Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] niewyróżniająca się by iro


I r o

Rekomendowane odpowiedzi

witam

i przedstawiam mojego pierwszego w życiu diesla:

AUDI A4 B5 1999r. AVG 1.9 TDI 110km

wyposażenie ori:

- esp

- xenon

- parkotronic

- klimatronic

- 2x el. szyby

- 2x podłokietnik

- 4x air-bag

- itp. itd. co we wszystkich ...

auto kupiłem w sierpniu 2009r. i oto parę fotek zaraz po kupnie :

14a9a2b9110d430cmed.jpgd43ff695eaf2b075med.jpg

139f8499e3c9f9e0med.jpgd315960bd6b0cb50med.jpg

e15c97a3f441d3b6med.jpg003cf73b11a7fe01med.jpg

międzyczasie:

7e5dea4b4fd8cf72med.jpg

bd95f3988e270e11med.jpg

b1e5e511b1522acfmed.jpg

820a58775d2c6f50med.jpg

eae21e79320ccd0dmed.jpg

dsc09848t.jpg

dokonane zmiany:

zawieszenie

-kit WAITEC'a ULTRA GT

-rozpórka górna z A6 + dolna

-felgi OXIGIN ZWEI 8"x19" ET35 z oponami TOYO PROXES T1R 225/35

z zewnątrz:

-zostało oczyszczona tylko tylna klapa z oznaczeń i tyle do szczęścia jej wystarczy na razie

wewnątrz:

-poza okleiną karbonową wokół lewarka, seria

audio:

-jak na razie tylko zmiana przednich głośników na HERTZ'a DSK130

-emulator zmieniarki

oświetlenie:

-żarniki 4800

-halogeny yellow

-postojówki + oświetlenie tablicy rej. białe diody SMD

to chyba na tyle, na pewno o czymś zapomniałem, ale to nie ważne, aktualny wygląd:

14082011.jpg

dsc0006uic.jpg

plany:

-obszerne, na bieżąco będzie aktual.

dziękuję wszystkim za opinie

pozdr

jeszcze taka mała chwila nostalgii

od tego modelu zaczęła się moja przygoda z audi, obecnie żałuje, że się rozstałem z tym wspaniałym samochodem, ale błędy młodości może zostaną kiedyś wybaczone i znajdę godną następczynią, bo z tego co wiem to ta już nie do od reanimowania...

99838928.jpg

38775465.jpg

76439297.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoje plany też wystarczą :good: tłumik wyszczotkuj jeszcze.

Autko nie z Włoch przypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny lift :) szkoda ze ten środek w takim kolorze ale to juz kwestia gustu;) oby sie dobrze sprawował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko nie z Włoch przypadkiem?

deutschland

ładny lift :) szkoda ze ten środek w takim kolorze ale to juz kwestia gustu;) oby sie dobrze sprawował ;)

osobiście jestem bardzo zadowolony z tej wersji kolorystycznej wnętrza, ponieważ jest to coś jakby rzadkiego,

wszyscy mają czarne lub szaro czarne co już w ogóle mi nie leży, a ten niebieski jakoś się komponuje z takim kolorem nadwozia

poza tym tak jak wspomniałeś kwestia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martw się IRO, na tym forum ludzie nie mają gustu za grosz... :polew: ogólnie byliśmy blisko kupna kiedyś audi z tym wnętrzem. Przynajmniej nie masz drewna bo w tym kolorze jest takie jasne drewno i to wygląda fatalnie moim zdaniem a tutaj jest tak ok. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieskie wnętrze wygląda :sick3: i do tego się fajnie paznokciami zdrapuje. W wężu idącym od coolera była chyba dziura od niepoprawnie zamontowanego filtra paliwa :decayed: Reszta widać ok. i dobrze że sedan bo kombi są paskudne :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i do tego się fajnie paznokciami zdrapuje

tak samo jak np. w wersji czarno-szarej w okolicach mieszka, kolega ma właśnie takie wnętrze

audi kiepskich materiałów użyło do produkcji wnętrza :decayed:

W wężu idącym od coolera była chyba dziura od niepoprawnie zamontowanego filtra paliwa :decayed:

chciałem wymienić ten wąż koszt 400 zeta, ale póki trzyma to dałem sobie spokój :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie, audi wyżyło lipnych materiałów do produkcji wnętrz kolorowych - granatowych, szarych, niebieskich przed pierwszym liftem... wszystkie malowane farbą kauczukową (chyba taką) wszystkie można zdrapac. Tak więc czarny to czarny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wężu idącym od coolera była chyba dziura od niepoprawnie zamontowanego filtra paliwa :decayed:

chciałem wymienić ten wąż koszt 400 zeta, ale póki trzyma to dałem sobie spokój :wink4:

Sama taśma długo nie zwytrzyma ale wiem że można zawieść na wulkanizacje i jak dadzą łatkę zbrojoną to będzie na lata. Obnirz filtr paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama taśma długo nie zwytrzyma ale wiem że można zawieść na wulkanizacje i jak dadzą łatkę zbrojoną to będzie na lata. Obnirz filtr paliwa.

chciałem tą taśmę zedrzeć i oszacować straty, ale auto takie przyjechało z reichu, zrobione to było tam, taśma jest taka jak by "materiałowa" (nie pamiętam jak to się nazywa) i ma strasznie mocny, ciągliwy klej, który ciężko zedrzeć, więc dałem sobie spokój, bo rzekłbym, że jest to w miarę dobrze zrobione

a filtr to od razu wymieniłem po kupnie i założyłem tak jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka taśma to nie wiadomo kiedy pryknie :cool1: lepiej poszukać używki lub przeciąć tą i w miejsce pęknięcia wstawić kawałek rurki i dwie opaski zaciskowe :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Spoko auto, a co do komentarzy na temat wnętrza to się nie przejmuj. Sam mam wnętrze w tym kolorze + ciemne drewno, a do tego nadwozie "pelican blue" i jak narazie nikt mi środka pazurami nie porysował :)

Ludzie zmieniają zwykłe kierownice na te od S-line, które jak dla mnie są porażką i są dużo brzydsze od standardowych :tongue4:. Kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz go posadź -40mm powinno dobrze wyglądać z tym felunkiem :cool1:

ładna sztuka :good:

zawias idzie teraz w pierwszej kolejności (nie zdecydowałem się jeszcze jaki), miał być przed felgami , ale jakoś tak wyszło :gwizdanie:

Jak te głośniczki sie sprawują :mysli:

nie narzekam, lepsze od serii, nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz

Ludzie zmieniają zwykłe kierownice na te od S-line, które jak dla mnie są porażką i są dużo brzydsze od standardowych :tongue4:. Kwestia gustu.

dla mnie wymiana gadżetów na "S" to tak jak u fanów "szachownicy" na "M" :wink4: nie mam eski, i nie zrobię z owego egzemplarza S

IMHO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że niektóre wychodziły z taką kierownicą standardowo :decayed:

Ludzie zmieniają zwykłe kierownice na te od S-line

nie ma sline w b5 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...