Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat z pierwszego posta.

po tej zmianie w zegarach należy je zrestartować ( albo wyciągnąć bezpiecznik, albo odłączyć akumulator, albo odczekać parę godzin). u siebie tylko zrestartowałem zegary ale to nie wystarczyło dopiero jak zamknąłem auto spaliłem papierosa albo nawet dwa ( jakieś 5-10 minut) i wróciłem do niego to dopiero wszystko zaczęło działać ( logo S4 oraz wyświetlanie na FISie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Taaa, no to to dawno zrobione, jak ludziom koduje to wystarczy 5 minut i wszystko hasa. Zaloze sie ze mam cos zwalone w canach bo i blutek dziala tylko po rozlaczeniu quadlocka do pierwszego ponownego uruchomienia auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowalem dzisiaj rns-e z zegarami i tak w kanale 56 w adaptacji mam napewno dobrze, natomiast w zegarach mam problem bo na kanale 62 mam tak

IMG_20140707_183223.jpg

i nie bardzo wiem co wpisac, na kanale 60 też mam dziwnie

IMG_20140707_183342.jpg

i nie wiem co powpisywać i strzałek na FIS-e nie widac, na kanale 61 mam wartość 3331 jak w pierwszym poscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzałki pojawiają się dopiero po jakimś czasi navi przełącza navigowanie z lcd na fis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, Alvaro, jest sprawa, niedawno przechodzilem z symphony2 na rnse i mialem problem z navi ktora sie grzala za sprawa nie przelozenia pinu Bose z B3 do B7 w quadlocku, to sie tyczy tylko tych ktorzy maja Bose rzecz jasna, moze dodasz ta informacje dla potomnych do pierwszego postu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzisiaj rano zaplanowałem trase i śmiga, że aż miło

IMG_20140708_081816.jpg

Dziekuje bardzo za pomoc, powiedzcie jeszcze prosze czy moj soft jest świeży SW: 0750 i HW: H70 i do jakiej wielkosci przeczyta karty SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ----------

Hmm znalazłem w domu MMC 4 GB zwykła z przejściowką nie HC wrzucilem na nia 7 folderów. W 5 z nich po okolo 40 mp3, a w pozostałych 2 folderach po 2 katalogi po około 20 mp3 i wsadzam do Rns i ładuje, laduje ładuje ładuje i tak juz z 10 min?

Robie coś nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak masz sformatowaną kartę ? Mi w b6 i b7 czytało bez problemu 4Gb kartę oczywiście nie HC... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niby git... Rozumiem że w obu slotach to samo... A jaki bit rate utworów i jakie długości nazw plików ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym slocie inna karta w jednym 2 w drugim 4 GB. Długosci plików jak długości plikow, autor i tytuł. Bitrate 320

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...