Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM


Wandej

Rekomendowane odpowiedzi

To nawet jak seria nie jedzie. Do setki to sie brata 1,8T z softem chyba lepiej zbiera.

Flyer a co do nedznego gotowca to ostatni wynik w b7 na takowum 330ps/500 nm

To nie jest AGB to raz. A dwa to ruszyć nie jest wcale tak łatwo wiecznie jeżdząc fwd ;) Będzie hamownia tylko muszę mieć chwilę czasu to zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer a co do nedznego gotowca to ostatni wynik w b7 na takowum 330ps/500 nm

Mi też się dobrze na nim latało, ale sam wiesz, że różnie przyjmują je motory... bo większości 2,7T na rynku przydałby się remoncik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci hamownia pokaze wiecej jak 250 ps sie zdziwie. Czasami sie lepiej nie odzywac bo jak widac od razu " po pierwsze / po drugie " i ze hejtem jebe alboco. Po prostu to auto NIE JEDZIE i nie chodzi o start czy to ze seria. Wrzuc w YT audi 2,7t 0-100 i zobaczysz ze seryjne lepiej jada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci hamownia pokaze wiecej jak 250 ps sie zdziwie. Czasami sie lepiej nie odzywac bo jak widac od razu " po pierwsze / po drugie " i ze hejtem jebe alboco. Po prostu to auto NIE JEDZIE i nie chodzi o start czy to ze seria. Wrzuc w YT audi 2,7t 0-100 i zobaczysz ze seryjne lepiej jada...

Napisałem Ci tylko dlaczego może nie jechać jak "seria" gdzie każdy przyjmuję serie jako AGB. Będzie hamownia ,będzie wiadomo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz are wiec 250 ps :) 15 koni na filmiku nie wyczujesz ale na oko on nie ma nawet serii 230 . jedz jedz :) Ciekawi mnie czy umiem wrozyc z filmikow moce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego ten check? Trochę słabo, że auto po swapie wyjechało z nim. Powinniście to ogarnąć.

Szczerze mówiąc zrobiłbym z Ciebie wiatrak moim dizlem :) coś tu jest nie halo z autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sondy muszę diagnostyczne usunąć ze sterownika do tego błąd Evap(w US jest ta instalacja przy silniku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto robił swapa, ale powinien to na starcie ogarnąć, bo trochę amatorka :). A co ze wskazówką paliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrazenie ze moje lzejsze, 200konne b5 jechalo nie gorzej... ogarniaj bo jest biednie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto robił swapa, ale powinien to na starcie ogarnąć, bo trochę amatorka :). A co ze wskazówką paliwa?

Zbiornik jest od angola i wskaźnik pokazuje na odwrót.Trzeba wymienić płytki pływaków na eu. Michu nie każdy ma sprzęt do grzebania w sterowniku a takowy nie jest potrzebny do swapa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie tak samo jak wczoraj mi kolega pokał jego lagune 1.9tdi :D

zrob z tego motora to co powinno byc :D bo bieda straszna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej jak będziesz w okolicy Mławy to daj znać,przystawię się moim 1.8t :naughty: częściowo nie sprawnym ale :)

ogólnie gratki za czas poświęcony furce :kox:

Edytowane przez krzysiekml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej jak będziesz w okolicy Mławy to daj znać,przystawię się moim 1.8t :naughty: częściowo nie sprawnym ale :)

ogólnie gratki za czas poświęcony furce :kox:

Jak będzie jakiś wolniejszy weekend to pomyslimy:wink: Tam na marszałkowskiej macie ładny pas chyba co?:kox:

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik jest od angola i pokazuje na odwrot ? ja pie%4ole :D

Kij tam w checka , brak mocy i plywaki od angola :D Wazne ze masz pospawane za***iście :)

A merytorycznie : ani EVAP ani sondy diagnostyczne nie beda ciely mocy...

Edytowane przez Nosb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć czy faktycznie jest spadek :wink: Auto śmiga ale nie mam czasu przysiąść do niego i porobić kilka rzeczy. ECU ogarnięte (usunięte sondy) i checka już nie wywala. Żadnych błędów nie pokazuje po za sporadycznym wypadaniem zapłonu. Założyłem letnie kapcie i osłony górne motoru. Nie mam czasu się porządnie wyspać :decayed: Autem zrobiłem od połowy stycznia prawie 5ttyś km i wszystko jak narazie jest git :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...