Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony zimowe - jakie polecacie?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

polecam goodyear UG7+7 dzis testowalem je na sniegu sa ok zaden podjazd mi nie sprawil problemu nawet po trawniku za domem gdzie vitara nie dala rady moja :audi: poszla bez problemu :quattro: dodam jeszcze ze za moim domem jest spora gorka dzieci jezdza tam na nartach :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kupiłem Ultragripy 7+ (do Audi a4). Na suchym asfalcie jest cicho i przyjemnie, jednak mam wrażenie że na śniegu sprawują się gorzej do Frigo 2 (mam w mazdzie mx3). Jednak na razie przejechałem na nich 50km z czego po śniegu 10 więc za mało żeby oceniać . Sypnie porządnie śniegiem to zrobie porównanie :D

PS. I żałuje że jednak nie kupiłem Vredstein Snowtrack 3… Może za rok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o oponkach SAVA ESKIMO S3 (zima) :naughty: 205/5R16? Dzięki za opinie. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgolfie 4motion mialem michelin alpin w audi mam goodyeary7+ i wydaje mi sie ze albo audi lepsze albo goodyeary lepiej sie spisuja w trudnych zimowych warunkach niz michelinypod golfem . na razie bez problemowo a sasiedzi juz na lancuchach pod dom podjezdzaja :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Goodyeary UG7 już drugi sezon, a w moim regionie zimy są... :gwizdanie:

i jak na razie rewelka. Wcześniej miałem Firestone Winterhawk ale nawet nie ma porównania, zupełnie inna bajka, na korzyść UG oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UG7+ zalozone w tym roku i jak narazie jest miodzio :cool1: niedlugo jade w bardziej ekstremalne warunki wiec się okaże. W mieście rewelacja. Niezależnie czy śnieg czy błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że dużo osob jezdzi na UG7 i sa zadowolone :) jeszcze jakbyście dopisywali rozmiar opon to by było super :)

*205/55R16 :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testy robione w bardzo głebokim śniegu na oblodzonej nawierzchni bardzo stromo do góry

Pirelli Sotto Zero zdały egzamin

w

Forester 2006 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem KLEBERki KRISALP HP2 i dzisiaj wracałem z Korbielowa po białych drogach bo przez noc troszkę nasypało :naughty: i muszę powiedzieć, że jest OK! :good: Rozmair

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel ma seata toledo 2006 na tych oponkach KLEBERki KRISALP HP2 i jest bardzo zawiedziony

nosi mu tył na zakrętach jak leży śnieg itd.

możliwe że to wysokie auto i ma taka tendencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fulda Kristall Montero 2 polecam oponki dobre trzymanie boczne i daja rade na błocie pośniegowym

a nie polecam AR 270 ANTARKTIKA już chyba letnie sa lepsze na 4 biegu przy prędkości 50km/h można w 3sekundy licznik zamknąć. pozatym głośne na suchej szosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździe na Michelinach „Primacy Alpin PA3” polecam. Miałem na golfie GoodYeare UG7 były ok., ale Michalin jest bardzie OK.[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 00:43_________________________________________________rozmiar 205/55/16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadłem na taki pomysł.. może by w tym wątku otworzyć ankiete? kazdy kto by wchdozil.. głosowałby na gumy na ktorych jezdzi.. oczywiscie jesli bylby z nich zadowolony.. :mysli: :mysli:

wstawic kilka popularniejszych modeli opon i juz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...