Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten 0070? Ten 0270 to chyba miales specjalnie robiony?

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 803,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Meldowałem już w swoim wątku ale trzeba też tutaj - VIM i SDS uruchomione na wersji LED. Downgrade do 0070 a potem wrzucenie softu 270 przygotowanego przez Kobrę i wszystko śmiga prawidłowo.

:thumbup::thumbup::thumbup:

Ciekawe kiedy bedzie dostępny publicznie :D

Tapnięte z audiczki :)

Opublikowano
Ten 0070? Ten 0270 to chyba miales specjalnie robiony?

0070 jest na płytce AJ z 2009r.

Opublikowano
Ten 0070? Ten 0270 to chyba miales specjalnie robiony?

0070 jest na płytce AJ z 2009r.

Tnx

Opublikowano

A jakby ktoś przypomniał, jak te ukryte menu włączyć, please

Opublikowano

Najlepiej zrobić reset trzymając Radio i Setup, po zresetowaniu wcisnąć Nav, następnie wcisnąć górny lewy 5-10 sekund i następnie przytrzymać górny prawy i włącza się to menu :wink:

Opublikowano

Oczywiście te górne przyciski przy gałce ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Tak tak o te mi chodziło, ale zapomniałem napisać (a myśli nie widać). Rzeczywiście ktoś z mojego opisu mógłby próbować tymi wyżej.:wink:

Opublikowano

O co kaman z koncowką nr na 192K?? Ma znaczenie literka na końcu? Ewentualnie co?

Opublikowano

Koledzy mam pytanie czy przy przejściu z BNS 5.0 na rns-e potrzebny jest adapter wiązki?

Opublikowano
Koledzy mam pytanie czy przy przejściu z BNS 5.0 na rns-e potrzebny jest adapter wiązki?

niepotrzbny , zamieniasz tylko jeden kabelek i wsio smiga:wink:

Opublikowano

Dzięki wielkie Koledzy :hi:

Opublikowano
Koledzy mam pytanie czy przy przejściu z BNS 5.0 na rns-e potrzebny jest adapter wiązki?

niepotrzbny , zamieniasz tylko jeden kabelek i wsio smiga:wink:

jestem taki mądry
Opublikowano

jeszcze jedno pytanko mam. Żeby podłączyć zewnętrze np. dvd do rns-e trzeba adapter. Ale żeby oglądać w trakcje jazdy trzeba mieć adapter z tv-free czy zwykły. A tv free odblokować jak kolega miki_v6 napisał na początku wątku??? Dzięki za info :wink:

Opublikowano
jeszcze jedno pytanko mam. Żeby podłączyć zewnętrze np. dvd do rns-e trzeba adapter. Ale żeby oglądać w trakcje jazdy trzeba mieć adapter z tv-free czy zwykły. A tv free odblokować jak kolega miki_v6 napisał na początku wątku??? Dzięki za info :wink:

Aby podłączyć DVD do RNS-E formalnie trzeba mieć na wyposażeniu tuner TV - ale da się też to obejść niefabrycznym modułem symulującym tuner.

Możliwość oglądania TV/DVD podczas jazdy możesz uzyskać na 2 sposoby:

- ingerencja w soft

- dodanie specjalnego modułu na kabelek sygnału prędkości podłączonego do navi

Opublikowano

Rozumiem to co lepsze ingerencja w soft czy moduł na kabelek?

Opublikowano
Rozumiem to co lepsze ingerencja w soft czy moduł na kabelek?

jak jestes ogarniety to tu masz info :wink: jak nie to kabelek

===> NaviEdit

Opublikowano

witam. probuje ogarnac temat z rns-e ale mam maly klopot. zmienilem concerta 3 na rns-e adapter ten sam przykodowalem ale cos nie tak z glosem bo jest doslownie sekunde i traci sie i znowu jest i tak w kolko. co moze byc nie tak?

Opublikowano

piny zmienione? są we właściwych miejscach ? kodowanie prawidłowe ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.