Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

A ja polecam wachacze firmy Rouville są trwałe tańsze niż Lemforder i robione w niemczech.
a czemu je tak polecasz...?? Jakieś konkrety proszę... Przebieg mnie interesuje jaki na nich pokonałeś i jakie drogi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

u mnie wyjęte ori były trw a wrzuciłem lema piękna cisza ale nie będę popadał w zachwyt:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam wachacze firmy Rouville są trwałe tańsze niż Lemforder i robione w niemczech.

Rouville to nie producent tylko pakowacz, możesz dostać nawet Lemy w pudełku Rouvilla z zamazanymi znaczkami Lema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się z tym zgodzić skoro ruville mają własne logo wybite na gumach sworzni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się z tym zgodzić skoro ruville mają własne logo wybite na gumach sworzni

to co powiesz na to, kupiłem łożysko w kartoniku Rouvilla a w środku łożysko FAG w oryginalnym pudełku :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się z tym zgodzić skoro ruville mają własne logo wybite na gumach sworzni

to co powiesz na to, kupiłem łożysko w kartoniku Rouvilla a w środku łożysko FAG w oryginalnym pudełku :eusathink:

też się zastanawiam,bo jakiś czas temu kupiłem końcówki drążków i nic nie było nabite z ruvilla, a na np. gałkach na gumach był znaczek ruvilla :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się z tym zgodzić skoro ruville mają własne logo wybite na gumach sworzni

to co powiesz na to, kupiłem łożysko w kartoniku Rouvilla a w środku łożysko FAG w oryginalnym pudełku :eusathink:

z łożyskami jest różnie, ja też kupowałem łożysko FEBI a w srodku FAG, ale jesli chodzi o wahacze to na pewno ruville nie jest tylko pakowaczem bo inaczej nie było by gumek z wytłoczonym ich logiem, wahacze FEBI też są przecież pomimo że w kartonach sprzedają łozyska innego producenta

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

zreszta poduszki silnika też ruville produkuje i to całkiem niezłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montuje od sporego czasu rouville to prawa że czasami pakują np. łożyska KOYO, ale wachacze mają swoje. Jest to firma z niemiec nic się z tymi wachaczami nie dzieje. Miszkam na lubelsczyźnie dziki wschód europy i uważam że są godne polecenia, czasem Lemfordery siadaja po 15tys, brałem LMF w foliowym opakowaniu i w niebieskich pudełkach i nie było szału. Rouville jest tańszy i dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na firme FAST poprzedni wlasciciel zalozyl rok temu i tak wygladaja reszta jest master sport zero luzow przejechalem 25.000 ale omijam kazda dziure a nawet jezdze innymi drogami nadrabiajac nieraz po 3 - 4 kilometry kazdorazowo

dsc0116ii.jpg

dsc0115zo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25.000 nie ma luzow ale padaja chyba amory bo jedzie sie jak taczka wychwytuje nawet pasy namalowane na jezdni a na przegladzie pokazalo 67% jak naciskam blotniki to nie podskakuje nie wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lemforder i wszystko w temacie, montują na pierwszy montaż

i tu się z tym nie zgodzę...owszem teraz mam lema, lecz u mnie i znalazło by się dużo osób co ma lub miało na pierwszy montaż TRW:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lemforder i wszystko w temacie, montują na pierwszy montaż

i tu się z tym nie zgodzę...owszem teraz mam lema, lecz u mnie i znalazło by się dużo osób co ma lub miało na pierwszy montaż TRW:whistling:

potwierdzam, mam u siebie wahacze TRW i mają nabity rocznik 99 czyli z takimi już wyjechało z fabryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u siebie mialem lemy ale dolne proste byly trw

tylne laczniki stabilizatora rowniez mialem TRW

osobiscie uwazam ze to ta sama polka jakosciowa jesli obydwa to oryginaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u siebie mialem lemy ale dolne proste byly trw

tylne laczniki stabilizatora rowniez mialem TRW

osobiscie uwazam ze to ta sama polka jakosciowa jesli obydwa to oryginaly

dokładnie...jeśli idzie na pierwszy szus, to TRW i lemy nie mają sobie równych...lecz powtarzam tylko z fabryki:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie amory org audi wytloczone chyba jeszcze pierwsze wachacze nie wiem zakladal poprzednik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wyjmowane trw i lema ori 96r i poszedł lem... od Toma i Dzika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...