Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...ale Wy eskperymentujecie...:grin:

:wink:...tylko proszę... nie narzekajcie na audi i jego zawiechę, chcesz jeździć, to albo sprzedaj a4 albo płać za coś porządnego:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro tez są aukcje bez koncowek, sam jak zamawialem bez koncowek to nawet do mnie dzwonili czy napewno chce bez koncowek i czy aby napewno ich nie chce bo to tylko 30 zl drozej :P

WAHACZE MASTER SPORT AUDI A4 A6 VW PASSAT GERMA 1W (3351695854) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Kupilem tu, mozesz do nich napisac czy dalej sprzedaja te zestawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mniej znane marki to u dzika ostatnio mi polecali RTS , ok 95 zł za szt górnego

ja tez ostatnio mialem do wymiany banan prawy zajechalem do sklepu i nie miali lema a ze muaislem cos kupic to polecili mi tego RTS mowili ze nie mieli nigdy zwrotow na to a na lema sie zdazalo banan kosztowal 200zl cena lema to 250zl wiec cenowo wychodzi nawet dobrze teraz zobaczymy ile wytrzyma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie polecam MEYLE HD. 4 lata gwarancji. Wstawiliśmy parę takich na warsztacie i nie ma w ogóle reklamacji. Sam mam u siebie z jednej strony zalożone. Chociaż u mnie jeden drążek kier. sie rozleciał ale bez problemu wymienili na gwarancji- była wada fabryczna. Polecam jeszcze wahacze firmy MAXGEAR są korzystne cenowo a jakość w stosunku do ceny jest wysoka. Na pewno lepsze niż te inne MADE IN CHINA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mniej znane marki to u dzika ostatnio mi polecali RTS , ok 95 zł za szt górnego

ja tez ostatnio mialem do wymiany banan prawy zajechalem do sklepu i nie miali lema a ze muaislem cos kupic to polecili mi tego RTS mowili ze nie mieli nigdy zwrotow na to a na lema sie zdazalo banan kosztowal 200zl cena lema to 250zl wiec cenowo wychodzi nawet dobrze teraz zobaczymy ile wytrzyma :decayed:

jeżeli chodzi o RTS to mają bardzo sztywne sworznie. chwilę temu wymieniałem w a6 banan rts'a ponieważ poleciała tuleja. sworzeń był w porządku. wytrzymał 3 albo 4 lata.

A co do wahaczy Meyle, sam jestem z nich bardzo zadowolony - od zakupu auta cisza i spokój. Poprzedni właściciel zmienił wszystkie za jednym zamachem. No i te 4 lata gwarancji, producent musi być pewny towaru skoro daje tak dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale Wy eskperymentujecie...:grin:

:wink:...tylko proszę... nie narzekajcie na audi i jego zawiechę, chcesz jeździć, to albo sprzedaj a4 albo płać za coś porządnego:whistling:

To już nie te czasy - teraz nawet jak zapłacisz za tzw. porządną część to możesz trafić na złom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale Wy eskperymentujecie...:grin:

:wink:...tylko proszę... nie narzekajcie na audi i jego zawiechę, chcesz jeździć, to albo sprzedaj a4 albo płać za coś porządnego:whistling:

To już nie te czasy - teraz nawet jak zapłacisz za tzw. porządną część to możesz trafić na złom.

3 lata temu zapłaciłem i jeżdzę...fakt faktem posypała się końcówka ale tylko dlatego, że gumę uszkodziłem:wink:.

Ale jak się posypią, to pojeżdzę i poszukam, ale na pewno nie kupię np. kompletu za 500 zeta i to jeszcze ze śrubami:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dlaczego wg etki górne wahacze maja inne numery jesli chodzi o pzred i polift ??

( a i widac ze do 1bv tez sa inne )

to ze wybrales w etce rok 2000 nie oznacza, ze czesci, ktore widzisz byly w tym roku stosowane... oni (etka) pokazuja w etce czesci powiedzmy +-1-2 lata a wiec mozliwe jest, ze te "nowsze czesci" sa dopiero w A4B6 wkladane (ktory chyba jakos w 2001 wszedl do tluczenia????) a Ty dla zmylki widzisz je dla roku modelowego 2000 z oznaczeniem "od numeru budy XXXX" i interpretujesz jak "aha... to sa czesci dla audi a4 z 2000r od numeru XXX a wiec pewnie jakiegos liftu"

Co do wahaczy do w passacie b5 wymienialem pierwsze przy przebiegu 220tys i byly TRW z oznaczeniem roku produckji 99 (auto z poczatku 2000r)

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie polecam MEYLE HD. 4 lata gwarancji. Wstawiliśmy parę takich na warsztacie i nie ma w ogóle reklamacji. Sam mam u siebie z jednej strony zalożone. Chociaż u mnie jeden drążek kier. sie rozleciał ale bez problemu wymienili na gwarancji- była wada fabryczna. Polecam jeszcze wahacze firmy MAXGEAR są korzystne cenowo a jakość w stosunku do ceny jest wysoka. Na pewno lepsze niż te inne MADE IN CHINA.

odnosnie firmy MAXGEAR takze moge ja smialo polecic wahacze tej firmy zakladalem na poczatku jak sie ori posypaly i naprawde sporo wytrzymaly po 40tys posypal sie jeden gorny po 60tys polecialy pozostale 3 a dolne i koncowki przelecialy ponad 80tys :wink: a komplet kosztowal 540zl mniej jak MS wtedy

mialem jeszcze wahacze firmy deckerman i powiem ze to chlam jakich malo jak dla mnie ta firma powinna przestac produkowac zawieszenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MS to słabe zawieszenie.

Po 30000 gumy sparciały.

Szkoda kasy na mechanika. teraz sprawdzę meyle hd.

MS to wahacze na pierwszy montaż, dopiero na nich sie nauczysz że nie warto "OSZCZĘDZAĆ" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MS to słabe zawieszenie.

Po 30000 gumy sparciały.

Szkoda kasy na mechanika. teraz sprawdzę meyle hd.

MS to wahacze na pierwszy montaż, dopiero na nich sie nauczysz że nie warto "OSZCZĘDZAĆ" .

No to meyle w tym samym czasie wymienisz:good: Nie zdarzyło się żeby w MS`ie niszczyły się gumy. Ale przypadki chodzą po ludziach:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...