy szit na rynku:facepalm: mam dostęp do tego w firmie ale nawet nie chce tego sprzedawać bo tuleje przy montażu potrafią sie wyrwac:kwasny: I ktoś napisał że to nie z chin. Więc skąd? Tylko tam produkują ta markę która jest własnością Auto Partnera. Kraft RTS itp to też marki hurtowni motoryzacyjnych. I nie to żebym MS wychwalal i reklamował bo klientów na to nie brakuje a firma trochę zyskuje na dawnej renomie rodem z Niemiec. Nie polcecam żadnych produktów MS po za wahaczami. Klocki ujowe i piszcza elektryka połowa nie działa:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mniej znane marki to u dzika ostatnio mi polecali RTS , ok 95 zł za szt górnego

Też słyszałem wiele dobrego o tej firmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten swag to jakaś chińska lipa juz przez ich części dwa razy nieprzyjemności miałem. Mówię gosciowi ostatnio kup to i to FAG on przywozi SWAG ja to sobie pan sam montuj bo mi wychodzi ze to na pół roku wystarcza. Ale każdy musi się sam przekonać. ;-)

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niby GERMANY :) a ja dzisiaj sie dowiedziałem,ze na LEMFORDERACH jest MADE IN CHINA.. już sam nie wiem co kupić.... w jednym ze sklepów polecają znowu firme SIDEM

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

a niby SWAG to GERMANY :) a ja dzisiaj sie dowiedziałem,ze na LEMFORDERACH jest MADE IN CHINA.. już sam nie wiem co kupić.... w jednym ze sklepów polecają znowu firme SIDEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych z alledrogo jest china lub Turcja u Tom77 germany.

Swoją drogą u mnie w mieście jest firma która sciaga towar z Austrii i przepakowuje w swoje made in Poland wiec dojdz ładu gdzie jest to Germany.

;-)

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie polecam MEYLE HD. 4 lata gwarancji. Wstawiliśmy parę takich na warsztacie i nie ma w ogóle reklamacji. Sam mam u siebie z jednej strony zalożone. Chociaż u mnie jeden drążek kier. sie rozleciał ale bez problemu wymienili na gwarancji- była wada fabryczna. Polecam jeszcze wahacze firmy MAXGEAR są korzystne cenowo a jakość w stosunku do ceny jest wysoka. Na pewno lepsze niż te inne MADE IN CHINA.

odnosnie firmy MAXGEAR takze moge ja smialo polecic wahacze tej firmy zakladalem na poczatku jak sie ori posypaly i naprawde sporo wytrzymaly po 40tys posypal sie jeden gorny po 60tys polecialy pozostale 3 a dolne i koncowki przelecialy ponad 80tys :wink: a komplet kosztowal 540zl mniej jak MS wtedy

mialem jeszcze wahacze firmy deckerman i powiem ze to chlam jakich malo jak dla mnie ta firma powinna przestac produkowac zawieszenia....

Wy zartujecie z tymi maxgearami? Przecież to najgoszy szit na rynku:facepalm: mam dostęp do tego w firmie ale nawet nie chce tego sprzedawać bo tuleje przy montażu potrafią sie wyrwac:kwasny: I ktoś napisał że to nie z chin. Więc skąd? Tylko tam produkują ta markę która jest własnością Auto Partnera. Kraft RTS itp to też marki hurtowni motoryzacyjnych. I nie to żebym MS wychwalal i reklamował bo klientów na to nie brakuje a firma trochę zyskuje na dawnej renomie rodem z Niemiec. Nie polcecam żadnych produktów MS po za wahaczami. Klocki ujowe i piszcza elektryka połowa nie działa:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

ja wandej naprawde nie zartuje:decayed: jak zakladalem pierwszy komplet wahaczy do siebie to zamowilem MS ale czekalem na paczke bo na magazynie nie mieli i czekali na dostawe a ze byly mi szybko potrzebne to zapronowali wlasnie MAXXGEARA i mowili ze nie mieli na to reklamacji to wziolem i juz tu wczesniej pisalem ile to u mnie wytrzymalo :whistling: bylem zadowolony z nich ale to bylo ze 4 lata temu wiec nie wiem jak sie ta firma teraz prezentuje...

---------- Post dopisany at 01:10 ---------- Poprzedni post napisany at 01:08 ----------

a niby GERMANY :) a ja dzisiaj sie dowiedziałem,ze na LEMFORDERACH jest MADE IN CHINA.. już sam nie wiem co kupić.... w jednym ze sklepów polecają znowu firme SIDEM

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

a niby SWAG to GERMANY :) a ja dzisiaj sie dowiedziałem,ze na LEMFORDERACH jest MADE IN CHINA.. już sam nie wiem co kupić.... w jednym ze sklepów polecają znowu firme SIDEM

ja bym teraz na Twoim miejscu kupilbym chyba RTS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych z alledrogo jest china lub Turcja u Tom77 germany.

Swoją drogą u mnie w mieście jest firma która sciaga towar z Austrii i przepakowuje w swoje made in Poland wiec dojdz ładu gdzie jest to Germany.

;-)

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Kiedyś porównywałem wahacze górne produkcji tureckiej, chińskiej i niemieckiej. Już na pierwszy rzut widać różnicę, chińczyki mają tandetną jakość wykonania. Ktoś na forum nawet się skarżył, że założył LMO z pól ryżowych i niektóre posypały się po 5 tys....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie moog tylko Boge. I nie tylko w Stanach bo i w helmutach.Dwa ze to to samo co LMO bo to firma ZF.

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie moog tylko Boge. I nie tylko w Stanach bo i w helmutach.Dwa ze to to samo co LMO bo to firma ZF.

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Chyba jednak moog kolego:wink: to że idą na pierwszy montaż to raczej nie prawda ale produkowane są w europie bo właścicielem tej marki jest federal mogul. Ma w swojej gamie np uszczelki goetze. A że piszą na nich NASCAR performance to reklama:wink: niemniej jednak bardzo dobra altdrnatywa dla lmo bo tańsze o 400zl

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...