Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale jak uderzysz do Ryk to zawsze ktoś będzie :naughty:

Adas gdzie ty robiłes przekładke amorów i czy zrobili Ci to od ręki :mysli: czy musiałeś sie umawiać :mysli:

Musiałem się umawiać. Nie jedź tam - wiesz jak się moja przekładka skończyła.

Centrum Auto-Części :thumbdown:

ok w takim razie szukam u siebie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

http://www.mmpulawy.pl/artykul/zobacz-f-16-na-pikniku-lotniczym-w-deblinie-143509.html

a co wy na to moe spot w Deblinie[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 20:30_________________________________________________Witamy Kamila :hi: moze chcesz zeby moj szwagier zrobil ci rozrzad

Opublikowano

http://www.mmpulawy.pl/artykul/zobacz-f-16-na-pikniku-lotniczym-w-deblinie-143509.html

a co wy na to moe spot w Deblinie[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 20:30_________________________________________________Witamy Kamila :hi: moze chcesz zeby moj szwagier zrobil ci rozrzad

19 czerwca tzn dzisiaj to było :polew: :polew: ja wróciłem z wycieczki własnie z wawy :decayed: test spręzyn zaliczony pozytywnie :kox:

Opublikowano
  • Autor

http://www.mmpulawy.pl/artykul/zobacz-f-16-na-pikniku-lotniczym-w-deblinie-143509.html

a co wy na to moe spot w Deblinie[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 20:30_________________________________________________Witamy Kamila :hi: moze chcesz zeby moj szwagier zrobil ci rozrzad

19 czerwca tzn dzisiaj to było :polew: :polew: ja wróciłem z wycieczki własnie z wawy :decayed: test spręzyn zaliczony pozytywnie :kox:

przecie dzisiaj 11 :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

http://www.mmpulawy.pl/artykul/zobacz-f-16-na-pikniku-lotniczym-w-deblinie-143509.html

a co wy na to moe spot w Deblinie[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 20:30_________________________________________________Witamy Kamila :hi: moze chcesz zeby moj szwagier zrobil ci rozrzad

19 czerwca tzn dzisiaj to było :polew: :polew: ja wróciłem z wycieczki własnie z wawy :decayed: test spręzyn zaliczony pozytywnie :kox:

przecie dzisiaj 11 :mysli: :mysli: :mysli:

osz kórwuńka źle spojrzałem na kalendarz :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

http://www.mmpulawy.pl/artykul/zobacz-f-16-na-pikniku-lotniczym-w-deblinie-143509.html

a co wy na to moe spot w Deblinie[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 20:30_________________________________________________Witamy Kamila :hi: moze chcesz zeby moj szwagier zrobil ci rozrzad

19 czerwca tzn dzisiaj to było :polew: :polew: ja wróciłem z wycieczki własnie z wawy :decayed: test spręzyn zaliczony pozytywnie :kox:

przecie dzisiaj 11 :mysli: :mysli: :mysli:

osz kórwuńka źle spojrzałem na kalendarz :wallbash: :wallbash:

:polew: ale urwał

Opublikowano

pany kiedy spot bo audi zostało lekko odświeżone 8095553df61f4da8med.jpg

Opublikowano

pany kiedy spot bo audi zostało lekko odświeżone 8095553df61f4da8med.jpg

A kiedy proponujesz :decayed: ja w następny week w wawie siedze :confused4:

Opublikowano

Ja mogę jutro wpaść na pulawy :D

Kupiłes fure :silacz::baseball:

Opublikowano
  • Autor

cysiek nowy felunek ma to może się jutro pochwalić :> mamy też nowego usera to może z sebkiem przypędzi :buhaha:

Opublikowano

jutro to nie bardzo mi pasuje bo albo będę w Nałęczowie albo Kazimierzu :tongue4:

Opublikowano

no to co robimy dzis tego spota?bo obecnie ide spac :D i jak wstane to jestem zwarty i gotowy :D

Opublikowano

Więc kiedy jakiś spot w Puławach lub okol bo jestem nowy ale dołaczył bym do "timu" :decayed:

Opublikowano

Więc kiedy jakiś spot w Puławach lub okol bo jestem nowy ale dołaczył bym do "timu" :decayed:

:hi:

tylu nas już tu a nikt nie potrafi zaproponowac konkretnego terminu

za tydzień będzie fajny zlot w Ułęzu 25-27 ale trzeba deklaracje wypełnic i wjazd płatny ale imprezka bedzie lepsza :good: i od nas z forum bedzie dosć sporo ludzi

zapraszam :good:

Opublikowano

Wiem właśnie że za tydz jest majóvwa ale strasznie duzo ceregieli z tym wjazdem juz nie chodzi o płatność bo to norma bo obiekt prywatny. Dla mnie sensowniej byłoby zbierac $ pod bramą od ludzi z VAG i wjeżdza kto chce tyle że niebyłoby kontroli nad nikim. Są + i -. Ale to tylko moje zdanie.

Opublikowano

Wiem właśnie że za tydz jest majóvwa ale strasznie duzo ceregieli z tym wjazdem juz nie chodzi o płatność bo to norma bo obiekt prywatny. Dla mnie sensowniej byłoby zbierac $ pod bramą od ludzi z VAG i wjeżdza kto chce tyle że niebyłoby kontroli nad nikim. Są + i -. Ale to tylko moje zdanie.

Z tym sie zgodze, że lepiej by było pod brama bez żadnych rejestracji :gwizdanie: no ale nie my ustalamy reguły, co roku w ten sposób organizują impreze

Opublikowano

nie gadajcie ze spota pod TESCO robicie i kukuryny przy kazji wyrywacie :tongue4:

:polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.