Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja odpadam 19 pracuję wtedy od 14 do 22 :kwasny:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja odpadam 19 pracuję wtedy od 14 do 22 :kwasny:

To lutowe piatki odpadają, jak wygląda u was sprawa w marcu :mysli:

Opublikowano

Mi jak narazie te weekendy odpadają nie wiem jak dalej :tongue4:

2010-02-13 2010-02-14

2010-02-27 2010-02-28

2010-03-13 2010-03-14

2010-03-27 2010-03-28

2010-04-17 2010-04-18

2010-05-08 2010-05-09

2010-05-22 2010-05-23

2010-06-05 2010-06-06

2010-06-19 2010-06-20

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

Mi jak narazie te weekendy odpadają nie wiem jak dalej :tongue4:

2010-02-13 2010-02-14

2010-02-27 2010-02-28

2010-03-13 2010-03-14

2010-03-27 2010-03-28

2010-04-17 2010-04-18

2010-05-08 2010-05-09

2010-05-22 2010-05-23

2010-06-05 2010-06-06

2010-06-19 2010-06-20

ja jeszcze nie mam aż takiego wykazu, ale widze że masz chyba tak jak ja bede miał, bo też mam co 2 tyg, z tym że niewiem czy bede miał jakaś przerwe pomiedzy semestrami, a 13-14 mam egzaminy

Opublikowano

Masakra chłopaki, to może jakaś Niedziela późnym wieczorkiem

Opublikowano

a może sobota??

Opublikowano

a może sobota??

dla mnie moze być tylko tak samo jak datowo u sebka zapewne bede miał zjazdy

Pany regenerował ktos pompe wtryskową, bo prawdopodbnie to ona jest winna złej kondycji samochodu ;(

Opublikowano

Mi też raczej sobota by pasowała - ale dzień wcześniej bym wiedział czy moge wpaść. Pompy jeszcze nie robiłem podobno w Garbowie jest świetny serwis diesla, za to czeka mnie wymiana wtrysków na wiosne :wallbash:

Opublikowano

to która sobota by Wam odpowiadała? dawać jakieś pomysły :)

Opublikowano

Może ta nadchodząca - chyba będe miał wolną...?

Opublikowano

Może ta nadchodząca - chyba będe miał wolną...?

nadchodząca dla mnie jest najgorszą sobotą lutego - sesja wiec mnie 100% nie ma :wallbash:

Opublikowano

no mnie tez nie będzie 13

Opublikowano

No mnie od piątku w ogóle nie będzie do końca lutego. Jeśli spot to tylko marzec mi pasuje.

Może 6 byśmy spróbowali coś wymodzić

Opublikowano
  • Autor

No mnie od piątku w ogóle nie będzie do końca lutego. Jeśli spot to tylko marzec mi pasuje.

Może 6 byśmy spróbowali coś wymodzić

6 marzec może być

Opublikowano

jak tak dalej bedziecie wymyslac to nigdy nie bedzie zadnego spotu.niech bedzie 6 marzec kogo nie bedzie to trudno...bedzie na nastepnym proste

Opublikowano

jak tak dalej bedziecie wymyslac to nigdy nie bedzie zadnego spotu.niech bedzie 6 marzec kogo nie bedzie to trudno...bedzie na nastepnym proste

Noto jadymy z 6 marca, ja powinienem być :good:

Opublikowano
  • Autor

No mnie od piątku w ogóle nie będzie do końca lutego. Jeśli spot to tylko marzec mi pasuje.

Może 6 byśmy spróbowali coś wymodzić

6 marzec może być

Sorki mylło mi się :thumbdown: 6 marca jadę do LBN

Opublikowano

No mnie od piątku w ogóle nie będzie do końca lutego. Jeśli spot to tylko marzec mi pasuje.

Może 6 byśmy spróbowali coś wymodzić

6 marzec może być

Sorki mylło mi się :thumbdown: 6 marca jadę do LBN

:bicz:

Opublikowano
  • Autor

Może 7 marca w niedzielę?

Opublikowano

Może 7 marca w niedzielę?

Hmm w ostatecznosci :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.