Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ms plus 77 vs. winterhawk 3? Dwie nowosci. Taka sama cena w rozmiarze 195/65/15. Dwa kompletnie rozne wzory. Czy ktos moze dodac cos od siebie procz tego co pisza producenci?

Wysłane z mojego V9 za pomocą Tapatalk 4

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 545,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jaki rozmiar opony byście polecili na zimę do autka w moim opisie. 195/65r15 czy 205/60r16? nie będzie problemu z założeniem opony 205/60?

Opublikowano

pytanie z du... masz kola 15', czy 16'? mamy sie domyslac?:)

zaloz takie, jakie masz wskazane przez Audi i nie kombinuj:)

Opublikowano

na lato mam 205/55r16. też myślałem żeby założyć takie same jak na lato, ale żeby nie były za szerokie na zimę i chciałem troszkę podwyższyć auto na zimę, dlatego myślałem o 205/60r16

Opublikowano

to zakladaj 205/55r16.

Opublikowano

no moja pierwsza myśl tez taka była. tylko że chciałbym troszkę auto podwyższyć na zimę, używając do tego innego rozmiaru opon.

Opublikowano
no moja pierwsza myśl tez taka była. tylko że chciałbym troszkę auto podwyższyć na zimę, używając do tego innego rozmiaru opon.

Ile podwyższysz auto, 5-10mm? Jak masz za nisko to kup sobie allroada albo jakąś terenówkę.

Opublikowano
Jak masz za nisko to kup sobie allroada albo jakąś terenówkę.

dzięki za podpowiedź, wezmę to pod uwagę! :)

Opublikowano

Panowie muszę kupić zimówki z przeczytanych opinii w necie wybrałem 4 firmy. Która według was jest naj ( może ktoś ma z n/w):

- Continental ContiWinterContact TS830 lub 850

- Goodyear UltraGrip 8

- Dunlop SP Winter Sport 4D

- Michelin Alpin A4

Opublikowano

poczytaj nizej, duzo jest opinii. bierz Conto, za***iste sa. ja jezdze drugi rok i sa super. moze nie sa zbyt ciche, ale wali mnie to.

Opublikowano
Panowie muszę kupić zimówki z przeczytanych opinii w necie wybrałem 4 firmy. Która według was jest naj ( może ktoś ma z n/w):

- Continental ContiWinterContact TS830 lub 850

- Goodyear UltraGrip 8

- Dunlop SP Winter Sport 4D

- Michelin Alpin A4

Wszystlie 4 opony mają bardzo dobre opinie.

Ja w zeszłą zimę jeździłem na Goodyear UltraGrip 8 i polecam - dobrze sprawowała się na śniegu.

Kiedyś miałem poprzedni model Dunlop SP Winter i też się dobrze sprawowały.

Wybierz może najlepszą cenowo z tych 4 :decayed:

Opublikowano
Panowie muszę kupić zimówki z przeczytanych opinii w necie wybrałem 4 firmy. Która według was jest naj ( może ktoś ma z n/w):

- Continental ContiWinterContact TS830 lub 850

- Goodyear UltraGrip 8

- Dunlop SP Winter Sport 4D

- Michelin Alpin A4

Też się zastanawiałem nad tymi modelami i wybrałem Continentala TS850 :)

Opublikowano
Co myślicie na temat opon Nokian 205/60 R16 92H WR D3? W zestawieniach podawane są informacje, że to opony klasy premium.

Ktoś na nich jeździł już?

Mój dobry znajomy posiada takie oponki na zime , zaraz będzie 3 sezon jak na nich pogina. Tylko ze 205/55/16 , chwali sobie.

Będę jeździł na takich NOKIAN-ach (225/50/17) czwarty już sezon i mogę przyznać, że są OK i na śniegu i na błocie pośniegowym. Są miękkie i wyjeżdżą u mnie jakieś 60tys.km w 4 sezony.
Opublikowano

Nokian wr a3 czy d3 do 4x4 a4 211km 225/50/17 niestety...??

Slyszalem ze d3 sa raczej do slabszych i mniejszych aut, czy to prawda??

Opublikowano

Ludzie widzę, że nie chce Wam się czytać wątku. Nokian WR D3 -> bieżnik kierunkowy, słabsze i mniejsze samochody, WR A3 -> bieżnik asymetryczny, duże i mocne samochody, polecane do 4x4.

P.S. Wątkiem powinien zająć się moderator. Co drugie pytanie to: "czym różni się Nokian A3 od D3" lub "lepszy Goodyear czy Continental"

Opublikowano

ja kupiłem michelin-alpin-a4-195-65-r15 i zobaczymy jak spadnie śnieg czego są warte jężdził ktoś z was na takich

Opublikowano
Ludzie widzę, że nie chce Wam się czytać wątku. Nokian WR D3 -> bieżnik kierunkowy, słabsze i mniejsze samochody, WR A3 -> bieżnik asymetryczny, duże i mocne samochody, polecane do 4x4.

P.S. Wątkiem powinien zająć się moderator. Co drugie pytanie to: "czym różni się Nokian A3 od D3" lub "lepszy Goodyear czy Continental"

dokladnie tak. ludziom sie nie chce 2-3 stron przeczytac i zasmiecaja watek. inna sprawa, ze jesli sie dopuszcza jakies pierdolenie w watku, albo pytania jak kolega zadal 'czy to czy to?', a dwie strony nizej jest to dokladnie opisane, to pozniej ciezko sie przez cokolwiek wartosciowego w takim watku przebic. watkiem powinien sie zajac moderator i wypier... duzo wpisow, ktore nic nie wnosza. i wtedy bedzie czytelnie.

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:02 ----------

ja kupiłem michelin-alpin-a4-195-65-r15 i zobaczymy jak spadnie śnieg czego są warte jężdził ktoś z was na takich

mistrzu, wez sobie przeczytaj kilka stron i zobaczysz, ze duzo ludzi na takich jezdzilo. a watek jest po to, zeby polecac opony, ktore sie uzytkuje badz uzytkowalo. ew. spytac, ale jak sie nie znajdzie odpowiedzi. a na Twoje pytania odpowiedzi jest duzo.

Opublikowano

Nokian WR A3 mogę jak najbardziej polecić. Zresztą ogólnie od jakiegoś czasu jeżdżę na Nokianach i nic złego powiedzieć w sumie na nie nie mogę.

Opublikowano

dobra nie spinaj sie tak

Opublikowano

polecam vredsteiny snowtracki3, zeszłą zimę takie miałem 195/65r15 na prawdę fajnie zachowujące się opony, dobrze zachowujące się na mokrym asfalcie jak i na śniegu i błocie pośniegowym.

dziś kupiłem i zamontowałem nexeny winguardy sport 225/45r17 mam nadzieję że będzie ok. sporo znajomych śmiga na letnich nexenach i polecają stosunek cena/jakość. komplet nowych opon z montażem na alu,zaworkami i pompowaniem azotem zapłaciłem 1084pln brutto także cena mega dobra. mam nadzieję że się nie zawiodę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.