Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Tak szczerze to dystrybutor opycha to po 489zl brutto. Sprzedając to na alkegro odpada 2% za aukcję. Więc policzcie po ile to można kupić:wink:zaznaczam że master sport daje wszystkim równe zniżki bez odstepst ile by się nie brało. Więc ci na alkegro co mają po 500zl przycinaja na wysylce po 30zl czy podobnie:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 górne MS "rozgiełdały się" po 12-14 tys.

Co dalej nie wiem , bo auto rozwaliłem :decayed:

A to ciekawe, ja mam trzy razy tyle i nie ma sie czego przyczepić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 górne MS "rozgiełdały się" po 12-14 tys.

Co dalej nie wiem , bo auto rozwaliłem :decayed:

A to ciekawe, ja mam trzy razy tyle i nie ma sie czego przyczepić:wink:

miałem tam felgi 18 i zawieszenie 1BE.

Do obecnego A4 2,8 30 na takim samym zawieszeniu i felgach wkładam LMF , teraz bałbym się na tych najtańszych wahaczach zapier.. >150 km/h ,że coś się urwie .Wiadomo jaki tam zastosowano stop alu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tymi drazkami MS ? wytrzymuja u was ? Co niektorzy pisza ze slabo, mam zamiar wziac kompletny przod MS na probe ale zastanawiam sie czy drazkow odrazu nie wyrzucic do kosza i zamowic lemfo.. jakies rady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tymi drazkami MS ? wytrzymuja u was ? Co niektorzy pisza ze slabo, mam zamiar wziac kompletny przod MS na probe ale zastanawiam sie czy drazkow odrazu nie wyrzucic do kosza i zamowic lemfo.. jakies rady ?

Końcówki załóż LEM-a a te z MS sprzedaj :decayed: z końcówkami lepiej nie oszczędzać bo po wymianie musisz ustawiać zbieżność a to dodatkowy koszt jeśli za kilka tys. km znowu będziesz musiał wymieniać.

Same wahacze MS są ok jeśli chodzi o jakość biorąc pod uwagę cenę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli moje podejrzenia o kiepskie koncówki MSa nie sa bezpodstawne ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak : sprawdzilem zawieszenie : wszystko ORI ze znaczkami oooo ,z prawej strony puka górny ten taki wygiety ,a z lewej oba górne do wymiany. to możliwe ze 200tys km wytrzymały te oryginały ? ,200tys to moze i nie bo jak auto serwisowane to pewnie krocej jezdziły.

mozna zakupić zestaw wachaczy ale bez : tych małych wachaczy ( stabilizatory ) ,bez koncowek drazka i bez srub ?( mam nowe z aso za free od kolegi )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to delikatnie jezdzi i omija duzo dziur i ma dobre drogi w okolicy ,na wiochach nie wierze nawet w LM zeby wytrzymały 50 tys km nawet na ori kolach 15 i ori oponach 195x65.

wg ks serwisowej doczytałem sie ze dolne wachacze byly wymieniane w 2010r czyli nie cale 3 lata trzymaja i dalej nic nie puka ale gosciu w tych 3 latach zrobil tylko 28 tys km.

no nic zaryzykuje i kupie kilka sztuk tego MS zobaczymy . jak wytrzymają 30tys km to im dobrą flache postawie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami na wioskach jest ładniejsza droga jak w małych miastach i przejsciach pomiedzy wioską a miastem.

to nic tylko mu pogratulować. najczesciej padają chyba górne wachacze i je mozna by zalozyc z MS bo w tej klasie cenowej nic innego mi sie ni widzi a troche opinii juz sie naczytałem i wychodzi na to ze te ms nie sa złe , na alledrogo widze ze duzo kupuja te kamoka ale to nowy rzut od nich i nikt jeszcze na tym nie pojezdził zeby poczytać jakieś opinie ,bo ogolnie z tego rzeczy nie sa zle ale jakie maja zawieszenie to sie okaze za kilka lat jak ludzie troche na tym pojezdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam szybkie pytanie.Zakupiłem cztery sztuki górnych wahaczy właśnie MS.Pakowane oddzielnie w woreczkach bąbelkowych,na którym jest naklejka z kodem i hologram.Natomiast każdy wahacz jest inny,jeden ma wytłoczoną nazwę producenta,www,kod itp,drugi nadrukowaną,trzeci wygrawerowaną,a czwarty tylko nadruk MS i jest w przeciwieństwie do reszty aluminium nie jest gładkie a porowate.

Czy wahacze pochodzą z różnych okresów produkcyjnych ,czy takie cuda już też się podrabia.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam szybkie pytanie.Zakupiłem cztery sztuki górnych wahaczy właśnie LM.Pakowane oddzielnie w woreczkach bąbelkowych,na którym jest naklejka z kodem i hologram.Natomiast każdy wahacz jest inny,jeden ma wytłoczoną nazwę producenta,www,kod itp,drugi nadrukowaną,trzeci wygrawerowaną,a czwarty tylko nadruk MS i jest w przeciwieństwie do reszty aluminium nie jest gładkie a porowate.

Czy wahacze pochodzą z różnych okresów produkcyjnych ,czy takie cuda już też się podrabia.?

Górne mogą tak mieć:wink: dolne każde mają wytloczenia + gładkie aluminium:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górne mogą tak mieć dolne każde mają wytloczenia + gładkie aluminium

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Dziękuje kolego ,uspokoiłeś mnie.Dostałem też łączniki stabilizatora (jeśli nie mylę nazwy) od innego sprzedającego i one mają właśnie wytłoczenia+gładkie alu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górne mogą tak mieć dolne każde mają wytloczenia + gładkie aluminium

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Dziękuje kolego ,uspokoiłeś mnie.Dostałem też łączniki stabilizatora (jeśli nie mylę nazwy) od innego sprzedającego i one mają właśnie wytłoczenia+gładkie alu.

Laczniki i ms tak wyglądają:wink: tylko góra jest taka porowata:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym zapytac o Ruville bo jest to cenowy kompromis miedzy lem a MS, ale czy jakościowo też sie dobrze spisują

Tak naprawdę nigdy nie sprzedałem ani jednego kpl wahaczy ruville:wink: Firma Ruville to pakowacz. Jakość mają na pewno na wysokim poziomie ale ciężko stwierdzić co tam naprawdę siedzi:kwasny:

Kompromi między ms a lemforderem jest też np Febi. Według mnie to że padają w A4 wahacz przyczynia się też "fachowa" wymiana przez mechaników którzy tylko chcą zarobić. Ja innych wahaczy jak MS nie kupie bo wymieniam je i tak sam więc mogę to robić 3 razy częściej niż w przypadku lema:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam a4 b6 pierwsze stuki w zawieszeniu dolny wahacz (nośny), szukanie allegro wybralem firme febi 230zl data zakupu 12/04/2013 wytrzymal pol roku i 5800 km teraz postanowilem kupic w ic lemforder cena 360 zl, a tam ten na gwarancje, jednym slowem zawiodlem sie na febi :(

hej, a kto Ci to montował, nigdy ale to nigdy nie spotkałem sie z tym by wahacz febiego padł po 6tyś km. Napisz co się popsuło, czy poszedł sworzeń czy tuleja bo idę o zakład że popękały tuleje.

Pozdrówki

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...