Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
no widzisz w końcu zaczynasz dobrze gadać
udało mi się z wolnym:banan:
  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Może mi ktoś przypomnieć termin majówki bo mi gdzieś uciekło

Opublikowano

8-10czerwca

Opublikowano

Już znalazłem Kowi nie zapominaj o mnie na60% :s się wybieram dziś proszę o wolne :)

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

Może w końcu spotkamy się i nagrasz mi ten program:)

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

Może w końcu spotkamy się i nagrasz mi ten program:)

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

I paput może obejrzeć autko do ślubu

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

I paput może obejrzeć autko do ślubu

Opublikowano

Przypomnij w odpowiednim czasie co tam chciałes:wink:

Opublikowano
  • Autor
Już znalazłem Kowi nie zapominaj o mnie na60% :s się wybieram dziś proszę o wolne :)

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

Może w końcu spotkamy się i nagrasz mi ten program:)

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

Może w końcu spotkamy się i nagrasz mi ten program:)

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

I paput może obejrzeć autko do ślubu

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

I paput może obejrzeć autko do ślubu

można by podlecieć:decayed:

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

ino kiedy?

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

ino kiedy?

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

a może wcześniej spota walniemy?

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

a może wcześniej spota walniemy?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja to odpadam, nie mam auta, stoi na robocie i stać będzie jeszcze

---------- Post dopisany 04-06-2012 at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2012 at 21:05 ----------

http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/majovwka-2012-8-10czerwca-kto-bedzie-227056/index4.html#post2889532

dopisywac sie do listy, jak ustalimy jakas liczbe będących to sie zaklepie jakis teren na poczatku lotniska co by być na video:decayed:

Opublikowano

czemu nic tu się nie dzieje??

Opublikowano
  • Autor
czemu nic tu się nie dzieje??

majówka była zapewne dlatego, chociaż z drugiej strony wątek troche podupadł nie wiem czym to jest spowodowane, chyba ludziom się spotów odechciał:kwasny:

Opublikowano

Było przyjechać na majówke:whistling: pare osób było od nas ze zlotów:wink:

Opublikowano
  • Autor
Było przyjechać na majówke:whistling: pare osób było od nas ze zlotów:wink:
może kiedys:decayed: a teraz pora rozruszać spoty lokalne, no to kto chce moje auto kupić?:decayed:
Opublikowano
Było przyjechać na majówke:whistling: pare osób było od nas ze zlotów:wink:
może kiedys:decayed: a teraz pora rozruszać spoty lokalne, no to kto chce moje auto kupić?:decayed:

czas najwyższy na jakiś spocik :naughty:

Opublikowano

Mozemy urządzić, auto mam już poskładane wiec moge jeżdzić:decayed:

Opublikowano

Nie wiecie czy ma ktoś może na Puławach lub okolicach audi a4 b6 1.8t potrzebuje konsultacji

Opublikowano
  • Autor
Nie wiecie czy ma ktoś może na Puławach lub okolicach audi a4 b6 1.8t potrzebuje konsultacji

jest ziutek taki jeden w Końskowoli on zna się na wszystkim co dotyczy 1.8T:decayed:

---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:28 ----------

michal. m on ogarnia nawet nieogarnięte :jerk::slina:

:grin:

Opublikowano
  • Autor
masz do niego jakiś namiar?

no na forum jest naszym parę stron wcześniej się wypowiadał

Opublikowano
  • Autor
znalazłem dzieki

:dance2::tonguemad:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.