Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale na stole patrzałeś bezpośrednio do plusa i minusa ?

Po za tym ten koleś o którym mi posałeś to niezły przekręt jest , ostatnio próbował mnie zrobić na kasę na ebayu, ale mu nie poszło. Wiec myśle że wcisnął ci jakiś bubel .

---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:25 ----------

Jak nic nie pomaga to przywal jej vim-hackiem , poczekaj parę godzin żeby przeżarło płytę główną i może jej minie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak plus i.minus na stole tylko byl podpiety. Ja z tym gosciem troche handlowalem, mowi ze moge mu odeslac ta plyte wiec zobaczymy.

Moze i tym vimvhackiem go potraktuje, probowalem cos googlowac na ten temat ale widocznie to jakis rzadki przypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem z kolega turbobastard sprawdzaliśmy płytki z mapami 2014 (kopiami), laser wyczyszczony, lecz nie czyta, znajdzie się tu ktoś z woj śląskiego lub kujawsko-pomorskiego kto podjął by się wymiany lasera lub ma inna kopie map żeby sprawdzić czy na pewno laser a nie płytki?

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

wrzucę tez do działu giełda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie plytki bo u mnie dzialaja be problemu i Bartek (barrowiec1) nagral juz ich mase wysylal ludziom i grala gitara. No ale mozesz sprawdzic, mozesz juz miec laser wybredny na kopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem z kolega turbobastard sprawdzaliśmy płytki z mapami 2014 (kopiami), laser wyczyszczony, lecz nie czyta, znajdzie się tu ktoś z woj śląskiego lub kujawsko-pomorskiego kto podjął by się wymiany lasera lub ma inna kopie map żeby sprawdzić czy na pewno laser a nie płytki?

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

wrzucę tez do działu giełda :)

Panie a jaki masz soft aktualnie w nawce ?

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

Jak masz laser na wymianę to gdzieś 20 minut i po robocie . Jeszcze nie sprawdzałem ale chyba nawet dał bym radę to zrobić z zamkniętymi oczami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze sprawdzam ale:

20140524_212920.jpg

wymienić pewnie tez bym dał rade, tylko szukam kogoś kto sprzedaje sprawdzone lasery, ewentualnie razem z wymianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy soft to to nie jest. Troche pogrzebiesz i dasz.rade samemu.wymienic jak masz lutownice i cos kiedys tam lutowales, nie jest tak ciezko. Ale troche ku*ew narzucasz jesli przyjdzie do wyjecia starego lasera i czytnik nie bedzie w pozycji.zaladowanej plyty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym jeszcze spróbował wgrać jakiś ori soft sw650 , albo SDS 660 albo pl 750 i sprawdzić czy płytka 2014 pójdzie. Jak nie to laser na 100%. Już pare razy sie spotkałem że nowe mapy 2013 / 14 nie chodziły na starszych softach.

Masz jakieś starsze mapy , sprawdzałeś czy latają ?

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

Najnowszy soft to to nie jest. Troche pogrzebiesz i dasz.rade samemu.wymienic jak masz lutownice i cos kiedys tam lutowales, nie jest tak ciezko. Ale troche ku*ew narzucasz jesli przyjdzie do wyjecia starego lasera i czytnik nie bedzie w pozycji.zaladowanej plyty :D

Włożyć można zawsze obojętnie jaką płytkę , najlepiej nie potrzebną :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lutować umiem, jak chodziłem do college'u na inzyniera elektryki to na drugim roku miałem zajęcia elektroniczne, wiec coś tam jeszcze pamiętam hehe, i po co mi to było 3 lata, elektrykę skończyłem a później mi się odwidziało tego zawodu lol - sorry za of

co do softu to mógł płyt nie czytać bo stary?

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

macie moze nowszy soft?

tak mam ori mapki 2007 i śmigają bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalismy.nowszy soft z kopii i nie ruszalo :) szkoda ze nie pomyslalem i zarzucil bym ori z 2010 co mam...

Jak bedziesz w okolicy to daj znac sie sprobuje ta 2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam ori mapki 2007 i śmigają bez problemu

To już sobie odpowiedziałeś na pytanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote do Pl śmigam wiec przed wyjazdem nie dam rady raczej.

nowy soft żeby wgrać to wystarczy nowsze mapki zapodać?

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

tak mam ori mapki 2007 i śmigają bez problemu

To już sobie odpowiedziałeś na pytanie :wink:

czyli kwestia softu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote do Pl śmigam wiec przed wyjazdem nie dam rady raczej.

nowy soft żeby wgrać to wystarczy nowsze mapki zapodać?

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

tak mam ori mapki 2007 i śmigają bez problemu

To już sobie odpowiedziałeś na pytanie :wink:

czyli kwestia softu?

Bardzo możliwe , już spotkałem sie z paroma takimi przypadkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie lece na telefonie , jutro coś wyczaruje , daj jakiś email na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emailem ori plyty mu nie wyslesz przecie... Ewentualnie jak bedziesz jechal do tej PL to zachaczysz o Cov jesli.bedzie to jakas normalna pora, to sie sprobuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedź jeszcze raz do cov, Bartek włoży ori 2010 i zobaczysz, czy pójdzie

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

ale może samego softa na maila wysłać, wypalić i może pójdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...