Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skoro dorwales dokladke Votexa to po co w podpisie dalej chcesz ja kupic??

kupiles jakies fotele? :mysli:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

skoro dorwales dokladke Votexa to po co w podpisie dalej chcesz ja kupic??

kupiles jakies fotele? :mysli:

widzisz zapomniałem wykasować z opisu..teraz to tam chyba umieszcze sprzedam tył zderzak na 2 kominy :> a czemu pytasz o fotele?mam cały czas takie same..choć alcantara mi sie marzy w pełnej elektryce :naughty:

[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 19:37_________________________________________________

a tutaj fotka jak wyglądała moja furka jak wiozła mnie do ślubu :> niestety robione telefonem

475d.jpg

Opublikowano

a to dlatego sie tak spieszyłeś z modami :gwizdanie:

:decayed:

kur.. i nawet opony się świecą :kox:

:tongue4:

Opublikowano
  • Autor

a to dlatego sie tak spieszyłeś z modami :gwizdanie:

:decayed:

kur.. i nawet opony się świecą :kox:

:tongue4:

no jasne...wszystko musiało byc na tip top :>

Opublikowano

ja bym ja zrobil w shadow line :kox:

Opublikowano
  • Autor

ja bym ja zrobil w shadow line :kox:

chodzi ci o to żeby całą w czern?

Opublikowano

yhy :good:

Opublikowano
  • Autor

nie...wole troche chromu i wtedy jest fajny kontrast...a jak juz miało by byc w czerni to by trzeba było listwy wokół szyb zmieniac a tego to nie ruszam

Opublikowano

nie...wole troche chromu i wtedy jest fajny kontrast...a jak juz miało by byc w czerni to by trzeba było listwy wokół szyb zmieniac a tego to nie ruszam

no szkoda ja jak kupilem moja to tez mialem sporo chromu...nawet kola byly chromowane :polew: ale powoli pozbywalem sie chromu,a powiem Ci ze mi sie to podobalo,takie auta jak audi czy bmw fajnie wygladaja w shadow line :kox:

Opublikowano

nie...wole troche chromu i wtedy jest fajny kontrast...a jak juz miało by byc w czerni to by trzeba było listwy wokół szyb zmieniac a tego to nie ruszam

no szkoda ja jak kupilem moja to tez mialem sporo chromu...nawet kola byly chromowane :polew: ale powoli pozbywalem sie chromu,a powiem Ci ze mi sie to podobalo,takie auta jak audi czy bmw fajnie wygladaja w shadow line :kox:

Popieram Davida szadow line jest cudowne :kox: :kox:

Opublikowano

nie...wole troche chromu i wtedy jest fajny kontrast...a jak juz miało by byc w czerni to by trzeba było listwy wokół szyb zmieniac a tego to nie ruszam

no szkoda ja jak kupilem moja to tez mialem sporo chromu...nawet kola byly chromowane :polew: ale powoli pozbywalem sie chromu,a powiem Ci ze mi sie to podobalo,takie auta jak audi czy bmw fajnie wygladaja w shadow line :kox:

Popieram Davida szadow line jest cudowne :kox: :kox:

dramatyzujecie- jak jest full chrom razem z lusterkami auto wygląda mega elegancko :wink4:
Opublikowano
  • Autor

nie...wole troche chromu i wtedy jest fajny kontrast...a jak juz miało by byc w czerni to by trzeba było listwy wokół szyb zmieniac a tego to nie ruszam

no szkoda ja jak kupilem moja to tez mialem sporo chromu...nawet kola byly chromowane :polew: ale powoli pozbywalem sie chromu,a powiem Ci ze mi sie to podobalo,takie auta jak audi czy bmw fajnie wygladaja w shadow line :kox:

Popieram Davida szadow line jest cudowne :kox: :kox:

dramatyzujecie- jak jest full chrom razem z lusterkami auto wygląda mega elegancko :wink4:

dobrze gada...w górę dziada :polew:

Opublikowano
  • Autor

jaki to model felg? :)

wzór z audi r8 :naughty:

Opublikowano

nie...wole troche chromu i wtedy jest fajny kontrast...a jak juz miało by byc w czerni to by trzeba było listwy wokół szyb zmieniac a tego to nie ruszam

no szkoda ja jak kupilem moja to tez mialem sporo chromu...nawet kola byly chromowane :polew: ale powoli pozbywalem sie chromu,a powiem Ci ze mi sie to podobalo,takie auta jak audi czy bmw fajnie wygladaja w shadow line :kox:

Popieram Davida szadow line jest cudowne :kox: :kox:

dramatyzujecie- jak jest full chrom razem z lusterkami auto wygląda mega elegancko :wink4:

ile Ty masz lat?? 52, że chrom Ci sie podoba?? :decayed: Na shadow line nie ma uja we wsi :kox: Mi tylko 2 elementy zostały :naughty:

Opublikowano

nie...wole troche chromu i wtedy jest fajny kontrast...a jak juz miało by byc w czerni to by trzeba było listwy wokół szyb zmieniac a tego to nie ruszam

no szkoda ja jak kupilem moja to tez mialem sporo chromu...nawet kola byly chromowane :polew: ale powoli pozbywalem sie chromu,a powiem Ci ze mi sie to podobalo,takie auta jak audi czy bmw fajnie wygladaja w shadow line :kox:

Popieram Davida szadow line jest cudowne :kox: :kox:

dramatyzujecie- jak jest full chrom razem z lusterkami auto wygląda mega elegancko :wink4:

ile Ty masz lat?? 52, że chrom Ci sie podoba?? :decayed: Na shadow line nie ma uja we wsi :kox: Mi tylko 2 elementy zostały :naughty:

152 :polew:

Nie mówię że nie jest piękny bo gdybym nie miał u siebie chromu to już bym miał grille in black i może felgi - mówię że pakiet chrom też daję radę i tez jest bjiuti

Endriu a co z tymi srebrnymi lustekami?

Opublikowano

Chyba pójdą w kolor albo w biel bo z felgami białbymi by sie gryzło :disgust:

Opublikowano

Wandej walisz kolo w biel ?? :kox:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

co was tak na biel teraz bierze?to najpierw lecicie w schwarz pakiet a potem biały do tego? :mysli:

Opublikowano

bialy to cos nowego,staramy sie byc trendi :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.