Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ODPALIŁEM NARESZCIE DZIŚ SWOJĄ NIUNIE I ZROBIŁEM PARĘ KOŁECZEK PO MIASTECZKU :dance2:

i co było?

prozaiczna sprawa akumulator nowy sobie kupiłem i wszystko gra :decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ODPALIŁEM NARESZCIE DZIŚ SWOJĄ NIUNIE I ZROBIŁEM PARĘ KOŁECZEK PO MIASTECZKU :dance2:

i co było?

prozaiczna sprawa akumulator nowy sobie kupiłem i wszystko gra :decayed:

jakiej firmy?

Opublikowano

ODPALIŁEM NARESZCIE DZIŚ SWOJĄ NIUNIE I ZROBIŁEM PARĘ KOŁECZEK PO MIASTECZKU :dance2:

i co było?

prozaiczna sprawa akumulator nowy sobie kupiłem i wszystko gra :decayed:

jakiej firmy?

firmy centra... wiem ze bosch by był lepszy, ale nie posiadałem funduszy na taki...

Opublikowano
  • Autor

ODPALIŁEM NARESZCIE DZIŚ SWOJĄ NIUNIE I ZROBIŁEM PARĘ KOŁECZEK PO MIASTECZKU :dance2:

i co było?

prozaiczna sprawa akumulator nowy sobie kupiłem i wszystko gra :decayed:

jakiej firmy?

firmy centra... wiem ze bosch by był lepszy, ale nie posiadałem funduszy na taki...

przeciez centra robi jedne z najlepszych aku

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

paput był widział oglądał jeździł, kupił :mysli:

Opublikowano
  • Autor

paput był widział oglądał jeździł, kupił :mysli:

tak ale dużo koleś chciał i nie bardzo chciał zejść z ceny 10. 500 zł bez żadnych kół

coś pykało w rozrządzie http://otomoto.pl/audi-a4-piekne-czarne-1-8t-pl-okazja-C16603360.html

Opublikowano

A to jednak nie 2,4 :cool1:

Radom wszystko jasne :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A to jednak nie 2,4 :cool1:

Radom wszystko jasne :gwizdanie:

nie wiem już sam czego mam szukać, do diesla się trochę zraziłem problemy z turbo itp, podobnie pewnie jest z 1.8 T więć chyba pozostaje jakaś prosta benzynka

Opublikowano

Wiejskie blachy - WRA :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wiejskie blachy - WRA :decayed:

sam tam często bywasz :naughty::decayed:

Opublikowano

Wiejskie blachy - WRA :decayed:

sam tam często bywasz :naughty::decayed:

Często bywam w Radomiu, dlatego wiem że WR śmieją się z WRA. Szczególnie jak piszą, że są z Radomia a mają blachy WRA.

Opublikowano
  • Autor

Wiejskie blachy - WRA :decayed:

sam tam często bywasz :naughty::decayed:

Często bywam w Radomiu, dlatego wiem że WR śmieją się z WRA. Szczególnie jak piszą, że są z Radomia a mają blachy WRA.

co racja to racja :decayed:

Opublikowano

Chce ktoś kalendarz klubowy na 2011r :przebiegly: bo ja własnie zamawiam :good:

tu info co do ceny http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176608.0

wtedy byśmy za przesyłke mieli mniej :naughty:

Opublikowano

Chce ktoś kalendarz klubowy na 2011r :przebiegly: bo ja własnie zamawiam :good:

tu info co do ceny http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176608.0

wtedy byśmy za przesyłke mieli mniej :naughty:

:mysli: Jak mi załatwisz ten za 17 to biorę :naughty:

Opublikowano

Chce ktoś kalendarz klubowy na 2011r :przebiegly: bo ja własnie zamawiam :good:

tu info co do ceny http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176608.0

wtedy byśmy za przesyłke mieli mniej :naughty:

:mysli: Jak mi załatwisz ten za 17 to biorę :naughty:

ten za 17 idzie dla mnie, niestety ilosc tych tańszych adekwatna do ilosci fotek auta zamawiajacego, niestety tylko raz sie dostałem :decayed:

Opublikowano

Serdecznie ZAPRASZAM

>> Kalendarz Klubowy 2011 <<

Opublikowano

Najlepszego dzieciaczki :hi:

Opublikowano
  • Autor

Najlepszego dzieciaczki :hi:

:hi:
Opublikowano

Na pastere jeden z drrugim i to raaaz :decayed:

Opublikowano

Na pastere jeden z drrugim i to raaaz :decayed:

A Ty to co? :decayed::tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.