Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś ci używana wcisnie po swojej wymianie i..... a nie wymieniał bez powodu.

Każdy twierdzi ze z rozbiórki bo by nie sprzedał. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no...używane wahacze...?? A za "miesiąc" będziesz płakał, ale oczywiście to Twoje pieniążki:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacenie 100 zł za wahacz który nowy w Lemforderze kosztuje 140 zł to totalny bezsens , gdyby kosztował 50-60 zł można by przemyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, teraz zauwazylem ze zaczelo mi cos skrzypiec od strony pasazera, mam tam wybity jeden wahacz, mozliwe ze to on? Dodam,ze skrzypi tez na odpalonym silniku,jak i zgaszonym. Skrzypi gdzies przy samym kole, na dolkach tez podczas jazdy, najbardziej gdy skrecam w prawa strone. Co to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze wybite wahacze miga wydawać przeróżne dźwięki , moje górne nawet podczas ruszania na wprost szybko pulsacyjnie pukaly co przypominało chrobotanie przegubów, juz ręce zalamywalem ze przeguby się sypnely a to wahacze tak się odzywaly, po wymianie cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEMFORDER podobno jest czesto reklamowany...

nie wiem kto i gdzie widział wahacze lemforder made in china:kwasny:

sprzedaliśmy ponad 100 zestawów lemfordera i żaden element NIGDY nie był reklamowany a autka zrobiły już i ponad 80-90 tyś km. Więc nie wiem kto takie ploty rozpowiada.

Jedyny reklamowany wahacz lemfordera to a4 b7 u naszego forumowego kolegi mystic.pl który padł po 50 albo 60 tyś. w 300 konnym quattro jeżdzącym non stop na min 18 calach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów! Kilka dni temu zmieniłem prawe górne wahacze na master sport.Postanowiłem sprawdzić ile to wytrzyma......do tego końcówkę drążka na swag. Gwoli ścisłości dodam że miałem założone moog a końcówka była lemfordera i ten zestaw wytrzymał 3 lata i okolo 60tys. To tak dla porównania. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:hi:

Chciałbym się zapytać czy jeździł koś na wahaczach firmy RUVILLE?

Jeżeli tak, to jakie macie opinie o nich?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi mechanik powiedział że febi jest ok. Powiedział też że przedni górny prawy mam do wymiany. Ale nie wiem dokładnie który to jest. Powiedział też że wymienia się je parami... Jak mam to rozumieć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:hi:

Chciałbym się zapytać czy jeździł koś na wahaczach firmy RUVILLE?

Jeżeli tak, to jakie macie opinie o nich?

Z góry dzięki za odpowiedź.

10tyś juz zrobiłem na 18" i twadrych sprignach -40mm,wrocławskie dziurawe drogi i cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z zestawami lemfordera bo wszedzie sa ale do 2001 roku ? wiem ze tam jest roznica w dolnym ale czy moglby mi ktos to wyjasnic i wyprostowac ta cala sytuacje ?

Mam w planach wymiane calego przedniego zawieszenia bo niestety nowe innej firmy zakladane 2,5 roku temu sie wystukalo bu.

Jeszcze czy znacie ceny takich zestawow dla modelu B6 od 2002r. mam QUATTRO na 1BE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...