Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj o 18 było micro nano spot na wałach w osobie denveco i mnie - posiedzieli w deszczu pogadali i pojechali...

Panowie trzeba ustalić na sztywno termin żeby nie trzeba było ugadywać sie tylko co tydzien kazdy zgłaszałby swoją obecnosc na danym spocie żeby reszta miała pogląd ile bedzie osób.

Moja propozycja to

1) piątek godz 20:00

2) sobota godz. 18:00

3) niedziela godz 18:00

miejsce : Kostka zjazdowa Wały Chrobrego - standardowa miejscowka

Pod Mostem Pionierów - alternatywa na deszczowe dni dla Wałów

Prosze o ustosunkowanie sie do maila Klubowiczów oraz ewentualne własne propozycje - pomoże nam to napewno i może sprawi, że frekwencja bedzie nam rosła.

Wczoraj denveco powiedział, iż na naszym forum zarejestrowanych jest ponad 1000 ludków ze Szczecina a wiec są gdzieś ludzie i fajnie byłoby ich sciagnąc na spoty.

PS: w w sierpniu 2014 biorę ślub i fajnie by było jakby klub zrobił mi eskortę :P jak nam wyjdzie to zablokujemy ruch w Szczecinie hehehe'

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem czy ci tyle weselnych wystarczy :P

No ale masz racje, mi najbardziej pasuje niedziela, bo piątki i soboty to imprezy lub siedzenie u rodziców :)

A eskorta to dobry pomysł :D

Jak coś liczę na Was chłopaki a weselna się znajdzie :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie nad R8 z berlina i wtedy samemu bede kierował albo w opcji na biede czyli swoim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: w w sierpniu 2014 biorę ślub i fajnie by było jakby klub zrobił mi eskortę :P jak nam wyjdzie to zablokujemy ruch w Szczecinie hehehe

Może taka eskorta:

Nietypowy ślub w Szczecinie. Konwój ciężarówek przejechał przez centrum miasta [wideo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje przynamniej 15 fur

---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

jak bede swoim jechał to zastanowie sie nad zmianą felunku na taki http://s2.blomedia.pl/autokult.pl/images/2012/01/audi-rs4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie nastawiaj się na dużą frekwencję jeżeli chodzi o ten ślub ja w zeszłym roku się żeniłem był wątek na forum i przyjechała stała ekipa tylko czyli kolega Martinez Majkel i Galec :) to są ludzie którzy zawsze się pojawią i wspomogą kolegę (wiem co mówię z własnego doświadczenia) a w czerwcu 2014 roku żeni się też kolega Martinez tak więc i jemu wypadało by zrobić porządną i godną eskortę :) ja się zgłaszam i audiczką i hondzinką która potrafi narobić hałasu :P co do spotów to ja na chwilę obecną jestem lekko uziemiony do momentu wymiany zbiorniczka wyrównawczego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje przynamniej 15 fur

---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

jak bede swoim jechał to zastanowie sie nad zmianą felunku na taki http://s2.blomedia.pl/autokult.pl/images/2012/01/audi-rs4.jpg

Też ostatnio się zastanawiam nad takim felunkiem na następny sezon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja też w przyszłym roku bierę ślub w czerwcu nie wiem czy czasem nie ten sam dzień co martinez

a moja propozycja to 18 wtorek Pod Mostem Pionierów mam zdecydowanie bliżej a we wtorki łatwiej kobietę wyciągnąć bo w Heliosie bilety są po 12pln, a w weekend to zawsze gdzieś na wsi siedzimy i niema czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja też w przyszłym roku bierę ślub w czerwcu nie wiem czy czasem nie ten sam dzień co martinez

a moja propozycja to 18 wtorek Pod Mostem Pionierów mam zdecydowanie bliżej a we wtorki łatwiej kobietę wyciągnąć bo w Heliosie bilety są po 12pln, a w weekend to zawsze gdzieś na wsi siedzimy i niema czasu

Mamy określić jakiś stały termin a ńie ciagle dawać propozycje na terminy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak Tam ???? Bo My zwarci i gotowi z kazikboy'em do niedzielnego spotu :D Są chętni :D ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak Tam ???? Bo My zwarci i gotowi z kazikboy'em do niedzielnego spotu :D Są chętni :D ????

ja jestem chętny może by tak jakaś zasmażana kiełba na chociwelskiej ??? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to o której jutro ta kiełbaska na chociwelskiej??

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

i ja też w przyszłym roku bierę ślub w czerwcu nie wiem czy czasem nie ten sam dzień co martinez

a moja propozycja to 18 wtorek Pod Mostem Pionierów mam zdecydowanie bliżej a we wtorki łatwiej kobietę wyciągnąć bo w Heliosie bilety są po 12pln, a w weekend to zawsze gdzieś na wsi siedzimy i niema czasu

Mamy określić jakiś stały termin a ńie ciagle dawać propozycje na terminy

i właśnie dlatego podałem optymalny termin dla mnie i powód dla którego mógłbym się pojawiać w szczecinie i wiem że dla ciebie jest dogodny niemal każdy termin ponieważ jesteś ze szczecina ja mam ładnych parę kilometrów więc powinniście brać przede wszystkim opinie przyjezdnych bo z samego szczecina z praktyki wiem że frekwencja nie jest zbyt wysoka biorąc pod uwagę ilość ludzi w A4

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

"Prosze o ustosunkowanie sie do maila Klubowiczów oraz ewentualne własne propozycje - pomoże nam to napewno i może sprawi, że frekwencja bedzie nam rosła." tak na marginesie to są Twoje słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cysiek spokojnie. Żeby frekfencja rosła to też przy da się jakaś "auto reklama" w postaci spotów w "publicznych" miejscach takich jak np. Wały Chrobrego, gdzie mogą nas dostrzec inni użytkownicy-posiadacze A4-ek. Zawsze można zrobić "korowód" np. z Wałów na parking Galerii GRYF gdzie w trakcie takiegoż "spacerku" :a4fan: na 1000% ktoś nas zauważy. Do tego też przydałyby się jakieś gadżety typu ramki pod tablicę :audi:

I tu moje pytanie do Arka.

Na jakim etapie jesteśmy z tymi gadżetami typu ramki, naklejki etc.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...