Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dajcie spokoj tej plastelinie przeciez to z daleka widac jak sie będzie gieła hehe

wysłane snickersem

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 256,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Najlepszego Panowie na Święta:decayed:

za-lany-poniedzialek-pl-ffea00

Opublikowano
  • Autor

ja się pytam gdzie jest b5?:grin:

swoją droga Piterex co tam u Ciebie? Kiedy wracasz do audi?:decayed:

Opublikowano

to co z tym grilem?:eusathink::disgust:

Opublikowano

pogodynka wali w h*ja, ale inna pogodynka śpiewała dzisiaj w radiu że od nastepnego tygodnia bedzie można wiosne kupić:grin:

Opublikowano

powinno juz być ciepło a tu co

pada pada pada pada i tyle

ta strona to jakas taka nie teges

tylko świerzaki tam sa ;-)

Opublikowano
  • Autor
to co z tym grilem?:eusathink::disgust:

to grill ma być:slina:?

Opublikowano

Niech tylko ciepło się zrobi to będzie i grill :banan:

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ----------

grilllllll.jpg

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

Tylko ciepła trochę :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Niech tylko ciepło się zrobi to będzie i grill :banan:

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ----------

http://s22.postimg.org/b90if6zhp/grilllllll.jpg

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

Tylko ciepła trochę :thumbup1:

jak przyniesiesz taki grill to i kiełbasę migiem się skombinuje :decayed:

Opublikowano

Paput zmieniaj opony na zimowe, tak wykrakałeś wiosnę, że teraz przyjść nie chce:-P

Moje fele już zrobione, w poniedzialek odbieram:-D

Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
Paput zmieniaj opony na zimowe, tak wykrakałeś wiosnę, że teraz przyjść nie chce:-P

Moje fele już zrobione, w poniedzialek odbieram:-D

Tapatalk

:grin:

musiałbym zgłupieć chyba żeby teraz gdy wiosna puka do drzwi:grin:

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

ło panie, będziem zdawać w Puławach:grin: śmiech na sali:decayed:

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

Paput zmieniaj opony na zimowe, tak wykrakałeś wiosnę, że teraz przyjść nie chce:-P

Moje fele już zrobione, w poniedzialek odbieram:-D

Tapatalk

to mus spota robić:grin:

Opublikowano

Teraz jak bok mi się pogiął to spot bedzie :-(

Opublikowano
  • Autor
Teraz jak bok mi się pogiął to spot bedzie :-(

Który bok? Sam się podgiął?:wink:

Opublikowano

Prawy tył kurde wziął i się pogiął.

Trafiłem tyłem w Kie Sorento jakoś tak przypadkiem :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Prawy tył kurde wziął i się pogiął.

Trafiłem tyłem w Kie Sorento jakoś tak przypadkiem :facepalm:

uuuu:kwasny:

bardzo rozwalona audika? nikomu nic sie nie stało?

---------- Post dopisany at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ----------

to zarzuciło Cię?

Opublikowano

Tak to jest jak zimą się chce quattro testować i bokiem jechać :wink:

Ale już prawie w miejscu stałem jak giąć się zaczęła blacha :kwasny:

Ale dużej tragedii nie ma.

Opublikowano

ja dwa lata temu zaczepiłem o znak na wyjsciu z parkingu, a tak fajny drift szedł:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Tak to jest jak zimą się chce quattro testować i bokiem jechać :wink:

Ale już prawie w miejscu stałem jak giąć się zaczęła blacha :kwasny:

Ale dużej tragedii nie ma.

masz szpeców to ci moment wyklepią:grin: w sumie masz też kilka a6 to bedzie z czego składać :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.