Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka policja :polew::polew:? Przyjmą zgłoszenie i możesz sobie czekać do śmierci :polew::polew::polew: , widać panie że mało na ebayu siedzisz :decayed:. Jeżeli w aukcji było napisane że navi z kodem a kodu nie ma , to masz pełne prawo do zwrotu , ale jeżeli nie było to sprzedawca nie musi przyjąć zwrotu bo jak kupujesz to powinieneś się zapoznać z opisem aukcji , ( ale zawsze można go załatwić otwierając sprawę na paypal :naughty:). To nie allegro i jak się nie znasz to jesteś w czarnej du.... i policja ci tu raczej nic nie pomoże.

Odnośnie kodu pin to 5-10 minut roboty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To nie polska ze nic nie robia :) Nie chce mi sie bawic ale jesli jest z wędki to chłopaka maja w kilka dni i zwrot kasy albo sprawa do sądu , na aukcji nic nie pisalo o kodzie ale jesli navi ma kod to musi go podac i prosta sprawa :) Poczekam inaczej bede pozniej myslal co i jak dalej z tym fantem zrobić :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No comment :facepalm:

Mógł ją mieć w swoim samochodzie i wcale tego kodu nie musi znać :wink:

---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ----------

Otwórz sprawę o zwrot i po sprawie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedział ze mi poda , wiec na razie czekam , jak by mial ja w swoim aucie to powienien mi wyslac instrukcje a tego nie zrobil , no chyba ze ja wyrzucil z kodem :) Najwyzej tak jak pisales sciagne kod i po sprawie , jest w bardzo dobrym stanie z kablami ze wszystkim wiec szkoda oddawac bo wylicytowana w dobrej cenie takze wole ja zostawic i sciagnac kod, wiesz moze co i jak zrobic w razie w ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos by mi mógł pomóć w rozkodowwaniu rns-e to prosze o wiadomosc prywatna bo zalezy mi na czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos by mi mógł pomóć w rozkodowwaniu rns-e to prosze o wiadomosc prywatna bo zalezy mi na czasie.

navi led czy zwykła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj maila na pw , posesle ci pliczek który wypalisz na cd:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam problem. Rozkodowałem rnse pliczkiem od Kolegi Dominika. Rozkodowało się bez problemu, tylko że teraz nie mogę wgrać spolszczenia. Robiłem down przez vcds-a w kanale 97. Po włożeniu płyty z mapami powinno być down. W wersji softu pokazuje mi X--- . Na fisie komunikat NO MAG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam problem. Rozkodowałem rnse pliczkiem od Kolegi Dominika. Rozkodowało się bez problemu, tylko że teraz nie mogę wgrać spolszczenia. Robiłem down przez vcds-a w kanale 97. Po włożeniu płyty z mapami powinno być down. W wersji softu pokazuje mi X--- . Na fisie komunikat NO MAG.

po tym jak włozyłes płytke z mapa zrobiła sie akyualizacja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Dominiku nie, zastanawiam się, bo jak kupiłem płytę to mi nie poszedł soft razem z mapą i Kolega z klubu musiał mi przysłać soft. Wgrałem soft z osobnej płyty, poszedł i mapy działały. Może wrzucę tą płytę z 0650. Czy teraz pójdzie jeśli down robiłem powiedzmy 3h temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie poszło.Wrzuciłem płytę z samym softem 650 i nic.Nie mam już pomysłów

Zobacz co masz ustawione jako źródło napędu, jeżeli MP3 to nie pójdzie, przestaw na CD i powinno być OK (przynajmniej u mnie tak było )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podrzuci ktos namiar na spolszczenie do RNS-E ? jest 188 stron nie dam rady przeczytac:)) Czy musze osobno spalszczac rns-e czy wkladajac plyte z najnowszymi mapami 2014 automatycznie wgra jezyk polski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia jakie źródło jest ustawione płyta z softem musi wystartować , nie spotkałem się z taką sytuacją. Sprawdź czy na kanale 97 nic się nie zmieniło może masz kiepski soft i coś wysypał przy robieniu downgrade.

---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------

Witam podrzuci ktos namiar na spolszczenie do RNS-E ? jest 188 stron nie dam rady przeczytac:)) Czy musze osobno spalszczac rns-e czy wkladajac plyte z najnowszymi mapami 2014 automatycznie wgra jezyk polski ?
.

Nie. Spolszczenie to spolszczenie, a mapa to mapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje zrobić down i od razu wrzucić 650.Zobaczymy.Jak to nie zadziała to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym prosil o soft spalszczajacy pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zmienione na kanale 97 na Downgrade i 650 nie rusza to kiepski soft lub coś wysypało się przy dekodowaniu navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...