Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Paczka dotarła?

Tak podaj dane to wyslę przelew :wink:

z tym zderzakiem mordo to :facepalm: jak chcesz caly miec nie lepiej esowy dac?

jak chcesz opyle ci moj motor BEXA :decayed:

W ogóle esowy zderzak przód mi się nie podoba. Tył to co innego :kox:

Opublikowano

True. Esowy przód w B6 Audi jakoś nie wyszedł.

Nie bez powodu nie ma wzięcia u "rezaczy" :decayed:

Edytowane przez Armi

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

fajny ten parch :kox: tylko te schowane końcówki wydechu bym poprawił :decayed:

Opublikowano

Wandej, paka jeszcze nie dotarła....

Opublikowano
  • Autor

Armi przód s-line zespawany juz :kox: Mało nie fapałem jak to zobaczyłem :kox: Jedrek ulterki leżały już 2 tygodnie prawie ale auto u lakiernika i nie zdążyłem :facepalm: Tomek posyłam jutro jarzmo + klocuszki blaszki też :hi: Ciekawy jestem sam efektu złotych zacisków na aucie :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ryju bierz wiaderko i leć myć auto rób foto i up tu proszę. Pokaż te pasci cóż tam wymodził.

Opublikowano

No właśnie, bo plany były a co z realizacją i potwierdzeniem fotkami? :guma::wink4:

Opublikowano

Jutro leci paczka.

Opublikowano
  • Autor

Jutro leci paczka.

:kox::kox: Będzie złotko w rozmiarze 15` stalówki :decayed:

Dzisiaj wpadły ulterki ;) Może do końca tygodnia ogarnę foto razem z zaciskami na aucie :kox:

20150408_142825_resized_zpsbunl1kgk.jpg

20150408_142837_resized_zpsjst2gosu.jpg

Sory za czystość auta myjnie mma daleko :decayed:

I teraz rarytasik w sobotę montaż :banan: Dziękówa Tomek :hi:

20150408_143307_resized_zpsv7ekw6gt.jpg

Opublikowano

No z tymi końcówkami wreszcie jest tak jak być powinno :oklasky: A heble :slina: będzie kosa w połączeniu z rotorami

Opublikowano

Fajne to masz. :naughty:

Końcówki jak na mój gust za mocno wysunięte ale grunt, że 90mm. ; )

Opublikowano

Hamulcownia koks kolor Wujek... :thumbup1:

ja sie pytam gdzie są moje....? :punish:

Opublikowano
  • Autor

Hamulcownia koks kolor Wujek... :thumbup1:

ja sie pytam gdzie są moje....? :punish:

Pryskają się nadal :decayed: Będą koło 15stego tak jak chciałeś. Chyba :bag:

Opublikowano

Hamulcownia koks kolor Wujek... :thumbup1:

ja sie pytam gdzie są moje....? :punish:

Pryskają się nadal :decayed: Będą koło 15stego tak jak chciałeś. Chyba :bag:

a wiesz ze jak sie nie przyłożysz do roboty to na scianie sobie je powiesisz? ja bubla nie biere :P:grin:

Opublikowano

Ladnie. :) no i hebelek sie pieknie wkomponuje w nadkola. :D

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze planuje 300mm tyl tylko musze Deva przycisnąć o upgrade:naughty:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Nie byłeś dzisiaj wieczorem pod Narodowym ? :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Nie ale był mój ziomek w bardzo podobnym aucie. Kolor ten sam i rotory tylko 18:wink: Miałem impre bo tak to bym przyjechał

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Czyli to jego widziałem, bardzo ładnie się prezentowało :decayed:. Poszedłem poszukać, ale nie znalazłem.

Opublikowano

Jeszcze planuje 300mm tyl tylko musze Deva przycisnąć o upgrade:naughty:

Tapnięte z SGS5

Jak sobie sam nar... znajdziesz, to Ci pomazuje.

Andrzej wyslij mi jak mozesz pare fot tych zaciskow to wkleje sobie na strone www

miałem zrobić foty ale przypomniałem sobie jak juz były spakowane :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.