Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wcześniejsz mapa np: 2012 działa normalnie, mapę 2013 kupiłeś czy nagrywałeś, bo coś mi się wydaje że masz źle wypaloną płytkę.

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 801,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ani mapa 2012 ani 2013 wcześniej nie wkładałem, działa tylko mapa jakas starsza z SW 550. Po sprawdzeniu w nawi "CAR" mam SW 750.A po włożeniu DVD do napędu jest napis "AKYUALIZACJA CD/DVD 650"czyli nawi widzi płytkę z aktualizacją ale nie aktualizuje bo jest niższa 650, niż ten w nawi 750.

sprawdziłem.Spft z polskim ma w pliku INDEX :

SOFIDX:0750

NAVVER:V2200815

AUDVER:A2210141

z kolei mapa 2013:

SOFIDX:0650

NAVVER:V2200815

AUDVER:A2210141

Opublikowano

ja tak mialem na zle wypalonej plytce,

Opublikowano

Zle wypalona plyta. Aktualizacje bedzie widzialo natomiast mapy nie. Czym byla wypalana plyta?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

programem IMG Brun x2 a nagrywarka LG combo z nagrywaniem wszystkich formatów z Blu-ray również, dodam że wcześniej nagrywałem na niej mapy do DX i wszystkie chodziły OK

Opublikowano

Nagrywanie map pod rns-a to loteria, ja próbowałem na czterech nagrywarkach 2x LG, sony i jakaś w laptopie, nagrywałem imgburn oraz alcoholem w różnych kombinacjach i lipa:facepalm:

Opublikowano

ANTENA GPS FAKRA VW MDF RNS AUDI RNS-E OPEL (2990747648) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Panowie czy ma może ktoś zamontowaną taką antenę, jak ona się sprawdza?

bo nie chce mi się rozbierać połowy auta żeby zmienić płetwę z dachu, a to jest jakaś alternatywa :wink:

Opublikowano

może być:wink:

Opublikowano

więc zamawiam i w końcu za montaż trzeba się zabrać

Opublikowano

Mini pc android 4.0 + rns-e. jak myslicie czy cos by z tego wyszlo?

Opublikowano

ma ktoś starszą wersje softu do rns-e?? nie moge zrobić downgradu, przypuszczam, że potrzebna jest stara płytka z np ver.550??

Opublikowano

wszystkie po wymuszeniu downgradu powinien przyjmowac

Opublikowano

tylko trzeba ten downgrade wymusić... a u mnie nic... w vag-u przychodzi podpowidź, że potrzebna jest płytka ze starszym softem...

Opublikowano

Chodzi Ci o vcds tak? Nie wiem jak on moze wymagac plytki skoro nie ma wgladu do tego co siedzi w rnsie?

Opublikowano
tylko trzeba ten downgrade wymusić... a u mnie nic... w vag-u przychodzi podpowidź, że potrzebna jest płytka ze starszym softem...

dawaj maila:wink:

Opublikowano

oj Bartku :wink:

jak wchodzę w kanał 97 aby wykonać downgrade, wpisując wartość 1 (jak pamiętasz :decayed:) vcds daje Ci podpowiedzi, jakie wartości możesz wpisać. I tam jest napisane, że czasami może być wymagana płytka ze starszym softem, aby mógł go na nowo zapisać...

U mnie (jak wiesz) cały czas jest versja X...

Opublikowano

no tak, Bartku, skoro tak to warto spróbować rzeczywiście. Ja będę musiał od ciebie nagrywarkę pożyczyć płyty już kupiłem, ona jest zewnętrzna jakaś pod usb czy nie?

Opublikowano

Bartek dawaj maila to podesle Ci 550 :wink:

Opublikowano

normalna nagrywarka komputerowa, żeby wyciągnąć, trzeba kompa rozkręcać :kox:

Opublikowano
WAŻNE:

nie kupujcie klimatronika z B7 do B6 - występuje problem z ogrzewaniem tylnej szyby

Panowie, czy udało się wyjaśnić (ew. rozwiać) problem z ogrzewaniem tylnej szyby? Szukam panelu 2 DIN z B7 bez grzania foteli, bo chce mieć pewność, że temperatura minimalna będzie się zaczynać od 16 st. a nie od 18. Czy macie jakieś sprawdzone nr z B7, które działają prawidłowo w B6?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.