Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ślisko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wlasnie tak myslalem ze jak popada snieg to koniec ale ciekawe to jest ;)

Opublikowano

bo wysepki są tylko namalowane farbą

Z tego co pamietam, wiekszosc rond w UK (przynajmniej w Londynie) jest namalowanych albo maja porobione malutkie wysepki "w centrum skrzyzowania" :wink4:

A tutaj bardzo fajne rondo w pomorskim, miejscowosc Pelplin:

1684.jpg

Przejezdzam przez nie prawie codziennie, jeszcze nie udalo mi sie go przejachac busem tak, by skrecajac w lewo nie musiec sie zatrzymac na srodku, ludzie bija tam na chama, dwa auta na rondzie to juz bardzo czesto zablokowane skrzyzowanie :decayed:

Opublikowano

Właśnie najczęsciej takie ronda sa na osiedlach w UK w centrum miasta sa nieraz troszke większe :)

Opublikowano

dobrze ,że u nas w Polsce są służby, które cały czas czuwają i niema takich jaj

:polew: :polew:

Nasze służby w porównaniu do brytyjskich to są the best.

Angoli to dopiero zima zaskoczyła.

Opublikowano

no za zderzak do kugi trochę zabuli

Opublikowano

W Ustroniu jak zrobili pierwsze rondo (jeden pas, 4 zjazdy) to w Gazecie Ustrońskiej napisali jak trzeba jeździć :gwizdanie:

Opublikowano

Nie chciałem zakładać nowego tematu dlatego piszę tutaj :decayed:

Panowie jest taka sytuacja - jadę, teren zabudowany (sic!), droga zaśnieżona, zaspy(!), z racji tego że mam słabe światła mijania włączyłem na moment halogeny, aby przypadkowo nie wjechać w zaspę bo już płytę dzisiaj urwałem... (nie chciałem też włączać drogowych, aby nie oślepić) i nagle zza tego samochodu czerwona lampka i policja, kazali mi zjechać na bok... 100zł 2 punkty karne :kox:

Mandat nie przyjęty. :hi:

Co byście zrobili na moim miejscu? :gwizdanie:

Opublikowano
z racji tego że mam słabe światła mijania włączyłem na moment halogeny, (nie chciałem włączać drogowych, aby nie oślepić)

A halogeny może nie ślepią? Bardzo dobrze z tym mandatem!

Na Twoim miejscu zrobiłbym coś ze światłami mijania, aby były sprawne.

Opublikowano

co nie zmienia faktu, że filmik za***isty :polew: :>

ale się uśmiałem z tych ludzi poprostu żal mi sie robi...

- poslizg a ludzie hamulec w deche i czekaja , sa i desperaci co na pełnych blokach kiera skrecaja w nadzieji ominiecia przeszkody :lol1:

eh no ale tak własnie moze robi stres i brak wiedzy...

Opublikowano

Panowie-od tej chwili,bez niepotrzebnych "spięć" i odbiegania od tematu "Śliskich dróg"-po nastepnym zgłoszeniu OT-zamykam...niepotrzebne posty -usuwam...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

watek przysnal, czas go obudzic

http://smotri.com/video/view/?id=v1268897fd50

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 19:30_________________________________________________http://smotri.com/video/view/?id=v88239990e1[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 19:32_________________________________________________http://smotri.com/video/view/?id=v26407949dd

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.