Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kaju w radziejowie tym "niedaleko" torunia?

Opublikowano

Tak, dojeżdżałem z meblami po całej Polsce, Radziejów, Aleks Kujawski, Ciechocinek to do Yorka. Do Torunia też dojeżdżałem kilka razy do KLEO na Skłodowską, tam to się zawsze w korku nastałem... :facepalm:

Opublikowano

no widzisz to trzeba sie jakos spotkac..... teraz to ogolnie caly torun przejechac w godzinach popoludniowych jest przeyebane..

Opublikowano

Ja w Londynie teraz żyje... To było dwa lata temu, a zazwyczaj trafiałem po 16 na Toruń, że do tej pory nic z tym nie zrobili... Dobra nie róbmy OT w wątku :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ja w Londynie teraz żyje... To było dwa lata temu, a zazwyczaj trafiałem po 16 na Toruń, że do tej pory nic z tym nie zrobili... Dobra nie róbmy OT w wątku :wink:

a nie robili obwodnicy Torunia? moją B5 kupiłem w Toruniu:banan:

Opublikowano

Jak kojarzę, to bardziej w stronę Gniezna od Radziejowa rozkopywali, Torunia nie kojarzę, żeby coś grzebali. Generalnie Skłodowska w godzinach szczytu była przejebana, pod sklep średnio 40-45 minut mi zajmowało dojazd jak już wbiłem się w Skłodowską... :facepalm: porażka straszna, później wyjechać też był Meksyk, bo nikt Cie nie wpuści, osobówką to jeszcze wskoczysz jakoś na chama, ale ciężarowym to tylko błaganie na CB, żeby któryś wpuścił.

Opublikowano

obwodnica niby jest ale jak ktos musi na centrum/przez most to porazka.....

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

oki konczymy ot :decayed:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

ide dalej walczys z listwami....

Opublikowano

Kurde ale cisza w temacie po za wymianą oleju nic się w tym aucie nie dzieje:decayed:

Olej-slonecznikowy-1395-big.jpg

Opublikowano
  • Autor

głupoty gadasz cały czas coś się dzieje, obecnie wpadły nowe końcówki wydechu, w piątek jadę na Euro a potem będzie dalej się coś działo

1338727912_by_pablito1_inner.gif

Opublikowano

No no widzę że coś innego teraz rezasz:decayed:

Opublikowano
  • Autor
No no widzę że coś innego teraz rezasz:decayed:

:naughty:

Opublikowano
głupoty gadasz cały czas coś się dzieje, obecnie wpadły nowe końcówki wydechu, w piątek jadę na Euro a potem będzie dalej się coś działo

Fajne to masz:naughty:

fotoprikoly1111.jpg

:decayed::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew:
Opublikowano
głupoty gadasz cały czas coś się dzieje, obecnie wpadły nowe końcówki wydechu, w piątek jadę na Euro a potem będzie dalej się coś działo

Fajne to masz:naughty:

http://www.capa.me/uploads/posts/2012-05/fotoprikoly1111.jpg

:decayed::polew::polew::polew:

Na żywo robi jeszcze szerszą robotę

:polew::polew::polew::polew::polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
a4srebrne.jpg
Opublikowano

oooo masz dupsko rozerwało :wink:

Opublikowano
  • Autor

zderzak w malowaniu, idzie cały w kolor:banan:

Opublikowano
:kox::thumbup1:
Opublikowano

dokładki maluj

Opublikowano
  • Autor
dokładki maluj

przecież napisałem że poszedł cały zderzak w kolor:wink:, przód też będzie zrobiony (ale z tym mi się nie spieszy bo jest mało widoczna dokładka)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.