Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ori plytki to u mnie niet...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 802,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiesz co, spróbuj zrobić to na nieodpalonym aucie, przekręć kluczyk żeby uruchomić rnse ale nie odpalaj, gdzieś wygrzebałem instrukcje upgrade'u i tam jest tak napisane wiec warto spróbować na chłopski rozum może to i być jakieś zabezpieczenie od wstrząsów żeby płytka nie przeskoczyła w trakcie zmiany oprogramowania bo wiadomo ze jak odpalony to możesz jechać i wtedy łatwiej o wstrząsy.

Opublikowano

panowie , pytanie odnośnie sygnału gps .

Navi jest podłączona w domu , antena podłączona i wystawiona za okno

czy to normalne że navi pokazuje 0 satelitów ?

tak mam w czterech modelach navi i na trzech różnych antenach .

w samochodzie jeszcze nie sprawdzałem , bo nie chce mi się swojej wyciągać :kwasny:

Czy za sygnał gps jest odpowiedzialne jeszcze coś oprócz anteny ?

Opublikowano

Anteny mogą być strasznie czułe. Pamietam, że swego czasu w starym telefonie jak wlaczalem navigacje, to za hustawke nie moglem złapać sygnału. Albo 220v robi robote...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano
Anteny mogą być strasznie czułe. Pamietam, że swego czasu w starym telefonie jak wlaczalem navigacje, to za hustawke nie moglem złapać sygnału. Albo 220v robi robote...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Navi podłączam do Aku , właśnie byłem sprawdzić w samochodzie i wszystkie śmigają , więc nie wiem o co chodzi że w domu nie łapią sygnału ,

nawet wyszedłem z nawigacją na zewnątrz i też 0 satelitów :kwasny: , ale to już nie ważne

inne pytanie , czy w nawigacjach od A6/S6 też występowało logo ?

Opublikowano

Typy. Jest temat. RNS-E led a TV-free. Jak? :kwasny:

Opublikowano

Barrowiec, robi mi na stole downgrade na twojej za 1 razem takze mozesz wpadac ze swoim ledem

Opublikowano

Spróbuję na wyłączonym silniku, tak jak pisałeś. Jak będzie kupa to się melduje u Ciebie.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano

Ja też właśnie zakupiłem leda za całe 118F z wysyłem :kox: , gość chyba nawet nie wie sprzedał , zobaczymy co za paździoch przyjdzie :naughty:

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ----------

pany to jest to logo w A6 czy nie ?

Opublikowano
:naughty:

pany to jest to logo w A6 czy nie ?

nigdy nie widziałem:eusathink: ale może w A6 jak ori rns:naughty:

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ----------

Typy. Jest temat. RNS-E led a TV-free. Jak? :kwasny:

niestety nie opanowany:kwasny:

Opublikowano

pany to jest jakieś logo w A6 przy starcie czy nie ?

Opublikowano
pany to jest jakieś logo w A6 przy starcie czy nie ?

zwykłe mmi a co do anten na stole to niewiem czy to nima związku z canami:wink:

Opublikowano
pany to jest jakieś logo w A6 przy starcie czy nie ?

zwykłe mmi a co do anten na stole to niewiem czy to nima związku z canami:wink:

raczej nie, mi lapia tak do 4 satelit dzisiaj na stole, ale wciaz mimo tych 3-4 satelit nie pokazuje mi na mapie aktualnej lokalizacji, dlaczego? wciaz za malo satelit?

Opublikowano
pany to jest jakieś logo w A6 przy starcie czy nie ?

zwykłe mmi a co do anten na stole to niewiem czy to nima związku z canami:wink:

tak zwykłe mmi , ori od A6 z 2004 roku

nr: 4B0 035 192 P

też nigdy nie widziałem z logiem S6 , RS6 albo innym

Opublikowano
pany to jest jakieś logo w A6 przy starcie czy nie ?

zwykłe mmi a co do anten na stole to niewiem czy to nima związku z canami:wink:

raczej nie, mi lapia tak do 4 satelit dzisiaj na stole, ale wciaz mimo tych 3-4 satelit nie pokazuje mi na mapie aktualnej lokalizacji, dlaczego? wciaz za malo satelit?

czasami w aucie też nie łapie pozycji chwile przejedziesz przemieli i załapie:wink: 3-4 satelity to już powinny smigać:wink:

Opublikowano
pany to jest jakieś logo w A6 przy starcie czy nie ?

zwykłe mmi a co do anten na stole to niewiem czy to nima związku z canami:wink:

raczej nie, mi lapia tak do 4 satelit dzisiaj na stole, ale wciaz mimo tych 3-4 satelit nie pokazuje mi na mapie aktualnej lokalizacji, dlaczego? wciaz za malo satelit?

Satelity ogarnięte ,nie wiem czemu na stole pokazuje 0 ale w samochodzie wszystko jest ok , pokazuje 6 a nawet satelitów w każdej navi .

Opublikowano

koledzy ja mam zgoła inny problem. Po zmianie z concert II na rns próbowałem sie połaczyć VCDS 11.11 i pokazuje bład sterownika. CAN jest połaczony. Ma ktoś pomysła o co kaman

Opublikowano

jaki windows?

Opublikowano

Win7

Opublikowano

mi się na 8 nie łączył z canami, to w takim razie nie wiem, tam przy instalacji 11.11 wybiera się dwa typy sterowników, specjalne i zwykle, może popróbuj z tymi opcjami

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.