Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

3 dni mnie nie będzie więc możecie tęsknić :decayed:

Jadę na konferencję na Słowację :drunk::dance:

:decayed: już tęsknimy... :decayed: nie zapij tam za bardzo :wink4:

No i juz jestem.

Wczoraj cały dzień chorowałem - wykrakałeś :chytry:

W środe była ostra konferencyjna libacja a wczoraj kac :disgust:

Ogólnie było warto tłuc dupe 400km :kox:

jak wpadniesz po wężyk to poprawimy :naughty::decayed::drunk:

hehe chętnie tylko kto za mnie pojedzie jak będę drunk :drunk:

Myślałem że dzis jak będe jechał to wpadne ale niestety musze z być wcześniej i nie będę miał czasu. Jesli będziesz miał jak to zobaczymy sie w niedziele jak będe wracał do lublina. Może byc?

busy co 10 min do Lbn z Puław odjeżdżają :tongue4:

:mysli: nie wiem co w niedzielę będę robił :decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ktoś sie jeszcze wybiera ma majówke prócz Armiego Grna i mnie :mysli:

nie bądźcie miękkie pyty :kox:

Opublikowano

Siema,

Szukam dla ojca jakiegoś auta. W grę wchodzą VW, audi, seat. Oczywiście 1,9 TDi. (od 110PS i po 2000 roku)

Stary siedzi w Dęblinie więc jakbyście coś słyszeli, że ktoś sprzedaje to dajcie znać. Do wydania 35tys.

Później podeślę Wam linki do aut z Puław... jak możecie to luknijcie je bo ja nie mam czasu jechać do domu i szukać tam.

1. http://otomoto.pl/volkswagen-golf-plus-vw-golf-plus-1-9-tdi-goal-C19117737.html

Opublikowano
  • Autor

Ktoś sie jeszcze wybiera ma majówke prócz Armiego Grna i mnie :mysli:

nie bądźcie miękkie pyty :kox:

na zimowych 15" nie będę jechał :decayed:
Opublikowano

Ktoś sie jeszcze wybiera ma majówke prócz Armiego Grna i mnie :mysli:

nie bądźcie miękkie pyty :kox:

na zimowych 15" nie będę jechał :decayed:

to lepiej podjedź i oblukaj hornetowi furke, stoi gdzieś u ciebie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ktoś sie jeszcze wybiera ma majówke prócz Armiego Grna i mnie :mysli:

nie bądźcie miękkie pyty :kox:

na zimowych 15" nie będę jechał :decayed:

to lepiej podjedź i oblukaj hornetowi furke, stoi gdzieś u ciebie :wink4:

przeca ojciec jego ma z Dęblina niedaleko :cool1: ostatnio dla elmo ogladałem :naughty: to teraz ktoś inny :decayed: a tak powaznie nie mam czasu za bardzo
Opublikowano

Ktoś sie jeszcze wybiera ma majówke prócz Armiego Grna i mnie :mysli:

nie bądźcie miękkie pyty :kox:

na zimowych 15" nie będę jechał :decayed:

to lepiej podjedź i oblukaj hornetowi furke, stoi gdzieś u ciebie :wink4:

przeca ojciec jego ma z Dęblina niedaleko :cool1: ostatnio dla elmo ogladałem :naughty: to teraz ktoś inny :decayed: a tak powaznie nie mam czasu za bardzo

Ojcu to wcisną ciemnotę. Jakbym miał czas to sam bym pocisnął z Wrocka ale nie mam jak.... tylko jedna osoba jest z Puław (ogarnięta)

Opublikowano
  • Autor

Ktoś sie jeszcze wybiera ma majówke prócz Armiego Grna i mnie :mysli:

nie bądźcie miękkie pyty :kox:

na zimowych 15" nie będę jechał :decayed:

to lepiej podjedź i oblukaj hornetowi furke, stoi gdzieś u ciebie :wink4:

przeca ojciec jego ma z Dęblina niedaleko :cool1: ostatnio dla elmo ogladałem :naughty: to teraz ktoś inny :decayed: a tak powaznie nie mam czasu za bardzo

Ojcu to wcisną ciemnotę. Jakbym miał czas to sam bym pocisnął z Wrocka ale nie mam jak.... tylko jedna osoba jest z Puław (ogarnięta)

która :mysli:
Opublikowano

Toż qr** Puławy są tak rozległe, że ciężko podjechać ? ..... ehhh pogadam z kimś innym jak macie jakiś problem.

Opublikowano
  • Autor

Toż cholera Puławy są tak rozległe, że ciężko podjechać ? ..... ehhh pogadam z kimś innym jak macie jakiś problem.

mam tolka Puławy wpisane a za wisłą mieszkam, ech nerwowi CI ludzie zachodu :decayed:
Opublikowano

Toż cholera Puławy są tak rozległe, że ciężko podjechać ? ..... ehhh pogadam z kimś innym jak macie jakiś problem.

mam tolka Puławy wpisane a za wisłą mieszkam, ech nerwowi CI ludzie zachodu :decayed:

Jakiego zachodu ? Ja z Dęblina pochodzę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Toż cholera Puławy są tak rozległe, że ciężko podjechać ? ..... ehhh pogadam z kimś innym jak macie jakiś problem.

mam tolka Puławy wpisane a za wisłą mieszkam, ech nerwowi CI ludzie zachodu :decayed:

Jakiego zachodu ? Ja z Dęblina pochodzę :gwizdanie:

ale na zachód wyemigrowałeś :decayed:
Opublikowano

Toż cholera Puławy są tak rozległe, że ciężko podjechać ? ..... ehhh pogadam z kimś innym jak macie jakiś problem.

mam tolka Puławy wpisane a za wisłą mieszkam, ech nerwowi CI ludzie zachodu :decayed:

Jakiego zachodu ? Ja z Dęblina pochodzę :gwizdanie:

ale na zachód wyemigrowałeś :decayed:

bywa... dobra nie ma zbędnego gadania.... kto ogarnie temat i podjedzie zobaczy ?

Opublikowano

Spontan pod tesco za jakieś 40min do godziny zapraszam :decayed:

Nie pytac kto tylko przyjezdzać

Opublikowano
  • Autor

Spontan pod tesco za jakieś 40min do godziny zapraszam :decayed:

:decayed: sebek ma być o 21.30 ale pod halą targową i ja tez[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 20:21_________________________________________________wczoraj armistead zrobił kółko pod tesco i pojechał :>
Opublikowano

to dawajcie wczesniej :good: zadeklarowane 3 osoby juz sa

Opublikowano
  • Autor

to dawajcie wczesniej :good: zadeklarowane 3 osoby juz sa

to wpadnij pod halę o 21.30 będziemy[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 21:02_________________________________________________kto był pod tesco bo sebek pisał że "jeszcze stoja" :decayed: ale już nie miałem jak zawrócić :kox:
Opublikowano

Dzień dobry :hi: Może byśmy się trochę spocili? :polew:

Jakiś spocik, może jutro?

Ktoś się wybiera: http://www.automotoshow.info/ams/index.php

Opublikowano

Dzień dobry :hi: Może byśmy się trochę spocili? :polew:

Jakiś spocik, może jutro?

Ktoś się wybiera: http://www.automotoshow.info/ams/index.php

Eee to jakiś festyn pomarańczo-kiermaszowego tuningu jest :gwizdanie: spocik w lbn się zapowiada w najbliższym czasie

edit: ale fakt, że dupcie ładniejsze niż na vagu :sick3:

Opublikowano
  • Autor

Dzień dobry :hi: Może byśmy się trochę spocili? :polew:

Jakiś spocik, może jutro?

Ktoś się wybiera: http://www.automotoshow.info/ams/index.php

kiedy może w poniedziałek po twojej pracy albo wtorek?[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 11:05_________________________________________________jutro mam popołudnie nie dam rady :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.