Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eee nie opłaca się :decayed: Już lepiej coś innego :tongue4: A poważnie to za te 3 lata już muszę latać czymś z Q :evil:

dobra jadę oglądać tą furę, bo ładna pogoda ;)

zrób foty

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na ch#j Ci były 2 stopniowe? :tongue4: trzeba było iść na jednostopniowe :tongue4:

u mnie na polibudzie na większości wydziałów są 2 stopniowe, lipa

aa co ciekawe to musze napisać w sumie 4 prace: przejściową inż, inż, przejściową mgr i mgr :shocked:

Opublikowano

u mnie na polibudzie na większości wydziałów są 2 stopniowe, lipa

aa co ciekawe to musze napisać w sumie 4 prace: przejściową inż, inż, przejściową mgr i mgr :shocked:

:shocked: pojeb@ło ich :decayed: Ja byłem (tzn. jestem :decayed: ) ostatnim rocznikiem u mnie na PL co miałem możliwość wyboru jedno- albo dwustopniowych :naughty: Proste że wybrałem jednostopniowe :tongue4:

Opublikowano

no to Ci się fartneło :evil:

Opublikowano

:hi:

Ja to już dawno po sesji jestem.

Spot w Puławach -bardzo chętnie. Często tam bywam ale żadnej klubowej a4 nie widziałem.

Ponad 3 lata jeżdże po Puławach oklejony. Ale chyba tylko ja jeden...

Widze ,że może w końcu się coś ruszy w kwestii spotów puławskich - jeszcze, żeby znaleźć trochę czasu...

Opublikowano

:hi:

Ja to już dawno po sesji jestem.

Spot w Puławach -bardzo chętnie. Często tam bywam ale żadnej klubowej a4 nie widziałem.

Ponad 3 lata jeżdże po Puławach oklejony. Ale chyba tylko ja jeden...

Widze ,że może w końcu się coś ruszy w kwestii spotów puławskich - jeszcze, żeby znaleźć trochę czasu...

:hi:

Wiec jest nas juz 8 :naughty:

Opublikowano

Na miejscu to i jakiegoś browara będzie można zrobić :drunk: , a dla kolegów z LRY jakiś transport się zorganizuje...

Opublikowano

Wiec jest nas juz 8 :naughty:

myślę że i Conti jako 9 :>

Opublikowano

Co sie wko0pałem, właśnie kolezanka mi powiedziałą że mam zaliczenie jutro :wallbash: 5-7 rysunków a ja nic nie mam ani weny nawet :thumbdown: bedzie sesja poprawkowa 2:0 w plecy juz na starcie :wallbash:

Opublikowano

dobrze ze dziś a nie jutro :polew:

Opublikowano

i na zakończenie B7 sobie sprawie

...ooo prosze i kto to mowi :P

:decayed:

Ale tylko benzinke :naughty:

Opublikowano

:kox: pasowałoby Wam temcik na górze podwiesić co? :gwizdanie: To Każdy z Was przeleje mi na konto po 200 zł i jutro to załatwię :good:

:decayed::kox:

Opublikowano

Czekaj jeszcze bedziesz chciał przyjechać do puław jak zobaczysz jaka ekipa tu bedzie :naughty:

Opublikowano

Czekaj jeszcze bedziesz chciał przyjechać do puław jak zobaczysz jaka ekipa tu bedzie :naughty:

No to Wam napisałem przecież, myślcie coś o organizowaniu wojewódzkiego :tongue4: Tylko niekoniecznie w LPU, bo reszta regionu nie dojedzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Ja to już dawno po sesji jestem.

Spot w Puławach -bardzo chętnie. Często tam bywam ale żadnej klubowej a4 nie widziałem.

Ponad 3 lata jeżdże po Puławach oklejony. Ale chyba tylko ja jeden...

Widze ,że może w końcu się coś ruszy w kwestii spotów puławskich - jeszcze, żeby znaleźć trochę czasu...

Jak dostanę naklejeczkę będzie nas dwóch :>

Opublikowano

Super sprawa robienie wspólnych spotów. Popieram.

Nie to że masz popierać, ale czy wspierasz akcje i przyjeżdzasz :naughty:

Trzeba by jakieś terminy zarzucić wstępne żeby każdy mógł sie dostosować

:good:

Proponować bo ja w 80% powinienem sie dostosować :decayed:

Opublikowano

no to organizator niech jakiś rzuci :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.