Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,właśnie nabyłem b7,mam pytanie związane z navi.Menu jest po polsku,ale navi gada po angielsku. Czy to sprawa softu czy płytki CD ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,właśnie nabyłem b7,mam pytanie związane z navi.Menu jest po polsku,ale navi gada po angielsku. Czy to sprawa softu czy płytki CD ?

pozdrawiam

Navi w rns już tak ma że całe menu jest po polsku ale niestety nie tłumaczy i nawija po angielsku nic z tym nie da się zrobić:kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybkie odpowiedzi:) Jeszcze jedno pytanie,telefon łączy się z RNS jako zestawem słuchawkowym,nie można nic zrobić z poziomu RNSa.Czy istnieje możliwośc aby Nokia 925 sparowała wszystkie funkcje z RNS? pozdrawiam

---------- Post dopisany 31-05-2014 at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2014 at 23:12 ----------

Sprawdziłem ze Samsung na Androidzie działa ok,nokia na W8 widzi rns tylko jako zestaw słuchawkowy.Można coś z tym zrobić?

---------- Post dopisany 02-06-2014 at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany 31-05-2014 at 22:51 ----------

Już jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do wymiany radia na rns-e i takie moje pytanie, mam na dachu antenę (płetwa), ale wtyk jest inny niż gniazdo gps w navi więc muszę kupić dodatkową antenę czy da się to jakoś przerobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do wymiany radia na rns-e i takie moje pytanie, mam na dachu antenę (płetwa), ale wtyk jest inny niż gniazdo gps w navi więc muszę kupić dodatkową antenę czy da się to jakoś przerobić?

nieda rady to jest antena gsm :kwasny:

No co ty opowiadasz?? Jest to antena GPS i bedzie działać z rnse tylko trzeba zrobić przedluzke od wzmacniacza do radia. Tylko szkoda na to pieniędzy i trzeba rozebrać pół auta. Lepiej kup sobie nową antenę gps i schowaj ja nad schowkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie,nagrałem płytę z mapami ,po włożeniu wyświetla sie komunikat "akutalizacja CD?DVD 0650" soft w rns to 0750,poprzednie mapy śmigają bez problemu.co z tym począć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak.jak.mowi.dominik, pletwa na dachu.nie jest tylko od gps, jak nie mial fabrycznie navi to nikt mu anteny gps nie zakladal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do wymiany radia na rns-e i takie moje pytanie, mam na dachu antenę (płetwa), ale wtyk jest inny niż gniazdo gps w navi więc muszę kupić dodatkową antenę czy da się to jakoś przerobić?

nieda rady to jest antena gsm :kwasny:

No co ty opowiadasz?? Jest to antena GPS i bedzie działać z rnse tylko trzeba zrobić przedluzke od wzmacniacza do radia. Tylko szkoda na to pieniędzy i trzeba rozebrać pół auta. Lepiej kup sobie nową antenę gps i schowaj ja nad schowkiem.

skoro niemiał w aucie navi to skąd antena gps w gratisie ??? zastanów sie !! ma lub miał zestaw tel i stad antena , chyba ze miał małą navi to wtedy tak

No właśnie nie wiadomo czy miał mała navi. Ja wziąłem przykład z siebie bo mam taką antenę i miałem mała navi. Podłączyłem ja na krótko do RNS-E i działała. Tylko u mnie z anteny wychodziły dwa kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam taką właśnie schowana nad schowkiem pasażera. Łapie pięknie 7-8 satelitarne i GPS ładnie śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbobastard szukałeś może czy masz jeszcze jakiś laser do mojej navi na sprzedaż?

lub wiecie może koledzy gdzie taki laser najlepiej nabyc?

ogólnie oryginalne płytki mi czyta a te mniej ori już nie ;p, turbobastard próbował ratować czyszczeniem ale niestety nie czyta.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbobastard szukałeś może czy masz jeszcze jakiś laser do mojej navi na sprzedaż?

lub wiecie może koledzy gdzie taki laser najlepiej nabyc?

ogólnie oryginalne płytki mi czyta a te mniej ori już nie ;p, turbobastard próbował ratować czyszczeniem ale niestety nie czyta.

pozdro

Siema, wiesz co raczej sprzedalem juz wszystkie ale moge kogos zapytac i dam ci znac czy ma i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link allegro będzie ten laser ok?

bedzie ok

Mam tu dla fachowcow dobra zagwozdke jesli chodzi o rns-e... Po odpaleniu auta mam wyswietlany komunikat ze temperatura jest za niska i nie mozna odczytywac plyty cd/dvd (cos w tym stylu)

po przejechaniu 15-20 minut moge powoli zaczac cos robic bo z wyswietlonym owym komunikatem to moge tylko zglosnic i zciszyc muzyke i nic wiecej.

Dodam tylko ze nie mieszkam na zadnym z biegunow i temperatura raczej za niska byc nie powinna, nie wyjmuje tez radia z auta zeby mi nie ukradli i nie trzymam go w zamrazarce, to tak dla scislosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś czy tak samo się dzieje w samochodzie i przy podłączeniu na stole ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...