Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

No wypas miejsce :) jedziemy od samego rana do poznej nocy :P hehe :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja już myślałem że nie dam rady bo mam szkołę :confused4: ale na szczęście okazało się że jednak nie mam szkoły w ten weekend :dance: i mam cały weekend wolny także mi pasuje zarówno sobota jak i niedziela :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci szczerze Co72z ze cos kolo 60km dokładnie nie powiem bo nie wiem ile masz obwodnicą

a więc lista chętnych na ten wypadzik jest następująca:

1. Martinez with Kate

2. Maciej8891

3. Aruzzz

4. Radek

5. Baryła

6. Majkel

7. Galec

8. Cor72z with Martusia

jeszcze oczekuję odpowiedzi od Piątka no i może jeszcze jakieś osoby się dopiszą.

A plan wyjazdu według mnie widzę taki o godzinie 9.30 wyjazd większą grupą ze Stargardu (spotkamy się z ludźmi ze Szczecina np na Tesco lub Biedronce koło os. Pyrzyckiego) i z tamtąd ruszymy do Suchania, tam spotkamy się z resztą uczestników spotu dokładniej planuje tak o godzinie 10.00 się spotkać na stacji benzynowej w Suchaniu (jest po prawej stronie jak się już wyjeżdza z Suchania w stronę Recza) i z tamtąd uderzymy już na jeziorko gdzie planuje zrobić nie tylko grilla ale również ognisko ponieważ miejsce i drewno jest :) tak więc słucham waszych sugestii :) jestem otwarty na każdą propozycję hehe ( tylko mi tutaj bez głupich skojarzeń ) :gwizdanie:

padła jeszcze propozycja urządzenia tam sobie małej zabawy w piantball'a muszę się tylko dowiedzieć jaki jest koszt tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zrobilem zakupy :P oby deszcz nie padał bo ryby nie bedą brać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz cholera a ja się nie moge ciagle zlapac na spot :) teraz mam wyjazd do Szczecinka na weekend :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sobota czy niedziela ?? bo godzina jest ale dnia jakos dokladnie nie moge znalesc :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pojechałem :/ Kuźwa :/ ja jebie :( mam wkręta w oponie :/ od 2 dni i dopiero teraz zauważyłem powietrze mi sp***dala na lewo :( wczoraj miałem 1,2 Atmosfery w oponie myślałem ze tak zeszło sobie po prostu pojechałem i dopompowałem a dziś stawiam auto do garażu coś mi syczy opona mokra polałem jeszcze bardziej woda i patrze a tam wkręt :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety sobota w pracy a szkoda pojechal bym z checia

milej zabawy życze wam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pojechałem :/ Kuźwa :/ ja jebie :( mam wkręta w oponie :/ od 2 dni i dopiero teraz zauważyłem powietrze mi sp***dala na lewo :( wczoraj miałem 1,2 Atmosfery w oponie myślałem ze tak zeszło sobie po prostu pojechałem i dopompowałem a dziś stawiam auto do garażu coś mi syczy opona mokra polałem jeszcze bardziej woda i patrze a tam wkręt :(

W ZST taka naprawa to 15zl na wulkanizacji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez odpadam, sledze watek ale sie nie odzywam bo nie jade eh , przejade sie chetnie jak troche pogoda sie poprawi i auto doprowadze do porzadku ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jak starczy czasu to ok ja jestem do 16 na praktykach :( I to zalezy czy skleji na miejscu czy trzeba bedzie zygac na nowe laczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spocik I klasa :P hehe nie wiem czy wy tez zauywazyliscie ze przy stargardzie myjalismy chyba klubowa A4 B6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...