Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]


450yamaha

Rekomendowane odpowiedzi

smiesza mnie te porownania "mojego szwagra brata kuzyna wujka stryjka chrzesnego auto to by cie zjadlo " :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie widzicie ze yamaha450 jest chetny na kazda konfrontacje,wiec bierzcie te auta stryjkow i robcie kreski :decayed:

Ależ dokładnie tak Panowie. Ja sam jestem ciekaw co to S4 jest warte, czekam na wszelkiego rodzaju przeciwników. Takze namawiać szwagrów brata kuzyna wujka stryjka chrzestnego, brac ich auta i jedziemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

450yamaha ja jestem 06.03 VW w poznaniu, możemy się pobawić, ale już wiem że przegram bo przed jakąś godziną goniłem go i szału nie ma :polew:.... 355koni i 2,5t to jednak mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiesza mnie te porownania "mojego szwagra brata kuzyna wujka stryjka chrzesnego auto to by cie zjadlo " :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie widzicie ze yamaha450 jest chetny na kazda konfrontacje,wiec bierzcie te auta stryjkow i robcie kreski :decayed:

Ależ dokładnie tak Panowie. Ja sam jestem ciekaw co to S4 jest warte, czekam na wszelkiego rodzaju przeciwników. Takze namawiać szwagrów brata kuzyna wujka stryjka chrzestnego, brac ich auta i jedziemy :)

O i to jest prawdziwe podejście do sprawy. Panowie nie bać się tylko umawiać w celu porównania. Nic przecież strasznego dostać łomot od S4, sam bym porównał swoje 3.0 TDI które jest obecnie po programie (301 PS) ale do Poznania mam za daleko ,żeby się dowiedzieć tylko jaki straszny łomot dostane bo przegrana jest pewna.Może jak będe miał jakiś zaplanowany wypad do Poznania to się odezwę :wink4:

@ KmK auto swoje od 100 do 200 mierzyłem od prędkości około 95 km/h i wciskałem stoper przy 100. Pomiar był robiony od 4 biegu.Można śmiało próbować z 3 jest jeszcze mały zapas prędkości , 3 kończy się przy około 135 km/h tak więc można jeszcze coś urwać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

450yamaha ja jestem 06.03 VW w poznaniu, możemy się pobawić, ale już wiem że przegram bo przed jakąś godziną goniłem go i szału nie ma :polew:.... 355koni i 2,5t to jednak mało

Ja niestety niedostępny jestem od 5 do 14. Ale po 14, naprawdę, wszyscy którzy tylko mogą, pożyczać auta od stryjków braci kuzynów i jedziemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos* w takim razie chyle czoła :notworthy:

ja co prawda włączałem stoper w momencie naciskania gazu przy 100 ale tak czy siak wynik jest przekonujący :good:

jak juz się spotkać to po to żeby coś wiecej wycisnąc z siebie i auta np na torze poznan, małej pętli kielc czy ułeża, bo dla samego odkręcania to by mi się nie chciało :tongue4:

wystarczy mi film z przyspieszania dla potwierdzenia i jestem ukontentowany :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by was sprowadzić na ziemię, to mam dla was taki porównanie:

A jesli ktoś nadal mysli że ma, lub jego wujek, babcia, ciocia, stryjeczny brat wujka kuzyna, szybki wóz, to zapraszam tym samochodem na Tor Poznań. Wtedy ja wsiądę w to S4 B8 i bedę używał tylko 2 biegów. Okeeeeeeej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by was sprowadzić na ziemię, to mam dla was taki porównanie:

A jesli ktoś nadal mysli że ma, lub jego wujek, babcia, ciocia, stryjeczny brat wujka kuzyna, szybki wóz, to zapraszam tym samochodem na Tor Poznań. Wtedy ja wsiądę w to S4 B8 i bedę używał tylko 2 biegów. Okeeeeeeej ?

Było. Ten film był omawiany już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli ktoś nadal mysli że ma, lub jego wujek, babcia, ciocia, stryjeczny brat wujka kuzyna, szybki wóz, to zapraszam tym samochodem na Tor Poznań. Wtedy ja wsiądę w to S4 B8 i bedę używał tylko 2 biegów. Okeeeeeeej ?

a co to ma do rzeczy , szybki kierowca a szybki samochod to dwie rozne rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli ktoś nadal mysli że ma, lub jego wujek, babcia, ciocia, stryjeczny brat wujka kuzyna, szybki wóz, to zapraszam tym samochodem na Tor Poznań. Wtedy ja wsiądę w to S4 B8 i bedę używał tylko 2 biegów. Okeeeeeeej ?

a co to ma do rzeczy , szybki kierowca a szybki samochod to dwie rozne rzeczy

To ma do rzeczy że B8 S4 nie tylko jest szybkie na prostej, ale i na torze. Poszukaj dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

450yamaha wpadaj do wawy..trochę aut mocnych jest :evil: mogę Ci ustawić nową rs6 w sedanie :) albo jakieś 911T..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to ma do rzeczy , szybki kierowca a szybki samochod to dwie rozne rzeczy

"Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców" - Colin McRae :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

450yamaha gratuluje autka , to że jedzie ono równo z lexusem IS-F i jest szybsze od starego dłubniętegoo RS4 (znam właścicieli aut z filmu powyżej) chyba rozwiewa wątpliwości co do osiągów na prostej. Nie wiem jak auto radzi sobie na torze, ale myśle że tutaj też jest w stanie zadziwić niejednego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy to auto nie jest cos nadlubane , bo przy stosunku mocy do masy wrecz nie daje wiary na takie osiagi [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 18:11_________________________________________________

"Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców" - Colin McRae

zgadza sie ale rozmawiamy tu o samochodzie a nie o tym kto lepiej ogarnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi S4 z tego filmu powyżej jest seryjne. Pisałem nawet do autora o to.

450yamaha wpadaj do wawy..trochę aut mocnych jest :evil: mogę Ci ustawić nową rs6 w sedanie :) albo jakieś 911T..

:oo To ja mam wpadać do Warszawy? Jak chcecie, zapraszam do Poznania. My mamy autostradę :gwizdanie: :>

Jak dobrze pójdzie, to uda mi się zestawić S4 z Panamerą 4s. Niestety, jak w przypadku wszystkich aut wymienionych tam wyżej w postach, to żaden brat kolegi siotry od stryja, a zwykła koleżanka :wallbash::polew:

A jesli ktoś nadal mysli że ma, lub jego wujek, babcia, ciocia, stryjeczny brat wujka kuzyna, szybki wóz, to zapraszam tym samochodem na Tor Poznań. Wtedy ja wsiądę w to S4 B8 i bedę używał tylko 2 biegów. Okeeeeeeej ?

Masz gdzieś tu jakieś S4 B8 w Poznaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie, to uda mi się zestawić S4 z Panamerą 4s. Niestety, jak w przypadku wszystkich aut wymienionych tam wyżej w postach, to żaden brat kolegi siotry od stryja, a zwykła koleżanka

no to widocznie ten typ tak ma i to auto dla kobiet :polew: , u mnie w biurowcu jezdzi nia jedna taka blad dziunia , na oko +/- 35 lat :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

450yamaha wpadaj do wawy..trochę aut mocnych jest :evil: mogę Ci ustawić nową rs6 w sedanie :) albo jakieś 911T..

Adaś - bierz swojego najlepszego sąsiada pod mankiet, wsiadajcie w S5 i dawajcie na pyrlandię :naughty: Ciekaw jestem tego fizycznego porównania, bo Elb narobił smaka wszystkim opowieściami o łupaniu oponentów w R8 itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo tak, jestem BARDZO ciekaw porównania z S5..

Tylko musisz się Konrad uzbroić w cierpliwość i to wielką jej ilość, bo tymczasowo to każdy by chciał, a jakoś nie wychodzi :naughty: Elb zawsze chętny bywał, ale coś ostatnio poświęca się szkoleniu w zakresie Bezpiecznej Jazdy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S5 naprawdę daje radę, wolałbym nie obstawiać tego pojedynku , różnice moim zdaniem będą minimalne ze wskazaniem na ........ :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...