Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mi sie ta fela na b6 nie widzi:kwasny:

ee czemu :wink: nawet niezle wyglada :naughty: cosik ci Endriu lampa nie siadla dobrze moze masz slizg wyebany :wink:

nieeee , po prostu źle wyklepany błotnik :decayed::wink:

:grin: no chyba ze tak:wink:
Opublikowano
  • Autor

Pany a na jakim ustawieniu zawiechy robić zbierznosc? Jak do tej pory ani w zimę ani w lato nie scinalo mi opon ale teraz na kierze czuje że chyba nie bardzo jest zbierznosc:decayed:

Opublikowano

Przos siadł idealnie, popracuj nad tyłem i co najważniejsze zrób cos z tym przodem chodzi mi o lampe i maske (spasowanie).Felga :kox:

Opublikowano
Pany a na jakim ustawieniu zawiechy robić zbierznosc?

Na finalnym, jak masz cos obnizac / podkrecac, to poczekaj zanim nie dojdziesz do finalnego setupu.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Zabłądziłem na forum... 2,0 i ten spas ryja - poezja! :banan::decayed:

Opublikowano

popraw tą zawieche bo nie wygląda za dobrze, jak dla mnie koło nie pasuje do tego koloru nadwozia , felga bardzo ładna ale kolorystycznie jak dla mnie na minus ale jak sie Tobie podoba to najważniejsze , sam zastanawiałem się czy do siebie tej nie wsadzić z tym że ja mam srebrną budę myślę że by leżały ciut lepiej , to org czy zammienik?

Opublikowano
  • Autor
Zabłądziłem na forum... 2,0 i ten spas ryja - poezja! :banan::decayed:

Spas ryja już się poprawił:naughty: Kolego powyżej wystarczy żebyś zobaczyl auto na żywo i byś slinotoku nie powztrzymal. Nie jestem mistrzem foto a tył siadł mocniej po przejechaniu troche km:wink:

Opublikowano

ehh mi się nie widzi i tyle , ustaw gwint jak należy i po temacie to 20 minut pracy :) A co alusów po prostu do auta pasują ale nie do tego koloru i tyle i raczej ślinotoku nie dostane bo nie robi to aż takiego szału na mnie jak inne auta m.in tutaj na forum.

Opublikowano

Wandej pieknie ten rotor siadł :naughty:

Opublikowano

Fajnie pasuje ten rotor do B6:wink:

Opublikowano

Wandej, bede w Plonsku na swieta, wiec mozemy spota zrobic

Opublikowano

Wandej mendo...jest moc:kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor
Wandej, bede w Plonsku na swieta, wiec mozemy spota zrobic

W sobotę już będziesz? Chyba mam wolne to byśmy się spikneli:wink:

Wladi moc będzie jak s-line tył znajdę albo s4. Teraz jest zwykły i to jeszcze podrapany:kwasny:

Front idzie 1cm w góre bo dzisiaj zawisłem pod bierdą:decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ty zamiast jakiś zderzaków byś zainwestował w co innego :

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/beczki-oleju-200l-316249/ :bag:

jedna na dach, druga w bagażnik, to sedan nie wejdą 2 do bagażnika :thumbdown:

:polew:

Opublikowano
  • Autor
Ty zamiast jakiś zderzaków byś zainwestował w co innego :

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/beczki-oleju-200l-316249/ :bag:

jedna na dach, druga w bagażnik, to sedan nie wejdą 2 do bagażnika :thumbdown:

:polew:

Fak ju:przebiegly:

S -line ladnie siądzie:kox:

Opublikowano

s-line ładny będzie :wink:

Opublikowano
  • Autor
s-line ładny będzie :wink:

Może to nie s4 ale będzie git:wink::kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Szukaj zderzaka na tył S4 bo później będziesz żałował jak kupisz s-line, ja odbieram mojego od lakiernika prawdopodobnie jutro :wink:

Opublikowano
  • Autor
Szukaj zderzaka na tył S4 bo później będziesz żałował jak kupisz s-line, ja odbieram mojego od lakiernika prawdopodobnie jutro :wink:

Nie sądze bo kupiłem go za 400zł:kox::decayed:

Opublikowano

I tak później zmienisz na S4 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.