Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyszczenie za 500pln to grube przegięcie...i to jeszcze w a4... 200-350pln z montażem i demontażem :hi:

Opublikowano

Czyszczenie za 500pln to grube przegięcie...i to jeszcze w a4... 200-350pln z montażem i demontażem :hi:

no jest roche przegięcie - Dynosoft bierze tyle

Opublikowano

200pln, pod warunkiem że nie ma niespodzianek

zwykle wycinam od razy kata, jak jest :> +70pln

Opublikowano

W Łodzi gość woła 300zł. Chyba nie za drogo nie za tanio. Jeśli robi to tak jak należy, czyli nie pozostawiając żadnego brudu i smaru mechanicznie usuwając to chyba jak najbardziej okej..

Opublikowano

Z czyszczeniem trzeba uważać bo niektórzy "magicy" wyciągają turbinę wlewają ekstrakcyjna robią kilka razy shakera i wkładają z powrotem i nie bawią się w rozkręcanie itp także z tych tanich usług radze nie korzystać

Opublikowano

Panowie a kogoś ze Śląska możecie polecić? Najlepiej okolice Rybnika, Bielska?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

powiem wam coś jako ciekawostkę, pewien warsztat w Żarach (Żary) woj lubuskie, specjalizujący się w dieslach woła za taką usługe przy audi a4b5 czy pasacie b5 700zł lol tak 700zł :gwizdanie:

co najgorsze ma klientów :)

Opublikowano

barany poszaleli chyba....

za mało mechaników... za mało...

Opublikowano

Jeśli chodzi o Śląsk to polecam ojca Wojtka "Aligator - Dynosoft" wyczyścił mi turbo w 3,5h 200zł + 150zł nowa kierownica. Oczywiście inna jest cena jak przyjedzie się autem z którego najpierw wymontować turbo.

Opublikowano

wyciągnięcie + nowa kierownica (wraz z żeliwem) + złożenie

wszystko 400zł.

Opublikowano

wyciągnięcie + nowa kierownica (wraz z żeliwem) + złożenie

wszystko 400zł.

ale gdzie? u kogo?

Opublikowano

Mi w Borowie kolo Wroclawia z nowa kierownica zawolali 600 :kwasny:

Opublikowano

piękne rozbieżności cenowe ;/

Opublikowano

ja dodam że na podkarpaciu w Dukli , gość robi za 200 czyszczenie + operacja, po której juz wiecej turbawka nie bedzie sie przycinac, osobiscie doswiadczylem w autku wczesniejszym ,passacie, i byłem zadowolony :>

Opublikowano

ja dodam że na podkarpaciu w Dukli , gość robi za 200 czyszczenie + operacja, po której juz wiecej turbawka nie bedzie sie przycinac, osobiscie doswiadczylem w autku wczesniejszym ,passacie, i byłem zadowolony :>

prędzej czy pózniej i tak sie zapcha

dobrze tez pozbyc sie kata

Opublikowano

a wie ktos ile biora za taka operacje w kuj-pom ?? :cool1:

Opublikowano

We Wrocławiu +-500zł z wyjęciem, za samo czyszczenie w pewnej firmie powiedziano mi 200zł, a mając już turbawkę na wierzchu to już żaden problem zrobić to samemu;) Ogólnie zamiast czyścić rozważałem od razu opcję wymiany na AWXa, bo koszta niewiele większe... Suma sumarum zrobiłem wszystko sam :tongue4:

Opublikowano

W moim garażu czyszczenie za 200 zł. :naughty:

Opublikowano

Panowie, taka sprawa...

Kiedyś rozmawiałem ze szwagrem ( kierowca ciężarówki ) i jak się dowiedział o czyszczeniu turbo to ... zrobił duże oczy i się spytał o "ważenie turbiny" ...

Mówił, że przy każdym wyjęciu i grzebaniu przy niej na końcu trzeba ją "zważyć" ( nie mylic z zVAGowac)

Słyszał ktoś coś o takim czymś ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.