Spoty Puławskie

paput

haha ledy :P ja mialem zwylke i tez sie fajnie prezentowaly za to 4 kopytka i troszke kucy pod maska :)

chudy a Ty coś już kupiłeś?

• Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam klubowicze,

razem z rodzicami jeszcze nienarodzonego chłopca prosimy o pomoc, zajrzyjcie do tego wątku, każdy grosz się liczy: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160387.0

pozdrawiam i dziękuję za każdą pomoc :hi:

A ja dzisiaj rozwaliłem Audiczke w drodze z pracy wjechałem w tył poldka...Wyprzedzałem kilka samochodów przed którymi jechał jeden delkwent , który wlekł sie 20-30 km/h pojawił się samochód z naprzeciwka i miałem wybór czołówka ,albo wpakować się między samochody jadące w moim kierunku. No i niestety nie udało sie wyhamować i dzwon... :thumbdown:

:beksa: łosz kurna

no to lipa, wiem cos o tym ;( naprawiasz go czy sprzedajesz :mysli: miałes AC :chytry:

jedzie ktos 26 na wyscigi co beda na JP II w lublinie?

:mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 14:58_________________________________________________jedzie ktoś?

jedzie ktos 26 na wyscigi co beda na JP II w lublinie?

no chyba ja sie wybieram :)

jedzie ktos 26 na wyscigi co beda na JP II w lublinie?

no chyba ja sie wybieram :)

no i ja mam zamiar jechać, myślałem że może jakąś ekipą pojedziemy z racji tego że będzie audi Killer :evil::rolleyes:

ja moze bede ale nic nie obiecuje :gwizdanie:

jakbyś coś wiedział czy będziesz leciał to daj to można by ekipą polecieć :naughty::decayed:

narazie kumpla namawiam na kierownice :decayed:

ja też kumpla namawiam ale na wesele dzisiaj bryka najwyżej spotkamy się na miejscu

[quote name=Sebek (-_-) ]

ja raczej pojadę z kumplem :naughty:

to nici ze spota w Lbn,............................................................ miętkie pytki :evil::polew:

Paput to dawaj po nas pózniej nas porozwozisz, my juz zrobimy wtedy spota :evil:

:polew: wy będziecie żłopać browary a ja będę patrzył? no way :thumbdown:

:polew: wy będziecie żłopać browary a ja będę patrzył? no way :thumbdown: