Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A gdzie masz np. Podgrzewane siedzenia kolego?

---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

Ale wstyd nie ma tempomatu.:facepalm:

ten od korbotroniku w tylnych drzwiach się odezwał:polew:

Jeszcze se będziesz chciał pokręcić:grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
A gdzie masz np. Podgrzewane siedzenia kolego?

a co nie czułeś ostatnio podgrzewanego siedzenia jak się kręciłeś na fotelu:decayed:

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

podgrzewane materiałowe siedzenia to są tak potrzebne jak puszystej swetr w lato:decayed:

Opublikowano
A gdzie masz np. Podgrzewane siedzenia kolego?

a co nie czułeś ostatnio podgrzewanego siedzenia jak się kręciłeś na fotelu:decayed:

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

podgrzewanie materiałowe siedzenia to są tak potrzebne jak puszystej swetr w lato:decayed:

Żeby mnie podgrilować trochę musiałeś auto pożyczyć:decayed:

Oj ja z ogrzewania dużo korzystam w zimę.

Opublikowano
  • Autor

bo nie masz żony:grin:

Opublikowano
bo nie masz żony:grin:

Na szczęście:dance2:

Opublikowano
  • Autor
bo nie masz żony:grin:

Na szczęście:dance2:

:facepalm:

Opublikowano
A gdzie masz np. Podgrzewane siedzenia kolego?

a co nie czułeś ostatnio podgrzewanego siedzenia jak się kręciłeś na fotelu:decayed:

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

podgrzewanie materiałowe siedzenia to są tak potrzebne jak puszystej swetr w lato:decayed:

Żeby mnie podgrilować trochę musiałeś auto pożyczyć:decayed:

Oj ja z ogrzewania dużo korzystam w zimę.

to uważaj na korzonki, łatwo się załatwić :)

Opublikowano
bo nie masz żony:grin:

Na szczęście:dance2:

:facepalm:

Przynajmniej zawsze mam czas:banan::banan:

Opublikowano
  • Autor

on w tym wieku nie wie gdzie ma korzonki:whistling:

Opublikowano
A gdzie masz np. Podgrzewane siedzenia kolego?

a co nie czułeś ostatnio podgrzewanego siedzenia jak się kręciłeś na fotelu:decayed:

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

podgrzewanie materiałowe siedzenia to są tak potrzebne jak puszystej swetr w lato:decayed:

Żeby mnie podgrilować trochę musiałeś auto pożyczyć:decayed:

Oj ja z ogrzewania dużo korzystam w zimę.

to uważaj na korzonki, łatwo się załatwić :)

Oczywiście korzystam z umiarem nie griluje sie przez 3 h a potem wychodzę na zimno:wink:

Opublikowano
  • Autor
bo nie masz żony:grin:

Na szczęście:dance2:

:facepalm:

Przynajmniej zawsze mam czas:banan::banan:

to fakt :doh:

Opublikowano
on w tym wieku nie wie gdzie ma korzonki:whistling:

A ty w tym wieku już nie pamiętasz gdzie masz......

:polew::polew::polew::polew::polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no i musisz mi o tym przypominać:thumbdown:

---------- Post dopisany 30-05-2012 at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2012 at 13:32 ----------

od ponad pół roku mam dekory w czarnej perle na aucie i nigdy nie było czasu zrobić dobre foto w słońcu, przy okazji zakładania maskownic Bose polerowałem dekory i jest foto:

20120529081850.jpg

Opublikowano

takie jak moja ramka konsoli środkowej:kox:

Opublikowano

stary gdzie można dostać takiego misia? :guma:

i kurczek jak ja bym chciał mieć u siebie szerokie listwy na drzwiach, te poliftowe :slina:

Opublikowano
  • Autor
stary gdzie można dostać takiego misia? :guma:

i kurczek jak ja bym chciał mieć u siebie szerokie listwy na drzwiach, te poliftowe :slina:

ja mojego dostałem w prezencie, ale na allegro też widziałem takie pedobery:decayed:

Opublikowano
  • Autor
faktycznie, znalazłem POLICJANT DROGÓWKA W KAMIZELCE miś maskotka (2366206508) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale z mordy widać że slużbista :grin: koszula, pagony.. to chyba oficer :decayed:

aaaale zamówiłem, może na dzień dziecka dostane :decayed:

jakoś taki bucowaty ten miś:polew:

Opublikowano

no nie jest przyjemny :grin:

podobny troche z ryja do Pani z 'R' z takiej mieściny jak Radziejów.. brzydka jak noc listopadowa :facepalm: nie ubliżając nocom listopadowym :decayed:

Opublikowano
no nie jest przyjemny :grin:

podobny troche z ryja do Pani z 'R' z takiej mieściny jak Radziejów.. brzydka jak noc listopadowa :facepalm: nie ubliżając nocom listopadowym :decayed:

Oj w Radziejowie często bywałem, śmiałem się z chłopakami z Yorka... :decayed: asy niesamowite :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.