Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale ta skóra na kierownicy wydaje mi się, że kiepsko zrobiona... :( Foteli zazdroszczę jak jasna chol^!&

Opublikowano
  • Autor

skóra świeża na kier, wiec się jeszcze trochę ułoży :wink4:

Opublikowano

antenę zamontowałeś jak w terenówce, ohyda :sick3:

a do tego nie ma ona tam raczej dobrej masy więc też nie działa idealnie

Opublikowano
  • Autor

masę to ona ma i to bdb bo dolna część styka się z relingiem, no jak byłem na ustawianiu anteny to facet od CB był pod wrażeniem mocy antenty,

miałem magnes w B4 to dopiero jest tragedia ;(, tu aby się dach nie rysuje i nie muszę ściągać w garażach podziemnych

Opublikowano

Coś dziwnie ta kiera obszyta :decayed: ale skoro ma sie ułożyć :gwizdanie:

Karbonik 3M robi sie popularny :kox: fajnie wyszły te dekory :good:

Opublikowano

skóra świeża na kier, wiec się jeszcze trochę ułoży :wink4:

No nie wiem, powinna od razu być napięta jak baranie jaja :kox:

Zobacz u mnie:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_powoli_robi_sie_srebrna_strzala_d-t46649.0.html;msg508633#msg508633

Piękne stołki :slina:

Załóż jakieś ładne koło i będzie malina :good:

Opublikowano

skóra na kierze się nie ułoży miałem tak w transicie i też mi taki kit wcisnął tapicer :kwasny: po prostu za dużo materiału jest i źle naciągnięty, tak mi powiedział inny tapicer widząc kiere z transita.

Podoba mi się ta okleina co zrobiłeś, powiedz mi czy trudno się to klei i skąd takie duże arkusze miałeś bo chyba nie jest to łączone nigdzie?

Opublikowano

skóra na kierze się nie ułoży miałem tak w transicie i też mi taki kit wcisnął tapicer :kwasny: po prostu za dużo materiału jest i źle naciągnięty, tak mi powiedział inny tapicer widząc kiere z transita.

Podoba mi się ta okleina co zrobiłeś, powiedz mi czy trudno się to klei i skąd takie duże arkusze miałeś bo chyba nie jest to łączone nigdzie?

Aju wpisz na alegro karbon 3M i bedą aukcje, folie kupuje sie z "metra cięte" :good:

Długo ci sie zeszło z wymontowaniem tych dekorów :mysli:

Opublikowano

ładne te dekory :kox:

Opublikowano
Aju wpisz na alegro karbon 3M

dziękować :good:

Opublikowano

Fajna gablotka ;] Mam ten sam karbon u siebie :> Nawet dobrze to wygląda.

Opublikowano
  • Autor

z skórą niema źle, w rzeczywistości lepiej jest, a te dwie fałdki się zrobi, siedzę w skórach :rolleyes:

no ja miałem dekory inne na wymianę, więc tylko okleiłem i zmiana, zmiana w boczkach to max 30 minut jeden, w desce trochę dłużej ale obeszło się bez wyciągania tunelu,

same oklejenie dla mnie nie było problemu, kwestia podgrzania foli bo jest termoplastyczna, oklejanie na spokojnie to około 4h roboty (robiąc to porządnie a nie na odp)

Opublikowano

Kusi ta folia :D Chyba dodam do listy modów ;)

Opublikowano

Ladne auto, prawie blizniak mojej, :gwizdanie:

ta skórka równiez mi sie nie podoba, widziałęm lepiej zrobione, no i ta antena nie pasuje do takiego auta,.

bezawarynej jazdy zycze,.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

miało być 16 jest 17, oponki 225/45/R17 ContiSportContact 3 :naughty:

n1H0S.jpg

OoZDr.jpg

Op3CJ.jpg

Opublikowano

O jakie ładne koło :>

Opublikowano

miało być 16 jest 17, oponki 225/45/R17 ContiSportContact 3 :naughty:

n1H0S.jpg

OoZDr.jpg

Op3CJ.jpg

Najlepsze kółko!
Opublikowano

Tak tak :good:

Opublikowano
  • Autor

no i nowy mod: oryginalne rolety :naughty:

pl1hA.jpg

HptUA.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.