Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedy dokładki idą w kolor :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Kiedy dokładki idą w kolor :whistling:

Maj jak nic nie stanie na drodze:naughty:

Opublikowano

Ładna sztuka, szkoda, że B5 :grin::grin:

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Ładna sztuka, szkoda, że B5 :grin::grin:

:thumbup1:

dz z wzajemnością :naughty:

Opublikowano

"Bose vs tomasz - fight begin" :buahaha:

Opublikowano
  • Autor

no i zawitało Bose na pokładzie:dancing:

jak ktoś twierdzi że Bose nie gra wiele lepiej od Nokii to niech się stuknie w głowę i to dość mocno o najbliższą ścianę:decayed:

Opublikowano

ale radia nie przekodowales na bose :naughty: wywalales dywan czy zakladales bez wywalania?

Opublikowano
  • Autor
ale radia nie przekodowales na bose :naughty: wywalales dywan czy zakladales bez wywalania?

bo niema takiej potrzeby:naughty:, dzięki za pomoc, bez wywalania poszło gładko:wink:

Opublikowano

no i dobrze, to nawet sobie glowy nie zawracaj przekodowaniem..... ja mam tak samo i fajnie to gra.... a po przekodowaniu tak jak Ci mowilem prawie to samo co seria ale bose na wyswietlaczu radia:decayed:

Opublikowano
no i zawitało Bose na pokładzie:dancing:

jak ktoś twierdzi że Bose nie gra wiele lepiej od Nokii to niech się stuknie w głowę i to dość mocno o najbliższą ścianę:decayed:

Nokia gra na nieseryjnym radiu - dobrym radiu porównywalnie do bose na concercie czy symphony wiem bo miałem długo z tym stycznosć:facepalm: dobrze ze juz nie mam:decayed:

Ale jak ktoś nie jest audiofilem to starczy mu to bose:wink: ale radio sobie zmień dopiero to zacznie grać:dancing:

Opublikowano
  • Autor

szkoda mi 1,5K na radio:whistling:

Opublikowano
szkoda mi 1,5K na radio:whistling:

nie trza tyle wydawać na dobre radio:banan:

Opublikowano
  • Autor

dla mnie to niema większego znaczenia, jestem zadowolony z tego radia co mam, brakowało tylko trochę mocy w głośnikach i subie,

mam 95% modów zrobionych które chciałem od kupienia auta:banan:

Opublikowano

czyli zaraz koniec projektu:decayed:

Opublikowano

i wtedy pozostanie tylko sprzedac auto.....

Opublikowano
  • Autor
czyli zaraz koniec projektu:decayed:

jeszcze kilka rzeczy jest do zrobienia :naughty:, no i trzeba się trochę nacieszyć z tego co się wyrezało :banan:

---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ----------

i wtedy pozostanie tylko sprzedac auto.....

co prawda miałem już dwie propozycje kupna, ale nie po to zrobiłem tyle rzeczy by teraz sprzedać

Opublikowano

podsumuj całosc projektu + 20% i podaj gosciowi cene

jak sie zdecyduje to od razu sprzedawaj :naughty:

i chyba nastepnym razem bedzie z Q, co ?

Opublikowano
  • Autor
podsumuj całosc projektu + 20% i podaj gosciowi cene

jak sie zdecyduje to od razu sprzedawaj :naughty:

i chyba nastepnym razem bedzie z Q, co ?

jakbym tak to policzył to by się chłop B7 kupił za tą cenę:polew:

czy z quattro hmm, wolałbym pewnie taki wypas jak mam niż quattro, ale niema co myśleć bo jeszcze trochę czasu u mnie będzie :wink:

Opublikowano

ja juz nie kupie innego auta jak z Q

kilka śnieznych zim z rzędu totalnie mnie wyleczyło

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.