Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] [C5 AKN] Przepływomierz - A6 2.5 TDI 12.98'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam nastepujace pytanie:

czy przeplywomierze sie zwykle tylko czysci czy wymienia?

a jesli chodzi o wymiane to jakiej firmy polecacie? tak aby stosunek cena/jakosc byl sensowny

Opublikowano

mam nastepujace pytanie:

czy przeplywomierze sie zwykle tylko czysci czy wymienia?

a jesli chodzi o wymiane to jakiej firmy polecacie? tak aby stosunek cena/jakosc byl sensowny

tylko wymienia ...

tylko oryginał ...

Opublikowano

zwykle to się je wymienia, czasem z oszczędności można je wymyć i nawet to pomaga :wink:

Wymiana to tylko oryginał z ASO, zwłaszcza w silniku 2.5TDI...

Opublikowano
  • Autor

dzieki za odpowiedz.

to pewnie moze kosztowac jakies 300 podejrzewam?

Opublikowano

około 400zł

Opublikowano

około 400zł

ale chyba w rozliczeniu trzeba oddac swoj stary ... :rolleyes:

Opublikowano
ale chyba w rozliczeniu trzeba oddac swoj stary ...

Dokladnie , dowiadywałem się , bo na dniach wymieniam u siebie. :wink:

Opublikowano

Do tego silnika nie da się wyczyścić tylko wymiana - co ok 100 000

Opublikowano

Do tego silnika nie da się wyczyścić tylko wymiana - co ok 100 000

da sie wyczyścić , doświadczyłem tego na własnej skórze na hamowni mierzony przed i po wyczyszczeniu , a wymiana to tylko w ASO koszt 396 zl plus oddajesz stary i oczywiście ich szantaż że jak oni ci założa to 2 lata gwarancji jak nie to gwarancji nima koszt założenia 50 -80 zł :shocked: za odkecenie 2 śrubek :grin:

Opublikowano
  • Autor

chociazby wczoraj zadzwonilem do ASO i chcialem zeby mi sprawdzili auto komputerem. Juz bylem umowiony na dzisiaj, ale jak zapytalem o koszt uslugi to powiedzieli 200zl. Za samo podlaczenie do komputera. Za zdradzenie co komputer powiedzial pewnie nastepne 50zl. Dajcie spokoj.

Wczoraj pytalem tutaj na forum i w okolicy rowniez (W-wa Wawer). Diagnostyke z komputera zrobie sobie za 40zl i jeszcze zostanie troche na piwo na dzisiejszy mecz.

Szczerze, to chyba bede omijal ASO z daleka. Czy ktos kiedys skorzystal z ich gwarancji?

W kazdym razie dzieki za info w sprawie samej czesci. Rozumiem, ze poprostu zamiennikow nie ma albo sa chusteczkowe.

Opublikowano

Zaminniki są ale nie polecam Ci ich.Sam taki miałem i sprawnie działał 2 dni także tylko oryginał.

Opublikowano

chociazby wczoraj zadzwonilem do ASO i chcialem zeby mi sprawdzili auto komputerem. Juz bylem umowiony na dzisiaj, ale jak zapytalem o koszt uslugi to powiedzieli 200zl. Za samo podlaczenie do komputera. Za zdradzenie co komputer powiedzial pewnie nastepne 50zl. Dajcie spokoj.

Wczoraj pytalem tutaj na forum i w okolicy rowniez (W-wa Wawer). Diagnostyke z komputera zrobie sobie za 40zl i jeszcze zostanie troche na piwo na dzisiejszy mecz.

Szczerze, to chyba bede omijal ASO z daleka. Czy ktos kiedys skorzystal z ich gwarancji?

W kazdym razie dzieki za info w sprawie samej czesci. Rozumiem, ze poprostu zamiennikow nie ma albo sa chusteczkowe.

wpadnij na spota to będziesz miał diagnostykę za free, logi wrzucasz na forum i kilku fachowców się nim przyjrzy i diagnoza będzie 100% skuteczna, jak nie chce Ci się przyjechać na spota to podjedź do mnie i za piwko Ci zrobię pełne logi :)[br]Dopisany: 06-06-2007, 13:02:56_________________________________________________co do przypływki to tylko ASO z gwarancją, bo i tak nie wytrzyma za długo więc będziesz u nich na gwarancji go jeszcze wymieniał ze trzy razy w ciągu gwarancji, więc wyjdzie najtaniej :evil:

Opublikowano

Podłączyłbym sie do tematu, powiedzcie jakie są objawy padniętej przepływki. Jak ją ostatnio odłączałem zeby zajrzeć do niej, to wyglądała na czyściutką, wiem że taka powinna oczywiście byc, ale zastanawiam sie czy oby jej nie wymienić bo autko odkupiłem i nie wiem kiedy to ustroństwo było ostatnio wymieniane.

Opublikowano

zrób log dynamiczny 010 to będzie wiadomo czy przepływka jest OK

Opublikowano

witam

jak zabrać się za czyszczenie przepływki

dzięki

Opublikowano
jak zabrać się za czyszczenie przepływki

najpierw poszukać na forum

choćby tu ktoś pisał:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12376.msg153665#msg153665

Zresztą na naszym forum też jest opisane jak to się robi, bez zdjęć - ale nie ma w tym wielkiej filozofii

Opublikowano

a może jednak napisze ktoś konkretnie o czyszczeniu przepływki

Opublikowano
  • Autor

Mam pytanie do SebMis'a odnosnie zaproszenia na spot. Kiedy najblizszy spot? W ten wtorek na torwarze? Chetnie skorzystalbym z oferty podlaczenia VAG-a. Piwko tez bedzie ;-)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=45.0

pre_pl

Opublikowano

wpadaj we wtorek na torwar, ja będę ok. 20 vag też podjedzie :cool:

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

ja tez mam przepływomierz do wymiany i znalazłem Magneti Marelli za 200 zl. co sadzicie na jego temat? czy ktoś z Was miął do czynienia z tą marką przepływki?

sprzedaje firma skodex i daja rok gwarancji bez oddawania starego...

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=373474948

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.