Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja jeżdżę na 235 i nie narzekam

Ja również. Stabilniej niż na 225.
  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 545,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja jeżdżę na 235 i nie narzekam

Ja również. Stabilniej niż na 225.
Jasne, kazdy ma swoje odczucia. Ja to mowie z perspektywy jezdzenia przez 8 lat na 235.

Edytowane przez ArkadiuS

Opublikowano

Panowie co myślicie o oponach Dayton DW510 EVO 225/45 R17 91 H FR 240zł/sztuka

Opini na oponeo prawie 500 ludzie bardzo je chwalą, są dość tanie i myślę, że to lepsze rozwiązanie niż używane 2 letnie opony marki premium.

Link do tych Daytonów

Ewentualnie Dębica Frigo HP2 225/45 R17 91 H MFS Te mam na miejscu za 271zł/sztuka

Daytony są ok.Miałem je w poprzedniej B5 i Polo.Trochę głośne ale to już z etykiety widać :) .I mimo wszystko stawiałbym je trochę wyżej od Dębicy.Bynajmniej po odczuciach z jazdy na obydwu.

Opublikowano

Ja jeżdżę na 235 i nie narzekam

Ja również. Stabilniej niż na 225.
Ile cali felga? U mnie 7,5"

Edytowane przez pajda

Opublikowano

8"

Opublikowano

Panowie co myślicie o oponach Dayton DW510 EVO 225/45 R17 91 H FR 240zł/sztuka

Opini na oponeo prawie 500 ludzie bardzo je chwalą, są dość tanie i myślę, że to lepsze rozwiązanie niż używane 2 letnie opony marki premium.

Link do tych Daytonów

Ewentualnie Dębica Frigo HP2 225/45 R17 91 H MFS Te mam na miejscu za 271zł/sztuka

Daytony są ok.Miałem je w poprzedniej B5 i Polo.Trochę głośne ale to już z etykiety widać :) .I mimo wszystko stawiałbym je trochę wyżej od Dębicy.Bynajmniej po odczuciach z jazdy na obydwu.

SUPER!

Dzięki bardzo za odpowiedź, o dziwo są tańsze od Dębicy i naprawdę mają sporo opinii (ponad 500) na oponeo i ludzie to chwalą.

Jakby ktoś jeszcze miał styczność z tymi oponkami to proszę o opinie

Opublikowano

Na jakiej szerokości opony jeździcie w zimę?

Opublikowano

Postawiłem na Nokiany A3 225/45/17

Opublikowano

Kolego Osta

U Ciebie w B8 to chyba producent nie przewiduje nawet rozmiaru o szerokości 205. Ja rozumiem, że wielu twierdzi że muszą być na zimę opony węższe ale nie węższe niż zalecane przez producenta. Gdzieś na samochodzie masz przecież naklejkę z wypiską rozmiarów opon? A już na pewno w instrukcji obsługi.

Opublikowano

Kolego Osta

U Ciebie w B8 to chyba producent nie przewiduje nawet rozmiaru o szerokości 205. Ja rozumiem, że wielu twierdzi że muszą być na zimę opony węższe ale nie węższe niż zalecane przez producenta. Gdzieś na samochodzie masz przecież naklejkę z wypiską rozmiarów opon? A już na pewno w instrukcji obsługi.

Przewiduje 205/60/16
Opublikowano

No dokładnie mam na wlepce 225/55/16 albo 205/60/16 i sam nie wiem bo jutro kupuję opony i tak się zastanawiam

Opublikowano

:hi:

proszę o poradę do porównania dwie gumy - budżetowe

Czym się kierować przy zakupie - etykietą czy marką, poniżej porównanie opon, które są w moim zasięgu

patrząc na porównanie etykiet to najlepsza przyczepność i to chyba najważniejsze mają Zeetexy - ale to tzw noname, Kormoran polski i wypada najgorzejgorzej ( Etykieta E i E - nie widać w linku), Imperiale wrzuciłem tylko ze względu na cenę

http://www.oponeo.pl/porownywarka

co brać ?

Opublikowano

:hi:

proszę o poradę do porównania dwie gumy - budżetowe

Czym się kierować przy zakupie - etykietą czy marką, poniżej porównanie opon, które są w moim zasięgu

patrząc na porównanie etykiet to najlepsza przyczepność i to chyba najważniejsze mają Zeetexy - ale to tzw noname, Kormoran polski i wypada najgorzejgorzej ( Etykieta E i E - nie widać w linku), Imperiale wrzuciłem tylko ze względu na cenę

http://www.oponeo.pl/porownywarka

co brać ?

Kup sobie lepiej Save albo używki premium
Opublikowano

Co będzie lepszym wyborem? W większości drogi w mieście czasami wypad w góry.

- Nokian WRA4

- Dunlop Winter Sport 5

Etykiety mają te same C/B tylko Dunlop trochę cichsze i droższe.

Opublikowano

Co będzie lepszym wyborem? W większości drogi w mieście czasami wypad w góry.

- Nokian WRA4

- Dunlop Winter Sport 5

Etykiety mają te same C/B tylko Dunlop trochę cichsze i droższe.

Rozważ Nokian WR D4, tam na etykiecie znajdziesz C/A i tylko 69 db ;)

Opublikowano

Może ktoś jeszcze ma coś do dodania na temat opon o które pytałem, ktoś używał, poleca nie poleca a może w tej cenie coś lepszego jest?

Dayton DW510 EVO 225/45 R17 91 H FR 240zł/sztuka

Link do tych Daytonów

Ewentualnie Dębica Frigo HP2 225/45 R17 91 H MFS Te mam na miejscu za 271zł/sztuka
Opublikowano

Co będzie lepszym wyborem? W większości drogi w mieście czasami wypad w góry.

- Nokian WRA4

- Dunlop Winter Sport 5

Etykiety mają te same C/B tylko Dunlop trochę cichsze i droższe.

Dunlop
Opublikowano

Ja letnie w B5 miałem Dunlopy i były rewelacyjne dlatego teraz szukając opon zimowych do B6 też miałem zagwozdkę czy brać Dunlopy czy Nokiany ale wybrałem Nokiany. Dziś dostawa a montaż pewnie w przyszłym tygodniu więc... pojeździmy... zobaczymy :decayed:

Edytowane przez Animal

Opublikowano

Może ktoś jeszcze ma coś do dodania na temat opon o które pytałem, ktoś używał, poleca nie poleca a może w tej cenie coś lepszego jest?

Dayton DW510 EVO 225/45 R17 91 H FR 240zł/sztuka

Link do tych Daytonów

Ewentualnie Dębica Frigo HP2 225/45 R17 91 H MFS Te mam na miejscu za 271zł/sztuka

Kolego tylko nie DAYTON.

Zakładaj Dębice Frigo 2 i nie pożałujesz :)

Opublikowano

Może ktoś jeszcze ma coś do dodania na temat opon o które pytałem, ktoś używał, poleca nie poleca a może w tej cenie coś lepszego jest?

Dayton DW510 EVO 225/45 R17 91 H FR 240zł/sztuka

Link do tych Daytonów

Ewentualnie Dębica Frigo HP2 225/45 R17 91 H MFS Te mam na miejscu za 271zł/sztuka

Kolego tylko nie DAYTON.

Zakładaj Dębice Frigo 2 i nie pożałujesz :)

A co z nimi nie tak kolego?

Ktoś tam wyżej je chwalił i pisał, że testował i dębice i te daytony i porównanie na korzyść daytonów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.