Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony zimowe - jakie polecacie?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Także śmigam zimą na Dunlopach SP WINTER 3D 185/65/R15 Made in Germany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lato jeszcze nawet nie w pełni a Wy o zimówkach rozprawiacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to co się dzieje na dworze to nie wiadomo czy niebawem nie spadnie śnieg ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także śmigam zimą na Dunlopach SP WINTER 3D 185/65/R15 Made in Germany.

tylko Made in Germany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co myślicie o tym. Gość wystawia nówki z tego roku Dunlopki za 1500 zł. 18" Nie wiem czy to jest taka mega okazja czy coś nie tak. :grin:225/40R18 92V Dunlop 2014 Nowe Promocja Zobacz! (4416552628) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos tam nie pasuje - po co pisze prosze o kontakt telefoniczny

raz kupilem opony w ten sposob

nigdy wiecej ..... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie ma czegoś takiego jak "super okazja"...nie ma nic za darmo, zwłaszcza, że w opisie same superlatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negatywnych komentarzy ma tylko 1 .

Jakbyś kupił opony, to zaraz trzeba byłoby je założyć, przejechać się trochę żeby wiedzieć że wszystko jest z nimi ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesowałem się swego czasu oponami od tego gościa.. Wtedy na tablica.pl miał sprzedaż.

Jeden gość z tamtych okolic mi zbadał temat i wyszło, że opony są faktycznie nowe, ściągane z Niemiec ale chodziło o to, że leżakowały kilka miesięcy byle jak, nawet pod gołym niebem, padało na nie światło słoneczne,deszcz,śnieg. Także ja odpuściłem.

Dzwoniąc do gościa potwierdził, że nowe z Niemiec ale o tym jak były przechowywane już nie wspomniał wręcz się oburzył jak zasugerowałem, że wiem jak były przechowywane.

---------- Post dopisany at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ----------

Tu kolejny sprzedawca z okolicznego miasta Kożuchów być może nawet ten co wtedy u niego chciałem zamówić komplet. bridgestone potenza s001 225/45/17 2szt nowe Kożuchów

Tam się tym trudnią, żeby przywieźć takie gumy umyć, wyglancować i mówić "panie prosto z magazynu je przywiozłem od Niemca z zaciemnionej piwnicy" :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, a potem zakładasz taką oponę i zdziwko jak po jednym sezonie guma pęka i kruszeje jakby miała z 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak.. dlatego ja odpuściłem tych sprzedawców, dołożyłem te 250 zł i kupiłem nowe z pewnego źródła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy opony sawa ujda w tłumie? Spalanie maja literke E a hamowanie na mokrej nawierzchni B. Posiada ktos?

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesowałem się swego czasu oponami od tego gościa.. Wtedy na tablica.pl miał sprzedaż.

Jeden gość z tamtych okolic mi zbadał temat i wyszło, że opony są faktycznie nowe, ściągane z Niemiec ale chodziło o to, że leżakowały kilka miesięcy byle jak, nawet pod gołym niebem, padało na nie światło słoneczne,deszcz,śnieg. Także ja odpuściłem.

Dzwoniąc do gościa potwierdził, że nowe z Niemiec ale o tym jak były przechowywane już nie wspomniał wręcz się oburzył jak zasugerowałem, że wiem jak były przechowywane.

---------- Post dopisany at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ----------

Tu kolejny sprzedawca z okolicznego miasta Kożuchów być może nawet ten co wtedy u niego chciałem zamówić komplet. bridgestone potenza s001 225/45/17 2szt nowe Kożuchów

Tam się tym trudnią, żeby przywieźć takie gumy umyć, wyglancować i mówić "panie prosto z magazynu je przywiozłem od Niemca z zaciemnionej piwnicy" :facepalm:

A może gość kupuje u producenta opony gorszej jakości, tzn. takie które nie przechodzą kontroli jakościowej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesowałem się swego czasu oponami od tego gościa.. Wtedy na tablica.pl miał sprzedaż.

Jeden gość z tamtych okolic mi zbadał temat i wyszło, że opony są faktycznie nowe, ściągane z Niemiec ale chodziło o to, że leżakowały kilka miesięcy byle jak, nawet pod gołym niebem, padało na nie światło słoneczne,deszcz,śnieg. Także ja odpuściłem.

Dzwoniąc do gościa potwierdził, że nowe z Niemiec ale o tym jak były przechowywane już nie wspomniał wręcz się oburzył jak zasugerowałem, że wiem jak były przechowywane.

Dzięki wielkie za odpowiedzi. Czyli odpuszczam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zakupiłem oponki zimowe nokian 205/55R16 94V WR A3 XL, czy ktoś z was testował te oponki już?

dokładnie: http://www.reifenshop.at/de/TyreSize/DetailTyre/CarWinter/205-55-R16/0/False/False/none/205-55-R16-94V-Nokian-WR-A3-XL/15094284

Polecali mi jeszcze Continental, ale jednak wybrałem Nokiany, chociaż jak sam mówił, te Con ... także super, i cena podobna, ale sugerowałem się, że rekord świata prędkości został pobity na nokianach, śmiech :grin: oczywiście ... ale zobaczymy jak będą śmigać, tu i tak w wiedniu śniegu nie ma, to nie wiem czy 2 sezony wytrzymają;/ ok. 15-20 tyś w samym zimowym sezonie, jeszcze gdyby tu czasem śnieg napruszył jak w pl ;/ eh

kto miał te oponki, niech piszę opinie, negaatywna czy pozytywną, wszystko mi jedno! :wink: wszystkie mile widziane hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigałam na Goodyear Eagle UltraGrip GW-3 z ochraniaczem felgi - jak dla mnie bezkonkurencyjne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...