Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem ze 17.10 czyli teraz w niedziele jest zlot w czrne , makowice jedzie moze ktos to bysmy pojechali wszyscy razem co wuy na to smiley

no ja jadę i moi znajomi, start 8:30 real słoneczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Słyszałem ze 17.10 czyli teraz w niedziele jest zlot w czrne , makowice jedzie moze ktos to bysmy pojechali wszyscy razem co wuy na to smiley

no ja jadę i moi znajomi, start 8:30 real słoneczne

Pany a może tak kolo 09:00 ustaweczka na shelu kolo goleniowa sie dołączymy i polecą razem...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Trwają jeszcze zapisy na ręczniki klubowo-plażowe

Oto link : RĘCZNIKI KLUBOWE - http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem ze 17.10 czyli teraz w niedziele jest zlot w czrne , makowice jedzie moze ktos to bysmy pojechali wszyscy razem co wuy na to smiley

no ja jadę i moi znajomi, start 8:30 real słoneczne

Pany a może tak kolo 09:00 ustaweczka na shelu kolo goleniowa sie dołączymy i polecą razem...???

ja dołacze do was obok miejscowosci Bodzęcin bede czekał obok drogi na nowogard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś ze spotów w zachodiopomorskim ma A4 B6 z navi RNS-D i działającą kierownicą multifunkcyjną? Mieszkam w Berlinie ale auto mam zarejestrowane w Szczecinie i bardzo chciałbym dołączyć do Waszego grona. Często jestem w Szczecinie i terminy niedzielne b. mi pasują. W najbliższym terminie nie mogę jeszcze przyjechać ale od 24.10 zacznę przyjeżdżać na ustawki. Co do mojego pytania to zmieniłem kiere wg. opisu Malika ze strony

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30102.495

i nie działa mi lewa rolka kiery - walcze z tym już od tygodnia! Pomyślałem sobie że nie jestem jedyny z tym problemem i spot to rewelacyjne miejsce do wymiany informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Artek w B6 wymiana kierownicy multifunkcyjnej od b7 opis jest na linku Malika[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 13:49_________________________________________________Wszystko działa czyli podświetlenie kierownicy, rolka głośniej ciszej tylko lewa rolka nie działa i chcę to naprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz wiem o co kaman. sprawdz kostki czy sa prawidlowo podpiete. moze vag wyrzuci jakis blad multi...[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 14:19_________________________________________________a poza tym kierownica moze nie dzialac z rns-d, spytaj sie pierw czy ta multifunkcja dziala moze tylko z rns-e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze nie bedzie działało z rns-d bo już troche lat ma ta navi.. ale fajnie ze ktos od nas robił juz przekladke kierownicy bo bedzie z kim gadc o tym na spocie jak uzbieram na kiere :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że działa bo na niemieckim ebay-u kolo sprzedawał kiere wymontowaną z a4 b6 z multifunkcją tą od a4 b7 i zamienił ją na rs8 pisał że kupił auto już z przełożoną kierownicą od a4 b7 - ma tak jak ja RNS-D z TV tunerem i Zmieniarką na 6 CD i wszastko działało a po zamianie kiery na RS8 też wszystko działa.[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 14:38_________________________________________________Ja mam zrobiona tuning przedniego zderzaka na dużego grilla i na spocie służe pomocą co do części i sposobu tuningu[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 14:40_________________________________________________Wygląd jest zaje....sty mogę przesłać fotki na maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do mnie na maila [email protected] to ci podeśle foty[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 14:45_________________________________________________Wyśle ci fote zderzaka, kiery i lusterek czekam na maila!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=116768.480 wejdz tu i wtedy wklejaj foty :P a zeby wkleic kliknij pod okienkiem na wiadomosc przycisk pogląd, pojawi ci sie inne okno i tam bedzie opcja dodaj zdjecie

a tu piszmy o spotach zeby bałąganu nie robic :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...