Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony zimowe - jakie polecacie?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a Które opony lepsze: Fulda czy Kleber? bo cena jest zbliżona

Stałem przed dokładnie tym samym wyborem i zdecydowanie postawiłem na Kleber.

tak myślałem, że Kleber ale one mają Indeks C i E a znowu Fulda ma C i C i wszystko rozumie tylko pojąć nie moge :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nowe

Możesz brać spokojnie Nokiana. Ja mam w A6 WR A3, w fiacie 500 WR D3, a w A4 Bridgestone Blizzak LM32. Mieszkam w terenie górzystym i wszystkie te opony spisują się rewelacyjnie, zarówno w kopnym śniegu, jak i błocie pośniegowym. Fakt, że wszystkie te opony nie są ciche, ale do następnego samochodu również kupię na zimę Nokiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nowe

Możesz brać spokojnie Nokiana. Ja mam w A6 WR A3, w fiacie 500 WR D3, a w A4 Bridgestone Blizzak LM32. Mieszkam w terenie górzystym i wszystkie te opony spisują się rewelacyjnie, zarówno w kopnym śniegu, jak i błocie pośniegowym. Fakt, że wszystkie te opony nie są ciche, ale do następnego samochodu również kupię na zimę Nokiany.

Kolego. Powiedz mi proszę jak jest z trwałością tych opon? czy po "300km" np. po suchej autostradzie nie straci połowy bieżnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie F1 aby opony znikały w oczach. Wszyscy wiemy, jak wyglądała ostatnia zimai opony nie zniknęły, wręcz wyglądają jak nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was mial stycznosc lub slyszal opinie nt pirelli Sotto zero 2 ?? Bo zastanawiam sie nad ich kupnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej masz jedną opinię o nich, swoją drogą też je będę kupował.

Moje pytanie jest inne, kto lata na 215/50/17 w B6/B7 ???
225/45/17 uważam, że za niskie na zimę a 235/45 za szerokie :).

Edytowane przez MAT1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam ale na letnich w tym rozmiarze.

Galeria

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/7057-galeria-felg-a4-czyli-pokazcie-swoje-fele/page-20#entry3886715

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie , czas poszukac jakiegoś kompleciku opon . Budzet 400/szt. Opony maja byc załozone na popularne zima "biedrony "16". Myslałem nad wyborem Pirelli SottoZero 2 205/55 R16 94 H , Continental ContiWinterContact TS830 P 205/55 R16 91 H AO.a moze cos takiego : Goodyear Ultra Grip 9 205/55 R16 91 H?


Edytowane przez mastapi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej trójki wziąłbym Goodyear lub Continental, ale chyba bardziej te pierwsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej trójki wziąłbym Goodyear lub Continental, ale chyba bardziej te pierwsze :wink:

To jest ich nowy model , i najtańsze z całej trójki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym minusem jest właśnie pozycja nowoslści, bo nie wiadomo, co tak naprawdę o nich sądzić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoc w germanskich testach jest uznawana za szczególnie polecana i uznana za lepsza niz 8 czyli jej starsza siostra ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...