Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w antenie gps na dach są dwa kable, jeden idzie do wzmacniacza a drugi do rns-a, czy potrzebne jest coś jeszcze? ktoś coś pisał o kablu do konsoli...

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 802,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ten kabel do rns-a jest krotki i potrzebujesz przedluzki

Opublikowano
Panowie a możecie podać czym jeszcze różni się wersja z EXEO?

Da się ją tak zakodować, żeby zamiast logotypu Seata był logotyp Audi przy starcie? :)

Z systemem BOSE współpracuje bez problemu, bo w EXEO też jest BOSE no nie?

.... obsługuje 2x karty 32GB SDHC a nie tak jak w starszych 2x 2GB zwykłe SD, ....

Małe sprostowanie. Stary RNS-E obsługuje karty do 4GB.

Opublikowano
Panowie a możecie podać czym jeszcze różni się wersja z EXEO?

Poszukaj na forum jest temat o różnicach między RNS-E I gen a nowszym ;)

Tak po krótce:

-2x Szybszy procesor 800MHz vs 400MHz

-2x większa rozdziałka 800x480px vs 400x240px

-współpraca z AMI (Audi Music Interface)

-ostrzeganie o przekroczeniu prędkości

-obsługa optycznego asystenta parkowania

-czyta karty SDHC , max to 2x32GB

-wychodzą do niej aktualizacje w każdej nowej rewizji map

Opublikowano
Panowie a możecie podać czym jeszcze różni się wersja z EXEO?

Da się ją tak zakodować, żeby zamiast logotypu Seata był logotyp Audi przy starcie? :)

Z systemem BOSE współpracuje bez problemu, bo w EXEO też jest BOSE no nie?

.... obsługuje 2x karty 32GB SDHC a nie tak jak w starszych 2x 2GB zwykłe SD, ....

Małe sprostowanie. Stary RNS-E obsługuje karty do 4GB.

czyli 2 x 4GB SD ?

Opublikowano
Panowie a możecie podać czym jeszcze różni się wersja z EXEO?

Da się ją tak zakodować, żeby zamiast logotypu Seata był logotyp Audi przy starcie? :)

Z systemem BOSE współpracuje bez problemu, bo w EXEO też jest BOSE no nie?

.... obsługuje 2x karty 32GB SDHC a nie tak jak w starszych 2x 2GB zwykłe SD, ....

Małe sprostowanie. Stary RNS-E obsługuje karty do 4GB.

czyli 2 x 4GB SD ?

Jeśli jesteś cierpliwy to tak :decayed:

Opublikowano

Bartek czyli czwórki słabo chodzą? Bo myślałem nad zakupem:whistling:

Opublikowano
Bartek czyli czwórki słabo chodzą? Bo myślałem nad zakupem:whistling:

Przełączanie utworu to mordęga - po testach ostatecznie używałem 1GB. Chociaż i tak na koniec dałem sobie spokój z MP3. Różnica w audi vs. mp3 jest wyraźnie słyszalna nawet dla laika.

Opublikowano

Nie no ja mam dwójki i w miarę chodzą:naughty:

Opublikowano
Nie no ja mam dwójki i w miarę chodzą:naughty:

Dla mnie i tak za długo zmieniały utwór... No ale to i tak znacznie lepiej niż na 4GB :wink:

Opublikowano

Dziwne, bo u mnie od razu zmienia, bez jakiegoś dłuższego czekania, płynnie przechodzi wszystko

Tapatalk

Opublikowano
Dziwne, bo u mnie od razu zmienia, bez jakiegoś dłuższego czekania, płynnie przechodzi wszystko

Tapatalk

Zwykły RNS czy LED? Jakie karty?

Opublikowano
Dziwne, bo u mnie od razu zmienia, bez jakiegoś dłuższego czekania, płynnie przechodzi wszystko

Tapatalk

ja mam 2GB karte i to jeszcze co śmieszniejsze micro sd z adapterem , karta załadowana po brzegi, mnóstwo folderów a chodzi i zmienia bez zająknięcia. RNSE z 2009 roku czyli jeszcze nie led

Opublikowano

Zwykły rns, tak samo było w b5 czyli rns z a6 chyba jak i w b7, karty 4gb, sprawdze dziś jaka firma, dwie różne, zapchane po brzegi

Tapatalk

Opublikowano

GB a gb to zdecydowania różnica. Mniej więcej ośmiokrotna :wink:

Opublikowano

oj tam oj tam, ale każdy wie o co chodzi :P gb - bez shifta :P

Karty:

2x 4GB transcend

1x 4GB pretec

Wszystko płynnie, tylko zaraz po włączeniu rns-e, trzeba z 15-20sekund poczekać, by wczytać karty, a potem już płynnie

Opublikowano

czy rns z seata nr 3R0 035 192 to led??

Opublikowano
czy rns z seata nr 3R0 035 192 to led??

Ledy to 193 końcówka

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.