Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jest ktoś na forum kto sprzedaje płytki z mapami? lub możne jest jakieś tajemnicze miejsce skąd mogę je pobrać :D:drinks:

mam ori wbudowanego rns-e'a z mapkami na płycie 2007, samochód dopiero co kupiłem i małymi krokami się uczę jak ogarnąć navi hehe :)

pozdrwawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hamer :wink:

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

Ten gość co mu cycki w avatarze skaczą :wink:

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ----------

panowie ma ktoś może dostęp do Vim Hack do leda , dostałem cynk że jest , tylko że nie jest dostępny publicznie za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie quick question bo juz sie pogubilem, w rnse wiatrak ma byc uatawiony na wdmuchiwanie czy wydmuchiwanie powietrza? Juz przekladalem to tyle razy ze sie pogubilem i tak i tak po czasie mi sie przegrzewa rns a od niedawna pokazuje komunikat ze jest za niska temperatura po starcie i musze chwile pojezdzic ze cokolwiek przelaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej na chłopski rozum na wydmuchiwanie bo jak się Rns grzeje to powinien wydalać ciepło:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestws pewien? Patrze fotki rnsow z tylca i wyglada mi to na wdmuchiwanie powietrza. Juz glupi jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewny nie jestem ale tak mi się wydaje...np przy laptopie tez powietrze jest wydmuchiwane chyba ze jest inna zasada działania Rnsa, ale skąd niby Rns miałby czerpać powietrze jak tam za nim nie ma wiele miejsca:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że za niska nie , ale pare razy spotkałem sie ze była za wysoka .

Nawet ostatnio sie dowiedziałem bardzo ciekawej rzeczy że jeżeli navi sie często wiesza, przegrzewa albo wyłącza to trzeba wymieninić pastę termoprzewodzącą na nową .

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

Uratowałem tak ostatnio jednego ledzika i lata aż miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lewej strony obudowy jak patrzysz na nawke od przodu masz taki aluminiowy użebrowany bloczek . Odkręcasz chyba 5 śrubek, wyciągasz go, ścierasz starą pastę jakimś alkoholem, nakładasz nową , skrecasz i lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasta jakiej używam to Arctic Cooling MX-2.

Wiem że są lepsze i bardziej wydajne ale tą używałem już parę razy do naprawy konsol plejki i laptopów i zawsze z pozytywnym wynikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thanks

You're welcome mate :wink:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

Mam jakas paste do procesorow cos tam sie wala to uzyje

Tylko uważaj bo nie które pasty mają tendencje do wżerania sie w aluminium :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać czy podłączenie modułu świateł z alledrogo pod can H i L które idą do radia RNS-E jest poprawne czy też są do tego inne can'y H i L? Jeżeli tak to gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać czy podłączenie modułu świateł z alledrogo pod can H i L które idą do radia RNS-E jest poprawne czy też są do tego inne can'y H i L? Jeżeli tak to gdzie?

raczej beda inne , prawdopodobnie te przy mce :wink:

Hah dzięki już wszystko wiem! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...