Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na dniach będzie opis czyszczenia soczewki lasera w RNS-E ... trzeba tylko przycisnąć Musashi'ego żeby wrzucił fotki... :wink4:

Musashi wrzuć fotki :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 802,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co jezeli rns czyta CD a nie czyta mapy mam orginal

Opublikowano

a co jezeli rns czyta CD a nie czyta mapy mam orginal

Było, :szukaj:

Laser co najmniej do czyszczenia. Może nawet z rozkręcaniem RNS. Jak to zrobić znajdziesz w wątku, wystarczy poszukać

Albo wymiana lasera. Gdzie? Także jest w wątku

Opublikowano

a co jezeli rns czyta CD a nie czyta mapy mam orginal

trzeba było wpaść na zlot Alvaro czyśćił lasery hurtowo ... :naughty:

Opublikowano

z wallingford to troche daleko a z szukaniem to troche kiepsko idzie mozna nawet sprawdzic wpisac laser, czyszczenie soczewki,czyszczenie lasera[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 20:37_________________________________________________doszukalem sie jak wyczyscic wyczyscilem ale cd czyta i to nawet brudne a map ani huhu troche vagiem mieszalem i zastanawiam sie czy tam cos moglem namieszac :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Januszl0 nie mogłeś namieszać VAGiem na tyle żeby Ci map nie czytało... zacznij od wyczyszczenia lasera jak to nie pomoże to wymiana lasera (robi to podwarszawski Navi-Service, wysyłąsz im navi a oni w 24h Ci odsyłają, nie wiem tylko jak to wygląda z wysyłką za granicę...)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ktoś wie czy ten tv tuner 4D0 919 146 D jest analogowo cyfrowy? I czy działa z RNS-E?

Zastanawiałem się nad adapterem do DVD ale widze, że to bedzie lepsze rozwiązanie i nie wiele droższe. Ewentualnie jeśli nie ten do jaki będzie najlepszy?

pozdrawiam

Opublikowano
This web-site contains a huge experience of several experts, tired to search for the authentic information in the Internet.

http://www.audi-portal.com/en/

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

siemnako wszystkim

w niedlugim czasie przymierzam sie do instalacji rns-e u mnie w b6( czekam narazie na wszystkie czesci)

I stad tez moga sie co chwila pojawiac moje pytania...

Mam u siebie concerta 2 i ori bluetooth

i moje pytanie jest jak podlaczyc ten bluetooth zeby rns-e je widzialo??

gdzie sie znajduje ten blutacz?

musze dokupic jakies dodatkowe kable do podlaczenia czy jak??

dzieki za info i wyrozumialosc :P...

Opublikowano

czytalem caly ten artykulik i rozumiem to tak...

Skoro teraz sie lacze i gadam w aucie prze bluetootha to caly zestawik juz mam czyli musze tylko poprowadzic kabel z modulu bluetooth (ktory jest pod siedzeniem pasazera) do rns-e tak??

a potem adaptacja go..

A taki kabelek skad wyrwe??jak sie on nazywa albo jakie oznaczenie ma?

Opublikowano

Zmienilem koła na 235/35/19 i nie wiem jaką wartość wpisać w navi. Czy ktoś wie?

Opublikowano

Tak tylko, że ja mam 235 szerokość i dlatego nie mogę nigdzie znaleźć

Opublikowano

Tylko tu chodzi o obwód opony a nie jej szerokość ...

Opublikowano

To dowiedziałem się czegoś nowego :wink4:

A tam nie ma automatycznej adaptacji przypadkiem? :mysli:

Opublikowano

To dowiedziałem się czegoś nowego :wink4:

A tam nie ma automatycznej adaptacji przypadkiem? :mysli:

teoretycznie jest. ale na pewno lepiej wskazac komputerowi odpowiednie parametry.

a roznice w obwodzie wynikaja po prostu z tego ze wartosc profilu ( w tym rpzypadku 35) nie okresla wprost wartosci wysokoci profilu tylko procentowo. czyli taki sam procent z szerszej opony bedzie wieksza wartoscią. co za tym idzie wiekszy bedzie profil a wiec i wysokosc no i w zwiazaku z tym obwod sie rozni dosyc znacznie...

Opublikowano

Ma ktoś takie opony przy rns-e? Zawsze mogę podać coś zbliżonego, ale to ostateczność. Nie wiem jak to jest z tą samoczynną kalibracją. Da się podać wartość zero w kanale GALA. Tylko, że to jest przy wyborze modelu auta a nie wielkości opon

Opublikowano

Automatyczna kalibracja działa bardzo dobrze. Po zmianie opon wystarczy przejechać kilka/kilkanaście kilometrów. Nie ma co się bawić w ręczne wpisywanie rozmaru opon bo jak coś źle obliczymy to póxniej wyśle nas w pole :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.