Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony zimowe - jakie polecacie?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tych nie polecam,,,,jak jest pora deszczowa strasznie klekotają,

polecam barum polaris 3 ciche i tanie....a parametry opon zbliżone z dużo wyższej półki....

sam smigam 3sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam lekturę: http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Obowiazkowe-czujniki-cisnienia,wid,16947232,wiadomosc.html - w galerii znajdziecie test i ocenę 10 opon. Tak, jak sądziłem, Hankook wypada blado i martwi jednak niska nota Vredestein Snowtrack 5. Zwycięzca może być tylko jeden - Nokian WR D3 ^_^


Ja mam te opony teraz na zimę. Sam jestem ciekaw, jak się spiszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam lekturę: http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Obowiazkowe-czujniki-cisnienia,wid,16947232,wiadomosc.html - w galerii znajdziecie test i ocenę 10 opon. Tak, jak sądziłem, Hankook wypada blado i martwi jednak niska nota Vredestein Snowtrack 5. Zwycięzca może być tylko jeden - Nokian WR D3 ^_^

Ja mam te opony teraz na zimę. Sam jestem ciekaw, jak się spiszą...

opinie mają dobre,cena przystępna,chyba się skusze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem komplet Goodyearow Ultragrip 9, mam nadzieje że przez klika sezonów będę miał spokój.

Kolego a jaki rozmiar? I jaką cena bo też na nie patrzyłem w 15" były w dobrej cenie

Wysłane z mojego LG-P710

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to jeszcze taniej niż we wrześniu, to jeszcze poczekam :-)

Wysłane z mojego LG-P710

Obyś się nie zdziwił, bo zima tuż tuż :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobra cena za goodyery dlatego też na nie patrzyłem ale nie pali mi się mam jeszcze na czym jeździć

Wysłane z mojego LG-P710

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge powiedziec, ze w zime jezdzilem na oponach Vredestein, chyba model Snowtrack, kleja sie do podloza jak wsciekle, na wodzie super, snieg bajka. Cena 300 sztuka.

Dla tych ktorzy nie znaja tej firmy, to marka ktora robi opony do bolidow Monte Carlo. Kapciarze lubia te opony bo swietnie sie wywazaja.

Polecam w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jak w praktyce wygląda różnica miedzy Nokian WR D3 oponą kierunkową a WR A3 asymetryczną , teoretycznie D3 jest przeznaczona do aut kompaktowych zaś A3 do klasy średniej i "wysokich osiągów" jak to sie ma w praktyce ? celuje w rozmiar 205/55/16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem na różnych oponach zimowych, mogę polecić Bridgestone LM32 Blizzak, w tym sezonie będę testował Michelin Alpin A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podepne sie pod temat bo tez stoje przed wyborem nowych opon i mam dylemat podobnie jak mycha1236, rozmiar tez 205/55/16 tylko ze auto to A6 C5 sedan 1.8t (w planach chip na okolo 180 190 KM).

Wybrac NOKIAN WR D3 czy WR A3? Czy moze warto doplacic i wziac Continental TS850, Goodyear UltraGrip 9 lub inne ?

Jedyne co martwi mnie w nokianach to to że są madie in russia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybrac NOKIAN WR D3 czy WR A3? Czy moze warto doplacic i wziac Continental TS850, Goodyear UltraGrip 9 lub inne ?

Ja bym wziął Nokiany WR D3.


Jedyne co martwi mnie w nokianach to to że są madie in russia ...

Martwi? Dla Ruskich -40 to nie zima :grin: U nas nie ma takich mrozów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem że znajomym wulkanizatorem o oponach zimowych, jedyne co powiedział to że dobra zimowka musi być kierunkowa żeby dobrze drapała.

Wysłane z mojego LG-P710

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...