Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No fotek bylo dosyc sporo, gratuluje udanego wypadu, ale nie ma to jak flota jednego modelu auta a tam widzialem inne audi i jakis filetowawy wynalazek :wink4:. Ale zaczynam dostrzegac ze pierwotne pierwszo niedzielne spoty zaczynaja wymierac....

dzieki takiemu mysleniu wymieraja wspolne spoty a my wszystkich przygarniamy i jest zabawa, poza tym fajni ludzie. bert ja nie moglem wypic, leczylem rany. pozdro z holandii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ludzie troszkę więcej wyobraźni :) po co robić spota na jakimś parkingu skoro można zrobić spota np nad jeziorkiem w sporym gronie i jest wtedy zabawa :)

a flota a4 z zachodnio-pomorskiego jak narazie jest bardzo ale to bardzo marna jak narazie na spoty jeździ całe 6-7 aut ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, cały czas się spotujecie... a ja na weekendy pracuje ostro :| zmajstrowali byście coś w tygodniu ;)

ja chetnie w tygodniu się gdzieś w szczecinie umówie bo wyjazdy za szczecin ostatnio cięzko mi wychodzą ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa, mi tak samo :) przez najbliższe 2 tyg. nigdzie poza szczecin nie wyjadę. Pare rzeczy do naprawy miałem w zawieszeniu, i w czwartek montuje nowe amorki :) i w sumie, od czwartku jestem chętny na jakiegoś mini spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no i kwestia funduszy tez robi swoje. Nie mowie NIE spotom plenerowym ale tez o tradycji pierwszoniedzielnych spotkan nie mozna zapomniec, przeciez taka ustawka trwa juz dosyc dlugo, to tak jakby znak rozpoznawczy A4 szczecina i okolic.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Panowie tylko to u Was sie tak ustawiacie:) nie zapominajcie ze chetni są także z Gryfina Stargardu no i Nowogardu a także Gryfic i Dobrej, choć powinnismy sie nie odzywać bo my nie A4 poza stargardem. Tak czy siak chcemy zawsze sie spotkać i nikt nie bedzie gonić tylu km na kilka minut by pogawędzić dlatego wlasnie robimy sobie spoty co jakiś czasik by kazdy mial czas na uzbieranie troche grosiwa, by miał czas na skołowanie wolnego terminu no i wtedy bawimy sie dłużej. Niestety Panowie takie spoty o których mowa musicie sobie sami organizować :/ szkoda ze tylko tak wam pasuje. Mam nadzieje ze choć w te dni u Was bedzie licznie a jak wam sie znudzi to zapraszamy w nasze MIESZANE skromne progi. Audi to Audi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom potwierdzam mieszane ale zajebiaszcze :D i zabawne ;) a przez caly dzien idzie sie bardzo fajnie zrelaksowac paterzac na taka liczbe AUDI kolo siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałe martinez uzbierajmy troche grosiwa wezmy ekwipunek , kobiety i pojedzmy na 2-3 dni insza zabawa jest napewno:):):) w zime może troche mniej wykonalne ale nie nie mozliwe:):) Dlatego chcemy zrobić ten spocik ( moze sie uda zrobić mini zlocik zachodniego pomorza ) w Trzebawiu:):) na co wszystkich bardzo namawiam:):) i nie wazne tez czym przyjedziesz ważne ze bedziesz:):):kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dzieki nam wszystkim jak zwykle jest coool zabawa:) no to tak sie sklada ze jutro bede w polsce:) to jak niedzxiele spedzamy nad morzem????Dawid gonisz z nami? weźmiemy parasole i inne akcesoria niezbedne do tego bysś mógł sie schronić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, no nie wytrzymał, stęsknił się za nami i przyjeżdża :radocha: nad morze?? w moje strony?? :) zapraszam, pogoda jest plażowa, a woda w morzu ... mokra :tongue4: jak by się zebrała podobna ekipa jak w Ińsku to proponuje jechać do Mrzeżyna tam cała plaża NASZA!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no pojechał bym...... :wallbash: ale pracuje w niedziele :wallbash: se wybory wymyslili :wallbash: i ja mam zapieprz:(:(:(:(:(:(:( [br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 01:21_________________________________________________Ale marcin jak w sobote znajdziesz kilka momencików zapraszam cie na imprezke:):) wiecej info na fonna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no niedlugo to na spot audi beda przyjezdzac fordami, fiatami, bmw albo mercami. Jak spot audi a4 to tylko takie auta maja sie pojawiac. Nie ma wtedy takiego uroku jak zjezdzaja sie inne auta. A4 to A4 i wszystko na temat. Inne auta tylko psuja wizerunek i powoduja ze robi sie istny burdel....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denveco owszem a4 to a4 ale zadne audi wizerunku niepopsuje a a6 to nie merc ani bmw i pod feuvertem takiej zabawy nigdy niebylo i jak sa takie wypady jak do inska to nawet moja kobieta chce jezdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no niedlugo to na spot audi beda przyjezdzac fordami, fiatami, bmw albo mercami. Jak spot audi a4 to tylko takie auta maja sie pojawiac. Nie ma wtedy takiego uroku jak zjezdzaja sie inne auta. A4 to A4 i wszystko na temat. Inne auta tylko psuja wizerunek i powoduja ze robi sie istny burdel....

no comment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no niedlugo to na spot audi beda przyjezdzac fordami, fiatami, bmw albo mercami. Jak spot audi a4 to tylko takie auta maja sie pojawiac. Nie ma wtedy takiego uroku jak zjezdzaja sie inne auta. A4 to A4 i wszystko na temat. Inne auta tylko psuja wizerunek i powoduja ze robi sie istny burdel....

no comment

Taka prawda kolego.

Kazdy model auta ma swoj klub A3, A4, A6, A8. itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem jeszcze na żadnym spocie bo zawsze coś , ale -to nie są spoty AUT tylko 4rumowiczów... dla mnie jak przyjedzie ktoś kiszlakiem czy roburem to mi to wsioryba...

ja rok temu pojechałem na spot VW Passztetowców :cool1: golfem III a koleś audi A6... :rolleyes: oczywiście postawiliśmy się z boczku bo wiadomo zdjęcia... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja :) mnie tez to nie przeszkadza ze na spot A4 wpadają chłopaki z A6 albo inne samochody :) liczy się dobra zabawa i mile spędzony wspólnie czasu :) A tak w ogolę nie wyobrażam sobie spota Audi A4 bez chłopaków z A6 :P hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jak siegam pamiecia jak byly moje poczatki spotow to pojawialo sie 6, 8 Audiczek A4, byl okres chyba luty 2009 roku gdzie na spocie bylo nas 12 i wszystkie A4, byla tez jedna A3 ale to tylko dlatego zebysmy pojechali na ich spot gdzie ich na spocie bylo na starym miescie o ile dobrze pamietam 14. Takze bylo fajnie jak kilkanascie A4 jechalo z prawego brzego w strone miasta i wbilo sie z kazdej mozliwej strony na plac gdzie spotowali A3.

To jest fotka z Marca ubieglego roku, i przyznajcie czy nie wyglada to za***iście:

a2626a8e50971bc3.jpg

Audi A6 to nie A4, ale tak to jest jak frekfencja A4 jest mizerna to "tonacy brzytwy sie chwyta" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...