Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja proponuje środowy wieczór , w czwartek moge nie móc jezdzić :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie ja zobacze:) spocik sie zrobi na pewno ale do tego czasu jeszcze daleko hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! ;)

planujecie może jakiegoś spocika w Gryfinie? bo golfiarze robią non stop i myślą, że są fajni ^^

a gdzie to te spoty robia ?? jakos mieszkam praktycznei w gryfinie i ich nie widuje :(;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się z nimi spotkałem już kilka razy na parkingu na basenie ;P

tam koło samego lasku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

06.06.2010 godzina 13:00 zlot na chociwlu, przybywajcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, koniec lipca zlocik? Będę w Polsce audiczką :)

tez chetnie poznam, wlasnie przymierzam sie do kupienia alu 18'' i potrzebuje opinii jak sie maja 18stki do seryjnego zawieszenia. czy nie wyglada to zbyt nieestetycznie... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymierzam sie do kupienia alu 18'' i potrzebuje opinii jak sie maja 18stki do seryjnego zawieszenia. czy nie wyglada to zbyt nieestetycznie... smiley

będzie dziwnie ale jak masz zawias 1ba reszta to już tylko lepiej wygląda, tez chętnie nabył bym 18" ale zniechęcają mnie wydatki na wahacz ;( szczególnie jak patrze na te nasze szczecińskie ulice i okoliczne drogi....:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymierzam sie do kupienia alu 18'' i potrzebuje opinii jak sie maja 18stki do seryjnego zawieszenia. czy nie wyglada to zbyt nieestetycznie... smiley

będzie dziwnie ale jak masz zawias 1ba reszta to już tylko lepiej wygląda, tez chętnie nabył bym 18" ale zniechęcają mnie wydatki na wahacz ;( szczególnie jak patrze na te nasze szczecińskie ulice i okoliczne drogi....:wallbash:

1ba? co to? i czemu 18'' to od razu wydatek na wahacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyscie planowali cos za 2tyg to mnie tez mozecie uwzglednic w planach.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymierzam sie do kupienia alu 18'' i potrzebuje opinii jak sie maja 18stki do seryjnego zawieszenia. czy nie wyglada to zbyt nieestetycznie... smiley

będzie dziwnie ale jak masz zawias 1ba reszta to już tylko lepiej wygląda, tez chętnie nabył bym 18" ale zniechęcają mnie wydatki na wahacz ;( szczególnie jak patrze na te nasze szczecińskie ulice i okoliczne drogi....:wallbash:

1ba? co to? i czemu 18'' to od razu wydatek na wahacz?

1ba to jest symbol seryjnego zawieszenia... później występuje tez niby w serii 1be niższe ponoć o 20mm następnie jakieś 1bx czy coś w tym stylu a reszta to sportowe -30 -40 itd

koło w 18" zawsze będzie mało niższy profil od 17" czy już na pewno 16"... chyba nie założysz do 18" takiego balona jak 55profi.... :polew: im niższy profil opony tym bardziej twardo i sztywno.... im bardziej twardo i sztywno to trza za***iście uważać na dziurawej nawierzchni jakich jest mnogo w naszym kraju.... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast tak gadać to by się zorganizowało jakiś spocik nad jeziorkiem przy grillu bądź ognisku a nie :) widzę że nie ma mnie i Marcina i już się tutaj nic nie dzieje :P Panie i panowie a więc trzeba się sprężyć i zrobić jakiś spocik w tym sezonie letnim a dokłaniej przywitać ten sezon większą grupą co prawda jedna audiczka już nam odpadnie i być może moja też odpadnie ale przyjechać przyjadę :) tak więc słucham waszych propozycji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za a nawet przeciw.... :naughty: chętnie się wybiorę tylko piszta gdzie i kiedy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czekam na propozycje miejsca spotkania dnia i godziny :)

a co do tych alusów to macie zdjęcie auta Galca na moich 18" na oryginalnym zawieszeniu

j7Pfi.jpg

a tu moje auto na obnizonym zawieszeniu

j88cr.jpg

tak więc możecie sobie ocenić :)

[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 16:23_________________________________________________a może jutro się wybierzemy na Ińsko co wy na to ludzie jak będzie ładna pogoda ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze ze galca tak samo nastroszona jak moja :P macieju o ile w doł masz opuszczony zawiasik >> ?? :)

jak dobrze pujdzie to jutro zjawie sie na chociwlu :)[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 16:46_________________________________________________

ja się z nimi spotkałem już kilka razy na parkingu na basenie ;P

tam koło samego lasku ;)

no jak by to tak nazwac parking jest naszym miejscem prawei codziennych spotkan czyli znajomych z gryfina a ze wiekszosc to golfy to tylko przypadek kolego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...